Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban č.2

#61
YouAreDEAD píše:
14 led 2020 16:27
_GonkManSVK_ píše:
14 led 2020 01:07



Když sem se podle tebe nezměnil jak je možné že za cca 8 měsíců hraní na epesu sem dostal jediný trest.
K těm trestům tam nemám co říct protože si je fakt nepamatuji ale většinou to byly jen nějaké bany na týden za bug který mě abolutně nezvýhodňoval.
Fufen píše:
Ještě bych připsal že Marek za ten scamm dostal asi polovinu té částky a jestli chcete tak to můžu klidně najít i v logách.
Takže , najskôr neklam. Potom , čo sa týka toho, že za 8 mesiacov si tu nič nemal , tak čo viem , moc dobrú povesť medzi hráčmi tu nemáš , keď ťa väčšina serveru má za scammera a niekoho , kto sa nevie správať + tie údajné hacky u pirátoch ? ( btw , sám som to video videl kedysi :) ) To jak si tu písal o tom hráčovi domca alebo aký to mal nick , že si ho scammnul , to tiež asi nie je porušenie pravidiel ( a tiež si nemyslím , že on bol jediný , koho si scammnul , alebo si sa o to snažil , pokiaľ viem ). Ja som tu síce v tú dobu nehral , ale myslím si , že obidvaja dobre vieme , že si ťa dokážem veľmi ľahko predstaviť robiť takéto veci :) . Also , ak si sa naozaj zmenil , tak prečo si vôbec tento ban dostal ? :D keby si sa zmenil od začiatku hrania na epesi , asi by si po čase ban nedostal za bugovanie , či nie ? Je to jedno aký typ bugovania to je , hlavne toto bol bug o ktorom si 100% sám vedel ale chcel si ho naďalej využívať :) Keby si sa vážne zmenil , ten bug , za ktorý máš ban , by si nahlásil ako normálny hráč a šiel ďalej , bez toho , aby si si to nechal pre seba a zneužíval to v svoj prospech.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban č.2

#63
_GonkManSVK_ píše:
14 led 2020 19:50
YouAreDEAD píše:
14 led 2020 16:27
_GonkManSVK_ píše:
14 led 2020 01:07



Fufen píše:

Takže , najskôr neklam. Potom , čo sa týka toho, že za 8 mesiacov si tu nič nemal , tak čo viem , moc dobrú povesť medzi hráčmi tu nemáš , keď ťa väčšina serveru má za scammera a niekoho , kto sa nevie správať + tie údajné hacky u pirátoch ? ( btw , sám som to video videl kedysi :) ) To jak si tu písal o tom hráčovi domca alebo aký to mal nick , že si ho scammnul , to tiež asi nie je porušenie pravidiel ( a tiež si nemyslím , že on bol jediný , koho si scammnul , alebo si sa o to snažil , pokiaľ viem ). Ja som tu síce v tú dobu nehral , ale myslím si , že obidvaja dobre vieme , že si ťa dokážem veľmi ľahko predstaviť robiť takéto veci :) . Also , ak si sa naozaj zmenil , tak prečo si vôbec tento ban dostal ? :D keby si sa zmenil od začiatku hrania na epesi , asi by si po čase ban nedostal za bugovanie , či nie ? Je to jedno aký typ bugovania to je , hlavne toto bol bug o ktorom si 100% sám vedel ale chcel si ho naďalej využívať :) Keby si sa vážne zmenil , ten bug , za ktorý máš ban , by si nahlásil ako normálny hráč a šiel ďalej , bez toho , aby si si to nechal pre seba a zneužíval to v svoj prospech.
Kdyby sis pořádně přečetl co sem píšu tak by si všechny odpovědy na toto našel.
NesTriX píše:

Proč jsi dostal jediný trest? Vždy ti to prošlo jen tak tak.

Za co jsi dostat tresty měl jsem už psal a opakovat se nebudu.
Na všechno sem ti odpověděl jak to bylo tak už tu na mě prosím přestaň házet špínu děkuju.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban č.2

#64
YouAreDEAD píše:
13 led 2020 21:14
Jack to je kapitola sama o sobě všichni asi Jacka znáte, jak je na tom a řekl bych že k Jackovi nemám co říct opravdu do jeho mozku nevidím také sem ho kvůli tomu označoval a ptal se ho proč změnil názor on však neodepsal tak nevím.
Tož tedy, sama kapitola je zde, aby se ohradila proti lůze, jenž se odhodlala vzít si ji do huby.

Bod číslo jedna - Nemam zdání, že bys mou kapitolu kdekoliv označil a ptal se mě. Minimálně zde na fóru jsem nic nenašel (možná jsem si jen nevšiml, idk)

Bod číslo dva - nikdo mě nezná, do mýho mozku naštěstí fakt nevidíš a říkat ke mně ani nic nemusíš.

Bod číslo tři - Proč jsem změnil své Pro na Proti?

Už tehdá jsem váhal, jestli ti dát Pro, či Proti, a nakonec jsem, jak si teď uvědomuji, učinil chybu a dal ti Pro. Z nějakého důvodu se mi tenkrát pozdávalo, že se ti přeskládala kolečka v hlavě a získal trocha rozumu a soudnosti, ale nakonec jsi mě ještě přesvědčil, že tomu tak není a nejspíše se tomu ani tak v dohledné době nestane.
cron