Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]richardik12 - žiadosť o unban

#1
Ahojte ľudia po dlhej dobe by som sa chcel opäť vrátiť na server bol by som veľmi rád keby ste mi dali 2 šancu aby som sa mohol vrátiť na server a už viac takýchto hlúposti neurobil.

Za co jsi ban dostal?: Opakovane podvodné jednaní.

Popis situacie: Situáciu by som popísal tak ze som scamoval ľudí ako sa dalo. Keď sa nabiedla možnosť spravil som. Boli to většinou menšie scamy do 100k. Opakovaně som scamoval, a kradol ale asi najviac hnusne bolo klamať. Chcel by som sa ospravedlniť matho05 ktorému som ukradol lovkynu a vydával som sa za to ze som ju hodil na zem a raxxxsan ju zobral. Ešte k tomu ze som takto hnusne klamal že som ju hodil raxxxsanovi a Boh vie co som si ešte vymýšľal že spadla do ľavý. Aši najviac záväzný scam bol ukradnutie +4 dmg krídiel z resky. Volal som v tedy na discorde s klarys s krotou som sa normálne bavil, keď sme boli na reske poprosil som ju že či mi neukáže tie krídla, a v ten moment to začalo. Začal som opäť klamať posielal som jej screeny inventára a ec ale neboli tam. Lebo som mal tie krídla v ľavom dolnom rohu a klarys si to nevšimla. Týmto by som sa chcel veľmi ospravedlniť hráčom ktorých som scamol a prísaham že som sa za tých 9 mesiacov polepšil. Na serveru som urobil dosť veľký bordel a veľa hracov ma bude odsudzovať že som sa nepolepšil.

Dátum a čas banu: Apríl,13, 2019,12:34

Druh banu: Permaban

Uveď prečo si myslíš ze si zaslúžiš Unban:

Už ubehla dosť dlhá doba od môjho zabanovania (8 mesiacov) a myslím si ze za tých 8mesiacov sa mi už dosť prevetrala hlava a som pripravený prísť na server s čistou hlavou. Mam dosť zlu minulosť na serveru, ale chcel by som začať s novým štítom a zabudnúť na minulosť. Bol by som veľmi rád keby sa mi podarilo dostať 2 šancu a na serveru si opäť zahrať. Budem rad za kazdy názor. S pozdravom richardik.

Re: richardik12 - žiadosť o unban

#10
Nejen že si oscamoval hromadu hráčů a to i s lhaním ale využil si i mojí sestru takovým způsobem že bych se být tebou propadl do pekel, kvůly tomu ji skoro nikdo nemá rád, nikdo jí pořádně nevěří a taky si ji lhal i když ti věřila, taky vím že si lhal dokonce i AT, ale nebál ses a nabádal si i klarys aby lhala AT,
Jenže ona nebyla tak blbá takže už jemon za lhaní AT by ses na epes už nikdy neměl vrátit.
Doufám že sem ostatním ukázal co si zač.
Dávám ti jasné PROTI a TY nikdy odemě neočekávej nic jiného