Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: richardik12 - žiadosť o unban

#11
Wait wait wait wait. Takhle špatnýho člověka už jsem tu nedávno viděl, ale žádost nikde není. Jestli jsem jen Banan, tak mne prosím opravte, ale proč se mi zdá, že už jsi žádost podal, kvůli mnoha negativním hlasům jsi jí smazal a teď podáváš novou, aby to vypadalo, že sis počkal až doteď??

Re: richardik12 - žiadosť o unban

#12
ArkenThas píše:
26 pro 2019 13:22
Wait wait wait wait. Takhle špatnýho člověka už jsem tu nedávno viděl, ale žádost nikde není. Jestli jsem jen Banan, tak mne prosím opravte, ale proč se mi zdá, že už jsi žádost podal, kvůli mnoha negativním hlasům jsi jí smazal a teď podáváš novou, aby to vypadalo, že sis počkal až doteď??
Lol :D

Re: richardik12 - žiadosť o unban

#13
ArkenThas píše:
26 pro 2019 13:22
Wait wait wait wait. Takhle špatnýho člověka už jsem tu nedávno viděl, ale žádost nikde není. Jestli jsem jen Banan, tak mne prosím opravte, ale proč se mi zdá, že už jsi žádost podal, kvůli mnoha negativním hlasům jsi jí smazal a teď podáváš novou, aby to vypadalo, že sis počkal až doteď??
Nesmazal to, jen to předchozí dal do jiné sekce, kde mu to bylo i zamítnuto. Viz Bany & Jaily a samotná žádost

EDIT: něco
Naposledy upravil(a) Tuan dne 26 pro 2019 17:24, celkem upraveno 1 x.

Re: richardik12 - žiadosť o unban

#15
ArkenThas píše:
26 pro 2019 13:22
Wait wait wait wait. Takhle špatnýho člověka už jsem tu nedávno viděl, ale žádost nikde není. Jestli jsem jen Banan, tak mne prosím opravte, ale proč se mi zdá, že už jsi žádost podal, kvůli mnoha negativním hlasům jsi jí smazal a teď podáváš novou, aby to vypadalo, že sis počkal až doteď??
Hold my beer, takže nejsem jedinej, komu se zdá, že tu ta žádost nedávno byla? 🤔

Re: richardik12 - žiadosť o unban

#18
Ahoj , tvoje chování je někdy příšerné ale někdy dokážeš i normálně přemýšlet. Pokud ještě ják dostaneš ban tak už zapomeň na PRO. Dávám ti poslední šanci se zachovat normálně. Pro :|