Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban č.2

#41
Fufen píše:
borko369 píše:
YouAreDEAD píše:
08 led 2020 17:19
Ahoj, můžu se vás zeptat proč na mě máte takový názor když jsme se na serveru ještě nepotkali?
Jakoby Gonk a Google ta poznaju viac nez hocikto iný zo serveru no
Master a Gonk s tebou hráli měsíce ne-li roky na konkurenčním serveru a znají tvoje chování stejně jako já.. Destrix tě zná z dřívějška když si tu hrál ještě ne moc aktivně a např si hackoval u pirátů a nechoval ses vůbec nejlépe.
Celkově stručně k žádosti. Žádost na úrovni 11-ti letého dítěte, bez jakékoliv snahy. Tvoje chování po zamítnutí první žádosti nebylo vůbec hezké a krásně poukázalo na to, že si se vůbec nezměnil. Někdy je ale vidět, že se dokážeš chovat i normálně, ale asi se ti nechce, nebo já fakt nevím. Prostě si se nezměnil a furt si trvám na tom, že ty ničím na serveru nepřispěješ, maximálně tak dalšími hádkami a různými problémy. Proti

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban č.2

#42
Kiluboye znám už delší dobu z dubcatu. Je to fajn borec, udělal sice chybu, ale má právo na druhou šanci. Nejsem jedinej komu kiluboy ukázal epes a také mi ho doporučil. Osobně si myslím že na epes patří, a že bude i menším přínosem pro server a to z toho důvodu, že přinese i pár nových lidí. Za mě PRO, GL Kilu.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban č.2

#43
YouAreDEAD píše:
11 led 2020 19:29
MarekD píše:
11 led 2020 10:25
ArkenThas píše:
10 led 2020 17:09
No, docela dost jsem uvažoval nad svým rozhodnutím. Žádost se od minule vlastně nikam neposunula. Tvrdíš, že jsi vše sepsal do minulé, ale když už Ti o něco jde a nevyšlo to napoprvé, každého trochu myslícího člověka snad napadne, že by to měl zlepšit...

Na druhou stranu sis počkal dosti dlouhou dobu, hráč který s Tebou ban měl už na serveru nějaký ten čas pobíhá a proto bys Unban dostat mohl i Ty.

A i přes to, že minule jsem byl Pro, můj názor jsi dokázal změnit. Přesvědčil jsi mě až teprv dnes. Nebo, bylo to trochu dříve, ale k tématu jsem se dostal až dnes. Pokud se podíváme na Tvé vyjadřování v Jakubově žádosti o snížení trestu, nějak tak ve zkratce tam bráníš Jakuba, argumentuješ s ostatními, atd., prostě normální věc, stojíš za ním, proti tomu nic nemám. Co se mi ale nelíbí je Tvá reakce na hráče EmberIsolte: "Také si myslím že tomuto problému se dalo daleko lépe předejít kdyby se jste prvnímu hráči který začal o scriptech veřejně mluvit (EmberIsolte) darovali daleko horší trest a nedostal po pár měsících opět na server." Ani já s tímto hráčem zrovna v lásce nejsem, mám na něj svůj názor, který se sice již párkrát obměnil, ale nemám potřebu na něj tahat špínu neustále dokola... Tímhle jsi mi dokázal, že ke změně u Tebe nedošlo a jak mám tedy věřit tomu, že pravidla znova neporušíš? Proti
Minule si mi dal krásné Pro a teď když sem ti řekl že nepůjdu k vám do frakce tak najednou proti? To bych do tebe neřekl Marku.
Sám dobře víš že to není kvůli tomu... Je mi ukradený kde budeš... Jde hlavně o tvé chování na dc, kde si dokonce sám řekl, že ses vůbec nezměnil 😛

