Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban č.2

#31
borko369 píše:
08 led 2020 18:24
YouAreDEAD píše:
08 led 2020 17:19
MasterGoogle píše:
06 led 2020 19:59
Proti
_GonkManSVK_ píše:
06 led 2020 12:16
DesTrixPlayer píše:
06 led 2020 12:57
Ahoj, můžu se vás zeptat proč na mě máte takový názor když jsme se na serveru ještě nepotkali?
Jakoby Gonk a Google ta poznaju viac nez hocikto iný zo serveru no
Asi tak no. To je úplne jedno , či hráš tu , či ... inde ? Poznám ťa už možno tak 4 roky , nie že by som bol za to rád ale, kedysi si aj v pohode bol , lenže si sa zmenil a to totálne k horšiemu. Už len to , že keď tu nakecáš , že sa zmeníš a že už nič podobného nespravíš , stejne to nedodržíš , a urobíš môžno horšie veci , ako len bugnutý armor ( sám to viem zo skúseností :) ). Osobne dúfam , že unban nedostaneš , i keď o tom rozhodovať nemôžem. A ak si fakt taký hlúpy , že sa ma tu pýtaš , prečo si to o tebe myslím , tak si asi trošku mimo, alebo si zrazu nepamätáš , jak si sa správal posledné roky ? To jak si sa choval nie len ku mne , ale ku ostatným? Proste jednoducho proti , tu není čo dodať , nechutné správanie nie len na serveri , ale aj discorde apod. . Ale , keby to bolo len to chovanie , že ? :)

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban č.2

#32
borko369 píše:
YouAreDEAD píše:
08 led 2020 17:19
MasterGoogle píše:
06 led 2020 19:59
Proti
_GonkManSVK_ píše:
06 led 2020 12:16
DesTrixPlayer píše:
06 led 2020 12:57
Ahoj, můžu se vás zeptat proč na mě máte takový názor když jsme se na serveru ještě nepotkali?
Jakoby Gonk a Google ta poznaju viac nez hocikto iný zo serveru no
Master a Gonk s tebou hráli měsíce ne-li roky na konkurenčním serveru a znají tvoje chování stejně jako já.. Destrix tě zná z dřívějška když si tu hrál ještě ne moc aktivně a např si hackoval u pirátů a nechoval ses vůbec nejlépe.
Celkově stručně k žádosti. Žádost na úrovni 11-ti letého dítěte, bez jakékoliv snahy. Tvoje chování po zamítnutí první žádosti nebylo vůbec hezké a krásně poukázalo na to, že si se vůbec nezměnil. Někdy je ale vidět, že se dokážeš chovat i normálně, ale asi se ti nechce, nebo já fakt nevím. Prostě si se nezměnil a furt si trvám na tom, že ty ničím na serveru nepřispěješ, maximálně tak dalšími hádkami a různými problémy. Proti

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban č.2

#35
No, docela dost jsem uvažoval nad svým rozhodnutím. Žádost se od minule vlastně nikam neposunula. Tvrdíš, že jsi vše sepsal do minulé, ale když už Ti o něco jde a nevyšlo to napoprvé, každého trochu myslícího člověka snad napadne, že by to měl zlepšit...

Na druhou stranu sis počkal dosti dlouhou dobu, hráč který s Tebou ban měl už na serveru nějaký ten čas pobíhá a proto bys Unban dostat mohl i Ty.

A i přes to, že minule jsem byl Pro, můj názor jsi dokázal změnit. Přesvědčil jsi mě až teprv dnes. Nebo, bylo to trochu dříve, ale k tématu jsem se dostal až dnes. Pokud se podíváme na Tvé vyjadřování v Jakubově žádosti o snížení trestu, nějak tak ve zkratce tam bráníš Jakuba, argumentuješ s ostatními, atd., prostě normální věc, stojíš za ním, proti tomu nic nemám. Co se mi ale nelíbí je Tvá reakce na hráče EmberIsolte: "Také si myslím že tomuto problému se dalo daleko lépe předejít kdyby se jste prvnímu hráči který začal o scriptech veřejně mluvit (EmberIsolte) darovali daleko horší trest a nedostal po pár měsících opět na server." Ani já s tímto hráčem zrovna v lásce nejsem, mám na něj svůj názor, který se sice již párkrát obměnil, ale nemám potřebu na něj tahat špínu neustále dokola... Tímhle jsi mi dokázal, že ke změně u Tebe nedošlo a jak mám tedy věřit tomu, že pravidla znova neporušíš? Proti

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban č.2

#37
ArkenThas píše:
10 led 2020 17:09
No, docela dost jsem uvažoval nad svým rozhodnutím. Žádost se od minule vlastně nikam neposunula. Tvrdíš, že jsi vše sepsal do minulé, ale když už Ti o něco jde a nevyšlo to napoprvé, každého trochu myslícího člověka snad napadne, že by to měl zlepšit...

Na druhou stranu sis počkal dosti dlouhou dobu, hráč který s Tebou ban měl už na serveru nějaký ten čas pobíhá a proto bys Unban dostat mohl i Ty.

