Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][manoit]- Žádost o unban č.2

#1
Zdravím všechny epesáky.

Na začátek by jsem se chtěl všem velice omluvit za své chováni hlavně phiwingsovi99, ChrisoviC07 a sad_chickenovi velice mě to mrzí a hanbím se, je mi to velice líto že jsem vás všechny zklamal.
Dále bych chtěl oznámit, že utekli cca 4 měsíce a velice mi chybí hraní na Epesu.
A chtěl by jsem se fakt moc vrátit.

A chtěl bych vás požádat o jedinou věc, aby jste každý uvedli důvod proč dáváte Pro nebo Proti vlastními slovy děkuji.

1) Za co jsi ban dostal ?
Ukradnutí křídel-přesněji ukradnutí +4 damage křídel hráče sad_chicken.

2) Popis situace:

Začalo to tím že jsem se dohodl s hráčem YouAreDEAD o půjčování účtu což byla osudová chyba. Ze začátku to vypadalo, že YouAreDEAD je v pohodě a dělá mi profit, jenže za pár dní YouAreDEAD začal prodávat moje věci, rozprodávat část mého shopu a otevírat z toho hlasovačky a tím to všechno začalo. Jelikož byl YouAreDEAD na mém účtu tak měl s hráčem sad_chicken dohodu o půjčování +4 damage křídel tak jsem se rozhodl YouAreDEAD pomstít tak že ho okradu o jeho křídla které měl sad_chicken půjčené od YouAreDEADA kvůli tomu že mu něco dlužil teďka si nemůžu přesněji vzpomenout o co se jednalo. Jednoho dne jsem napsal hráči sad_chicken ať mi hodí křídla, později tak opravdu udělal v domnění toho že mu je vrátím ale já se rozhodl je u scamovat což mi následně nevyšlo. Tento prohřešek jsem udělal v rozčílení, dnes už vím že to byla moje obrovská chyba která mě strašně moc mrzí a jelikož jsem nikdy neměl jiný prohřešek tak bych byl rád kdybych mohl znova hrát na Epesu.

Ještě bych se rád omluvil za své chování na fórum, ještě jednou bych se rád omluvil samotnému sad_chickenovi a dále phiwings99 kterého jsem nazval "hloupá opice".
Osobně proti těmhle dvoum nemám, nevím co to do mě vjelo. Uvědomil jsem si že jsem se choval jako úplný pitomec.


3) Datum a čas banu

September 09, 2019, 14:23 (4 měsíce)

4) Druh banu: Tempban/Permaban

Permanentní ban

5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.

Uvědomil jsem si, že jsem udělal chybu a velice toho lituji je mi fakt líto, že jsem tohle udělal a kdybych mohl vše vrátit tak to vrátím, ale bohužel stalo se co se stalo a následky jsem si také odnesl.
Myslím si, že by jsem si zasloužil druhou šanci jelikož jsem nikdy nic nebugoval či neduplikoval.

Re: [manoit]- Žádost o unban č.2

#2
Čekal jsem na tvou 2.žádost a doufal jsem, že se zlepší. Žádost se mi líbí více. Rád bych tě uviděl zase zpátky na serveru. Neměl jsem z tebou žádný problém.
PRO

Re: [manoit]- Žádost o unban č.2

#5
swageksot píše:
10 led 2020 18:22
Čekal jsem na tvou 2.žádost a doufal jsem, že se zlepší. Žádost se mi líbí více. Rád bych tě uviděl zase zpátky na serveru. Neměl jsem z tebou žádný problém.
PRO

Re: [manoit]- Žádost o unban č.2

#6
Ahoj
Vyjádřím se jen tak aby tu něco bylo..

+Čekal jsi už dost dlouho.
+Věc za, kterou si dostal ban není z mého pohledu zas tak extrémně vážná.

-Pokud se nemálím tvé chování nebylo úplně nejlepší. Pokud si pomatuju opravdu dost často si nadával hlavně teda hráčům.
-I když cením, že ses omluvil všem, které si urážel, ale ta žádost (hlavně teda část kde si psal proč dostat UB ) by mohla být delší.