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban č.2

#44
MarekD píše:
12 led 2020 00:14
YouAreDEAD píše:
11 led 2020 19:29
MarekD píše:
11 led 2020 10:25
Minule si mi dal krásné Pro a teď když sem ti řekl že nepůjdu k vám do frakce tak najednou proti? To bych do tebe neřekl Marku.
Sám dobře víš že to není kvůli tomu... Je mi ukradený kde budeš... Jde hlavně o tvé chování na dc, kde si dokonce sám řekl, že ses vůbec nezměnil 😛
Marku myslím si, že lžeš nehraješ s hráčem YouAreDEAD už pěknou dobu a to, že s ním pokecáš na 5min to neznamená, že ho znáš a že budeš vědět jaký je teď. Já od jeho banu s ním trávím minimálně 3 hodiny denně takže vím, že YouAreDEAD se změnil k lepšímu a vím, že toho lituje a mrzí ho to

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban č.2

#45
Mě celkem mrzí, že jsi si nedal práci s přepsáním staré žádosti.. Ano, chápu že bys nevymyslel nový příběh jak se to stalo nebo tak, ale určitě i když ta žádost sama o sobě špatná není dala by se vypracovat lépe.. Vem si, kolik hráčů si psalo víc než jednu žádost o UnBAN a v 95% ji přepracovali a vylepšili.. Ač si možná sám myslíš, že žádost není jakkoliv důležitá, pro mě osobně to alespoň ukazuje, kolik času si člověk s tím sepsáním dal. Na kopírovat to a vložit to sem ti zabralo možná 10s a další minutu bylo to sepsání odstavce dole, což je dle mě silně nedostatečné..

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban č.2

#46
Col píše:
12 led 2020 10:31
Mě celkem mrzí, že jsi si nedal práci s přepsáním staré žádosti.. Ano, chápu že bys nevymyslel nový příběh jak se to stalo nebo tak, ale určitě i když ta žádost sama o sobě špatná není dala by se vypracovat lépe.. Vem si, kolik hráčů si psalo víc než jednu žádost o UnBAN a v 95% ji přepracovali a vylepšili.. Ač si možná sám myslíš, že žádost není jakkoliv důležitá, pro mě osobně to alespoň ukazuje, kolik času si člověk s tím sepsáním dal. Na kopírovat to a vložit to sem ti zabralo možná 10s a další minutu bylo to sepsání odstavce dole, což je dle mě silně nedostatečné..
Uznávám že té žádosti sem nedával vysokou prioritu a vlastně sem si myslel že to je jedna z posledních věcí která rozhoduje o mém unbanu a tak jestli teda chcete můžu sepsat novou lepší žádost.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban č.2

#47
1) Za co jsi ban dostal?
Bugování armoru

2) Popis situace
Myslím že tentokrát už není potřeba psát jak jsem se k tomu dostal prostě rovnou k věci – Moje frakce (DG) se kterou jsem předtím vždy vyhrával tak jsme najednou začali prohrávat a já jsem začal mít potřebu ukázat, že něco dokážu udělal sem si prot 5 přilbu a akb křídla nějak v této době se mi bugnul armor a já jsem to zdůraznuji opravdu nevěděl myslel jsem si, že je to tou Prot 5 přilbou kterou jsem měl poprvé po nějaké jsem zjistil, že opravdu mám bugnutý armor bohužel to už bylo pozdě a já bez toho nedokázal hrát následně jsem se začal bavit s EmberIsolte, Coolmonster, Throw1x a Miras, kteří si to bugnuli také chvíli tak hrali semnou, ale později mě díky bohu nahlásili a ano říkám díky bohu, protože to taky pro mě mohlo skončit o dost hůř a mohl jsem se dostat mezi hráče blacklistu.