A i přes to, že minule jsem byl Pro, můj názor jsi dokázal změnit. Přesvědčil jsi mě až teprv dnes. Nebo, bylo to trochu dříve, ale k tématu jsem se dostal až dnes. Pokud se podíváme na Tvé vyjadřování v Jakubově žádosti o snížení trestu, nějak tak ve zkratce tam bráníš Jakuba, argumentuješ s ostatními, atd., prostě normální věc, stojíš za ním, proti tomu nic nemám. Co se mi ale nelíbí je Tvá reakce na hráče EmberIsolte: "Také si myslím že tomuto problému se dalo daleko lépe předejít kdyby se jste prvnímu hráči který začal o scriptech veřejně mluvit (EmberIsolte) darovali daleko horší trest a nedostal po pár měsících opět na server." Ani já s tímto hráčem zrovna v lásce nejsem, mám na něj svůj názor, který se sice již párkrát obměnil, ale nemám potřebu na něj tahat špínu neustále dokola... Tímhle jsi mi dokázal, že ke změně u Tebe nedošlo a jak mám tedy věřit tomu, že pravidla znova neporušíš? Proti
Tak s Emberem se navzájem moc nemusíme to je asi poznat předpokládám že by si taky neměl v lásce někoho kvůli komu máš ban a ačkoli se nemáme zrovna v lásce
v poslední době jsme se spolu začali bavit na discordu a někdy si spolu i zahrajeme takže bych řekl že od té doby se náš vztah trochu "zlepšil" a nemáme potřebu na sebe dále házet špínu.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban č.2

#39
ArkenThas píše:
10 led 2020 17:09
No, docela dost jsem uvažoval nad svým rozhodnutím. Žádost se od minule vlastně nikam neposunula. Tvrdíš, že jsi vše sepsal do minulé, ale když už Ti o něco jde a nevyšlo to napoprvé, každého trochu myslícího člověka snad napadne, že by to měl zlepšit...

Na druhou stranu sis počkal dosti dlouhou dobu, hráč který s Tebou ban měl už na serveru nějaký ten čas pobíhá a proto bys Unban dostat mohl i Ty.

A i přes to, že minule jsem byl Pro, můj názor jsi dokázal změnit. Přesvědčil jsi mě až teprv dnes. Nebo, bylo to trochu dříve, ale k tématu jsem se dostal až dnes. Pokud se podíváme na Tvé vyjadřování v Jakubově žádosti o snížení trestu, nějak tak ve zkratce tam bráníš Jakuba, argumentuješ s ostatními, atd., prostě normální věc, stojíš za ním, proti tomu nic nemám. Co se mi ale nelíbí je Tvá reakce na hráče EmberIsolte: "Také si myslím že tomuto problému se dalo daleko lépe předejít kdyby se jste prvnímu hráči který začal o scriptech veřejně mluvit (EmberIsolte) darovali daleko horší trest a nedostal po pár měsících opět na server." Ani já s tímto hráčem zrovna v lásce nejsem, mám na něj svůj názor, který se sice již párkrát obměnil, ale nemám potřebu na něj tahat špínu neustále dokola... Tímhle jsi mi dokázal, že ke změně u Tebe nedošlo a jak mám tedy věřit tomu, že pravidla znova neporušíš? Proti

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban č.2

#40
MarekD píše:
11 led 2020 10:25
ArkenThas píše:
10 led 2020 17:09
No, docela dost jsem uvažoval nad svým rozhodnutím. Žádost se od minule vlastně nikam neposunula. Tvrdíš, že jsi vše sepsal do minulé, ale když už Ti o něco jde a nevyšlo to napoprvé, každého trochu myslícího člověka snad napadne, že by to měl zlepšit...

Na druhou stranu sis počkal dosti dlouhou dobu, hráč který s Tebou ban měl už na serveru nějaký ten čas pobíhá a proto bys Unban dostat mohl i Ty.

A i přes to, že minule jsem byl Pro, můj názor jsi dokázal změnit. Přesvědčil jsi mě až teprv dnes. Nebo, bylo to trochu dříve, ale k tématu jsem se dostal až dnes. Pokud se podíváme na Tvé vyjadřování v Jakubově žádosti o snížení trestu, nějak tak ve zkratce tam bráníš Jakuba, argumentuješ s ostatními, atd., prostě normální věc, stojíš za ním, proti tomu nic nemám. Co se mi ale nelíbí je Tvá reakce na hráče EmberIsolte: "Také si myslím že tomuto problému se dalo daleko lépe předejít kdyby se jste prvnímu hráči který začal o scriptech veřejně mluvit (EmberIsolte) darovali daleko horší trest a nedostal po pár měsících opět na server." Ani já s tímto hráčem zrovna v lásce nejsem, mám na něj svůj názor, který se sice již párkrát obměnil, ale nemám potřebu na něj tahat špínu neustále dokola... Tímhle jsi mi dokázal, že ke změně u Tebe nedošlo a jak mám tedy věřit tomu, že pravidla znova neporušíš? Proti
Minule si mi dal krásné Pro a teď když sem ti řekl že nepůjdu k vám do frakce tak najednou proti? To bych do tebe neřekl Marku.
cron