3) Datum a čas banu
August 28, 2019, 10:51

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permanentní ban

5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Jak čas běží, tak si čím dál víc uvědomuji, jak je na tuto otázku velmi těžké najít jednoduchou odpověď, ale i tak se o to pokusím. Musím uznat, že jsem nebyl zrovna nejpříkladnější hráč to, co jsem na epesu vyváděl nedokázal jen tak někdo, ale i přesto si myslím že bych mohl dostat druhou šanci právě třeba kvůli tomu, že spoustu jiných hráčů udělalo daleko horší věci a unban dostali o dost dříve nebo také kvůli tomu, že to je můj první trest, když nepočítám nějaké občasné kicknutí abych se uklidnil v chatu. Také jsem poslední, kdo má trest za tento prohřešek a když tyto věci spočtu dohromady myslím si, že druhou šanci si zasloužím. Ostatně podle mého si každý zaslouží druhou šanci jsme přece jen lidi a lidé dělají chyby. Také jak už asi víte, tak jsem si podával žádost už před dvouma měsíci a ta mi bohužel nevyšla tak jsem se rozhodl to zkusit znovu. Pokud tuto šanci dostanu využiji ji naplno což znamená například, že už nebudu vyvolávat zbytečné hádky nebo něco bugovat a podobně.
Děkuji za přečtení, a ještě jednou bych se vám všem chtěl omluvit za to, že jsem si nedal větší snahu napoprvé.

S pozdravem,
YouAreDEAD

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban č.2

#48
I když jsem v minulé žádosti byl pro, protože jsem věřil, že jsi se opravdu změnil, měním v této žádosti názor.

Tvoje vystupování na discordu ( viz. arogantní chování, nabídky itemů ostatním hráčům za real money atp. ), mě opravdu zamrazilo.

I když já nejsem svatoušek, mám ban za snad ještě horší věc, věřím, že na Epesu mě mají lidé radši než tebe, jen si vzpomeň, jak si kradl věci ( viz. DarkCaramel Nemrtvá křídla, LordLait Parley, Bio +3dmg křídla a další... )

Asi tolik k tomu, PROTI.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban č.2

#49
NesTriX píše:
13 led 2020 15:43
I když jsem v minulé žádosti byl pro, protože jsem věřil, že jsi se opravdu změnil, měním v této žádosti názor.

Tvoje vystupování na discordu ( viz. arogantní chování, nabídky itemů ostatním hráčům za real money atp. ), mě opravdu zamrazilo.

I když já nejsem svatoušek, mám ban za snad ještě horší věc, věřím, že na Epesu mě mají lidé radši než tebe, jen si vzpomeň, jak si kradl věci ( viz. DarkCaramel Nemrtvá křídla, LordLait Parley, Bio +3dmg křídla a další... )

Asi tolik k tomu, PROTI.
Není to že kradl veci a byl toxic jeden z důvodů proč má ban déle než miras? (A dle mých informací minimálně +3 vyměnil za Steam itemy) A to že si s nim volal pořádně tak před měsícem a změnil názor potom co přestal chodit za váma na Discord?
Podle mě se změnil o trochu k lepšímu. :)

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban č.2

#50
NesTriX píše:
13 led 2020 15:43
I když jsem v minulé žádosti byl pro, protože jsem věřil, že jsi se opravdu změnil, měním v této žádosti názor.

Tvoje vystupování na discordu ( viz. arogantní chování, nabídky itemů ostatním hráčům za real money atp. ), mě opravdu zamrazilo.

I když já nejsem svatoušek, mám ban za snad ještě horší věc, věřím, že na Epesu mě mají lidé radši než tebe, jen si vzpomeň, jak si kradl věci ( viz. DarkCaramel Nemrtvá křídla, LordLait Parley, Bio +3dmg křídla a další... )

Asi tolik k tomu, PROTI.
Jako díky za názor ale já sem NIKDY nikomu na epesu nic neukradl abych ti to objasnil s DarkCaramelem jsme sice měli menší neshody ale nakonec jsme se dohodli
u LordLaita opravdu nemůžeš říct že jsem ho scammnul bylo to tak že jsem měl od něho půjčenou parley asi 3 měsíce za tu dobu jsem si jí vylepšil a on po té době přišel že jí chce zpět tak sem mu jí vrátil jen za drahokam vody a 1/3 essence a ty křídla sem od Bia vyměnil za itemy na steamu v době kdy to ještě nebylo zakázané.
cron