Myslím si ,že si počkal už dost dlouho i když ses choval opravdu hnusně. Za mě máš teda PRO. Příště jenom dvakrát rozmyslet co kam a komu píšu ;) .

GL

Re: [manoit]- Žádost o unban č.2

#7
Ahoj, to co manoit udělal není pěkné, +4 jsou 2 měsíce vydělávaní aspoň v mém případě, což není vůbec krátká doba. S manoitem sem se začal bavit tak 2 týdny zpět a přijde mi že je i celkem v klidu, nezaregistroval jsem za tu krátkou dobu žádný RAGE při kterém by nadával, tak jak předním Wingovi a Chrisovi. Na serveru se manoit choval i celkem v klidu alespoň ke mě a to jsme byli v nepřátelských frakcích. Každý si zaslouží druhou šanci a krádež není tak velký přečin oproti bugování (například). Počkal sis 4 měsíce, dosti dlouhá doba k tomu aby si uvědomil co udělal. Věřím že dostaneš unban - bác a husu DarkLord :)

Re: [manoit]- Žádost o unban č.2

#8
TheDarkness píše:
10 led 2020 19:48
Vzhledem k obsahlosti zadosti, tvemu mentalnimu stavu a gramatice davam velice cenne a vazene proti.
Dobrý den TheDarkness ohledně tvojí zprávě jsem přemýšlel jestli se mám k tomuhle nějak vyjádřit.
Nevím jestli sis uvědomil co si napsal nebo jestli si byl dejme tomu nějaký rozespalí, ale napsat tohle ?

Psát něco o mentálním stavu tohle je horší urážka než to co jsem napsal phiwingsovi takže bych byl velice rád když se já chovám slušně tak na oplátku ty by ses také mohl chovat slušně[/color].

Re: [manoit]- Žádost o unban č.2

#9
Ahoj,
manoit píše:
hloupá opice
jsem rád, že sis podal žádost o UB a můžu ti sem hezky vecpat tvoje příkladné vystupování, kvůli kterému by sis rozhodně zasloužil UB.

K rozsahu žádosti - naprosto nedostačující délka, odfláknutá žádost. Na serveru ses choval vždycky strašně, provokativní hráč, kterej se vyžíval v tyranizování nováčků u pirátů, za což jsem jednou kvůli tobě dostal mute, protože jsem se ti snažil nepěknou cestou osvětlit, že to není úplně správná věc. Tvojí mrzkou existenci pak nenapadlo nic lepšího, než se mi smát. Dal jsem si tu práci a našel jsem to, kdybys náhodou zapomněl jak krásně se chováš.
[18:24:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] co nemuzes mluvit ohhhh
[18:24:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] to je mi tak lito
[18:24:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] jeeeej fuuuuuha
[18:24:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] to je ale blbecek

Taky ses docela vyžíval ve slovíčkaření a ochcávání všeho možnýho, jak jen to šlo, což se ti nakonec stalo osudným u těch křídel, kde jsi pak ještě našel tu drzost vytvořit na fóru vlákno s názvem "křivé obvinění" a za výkon v něm tě Chris odměnil i banem na fórum.

manoit píše:
Je mi líto, že si asi tak blbej, že ti to nedošlo ale v poho stává se
Proti
credit: Jack 💦

Re: [manoit]- Žádost o unban č.2

#10
MarekD píše:
11 led 2020 10:24
Ahoj,
manoit píše:
hloupá opice
jsem rád, že sis podal žádost o UB a můžu ti sem hezky vecpat tvoje příkladné vystupování, kvůli kterému by sis rozhodně zasloužil UB.

K rozsahu žádosti - naprosto nedostačující délka, odfláknutá žádost. Na serveru ses choval vždycky strašně, provokativní hráč, kterej se vyžíval v tyranizování nováčků u pirátů, za což jsem jednou kvůli tobě dostal mute, protože jsem se ti snažil nepěknou cestou osvětlit, že to není úplně správná věc. Tvojí mrzkou existenci pak nenapadlo nic lepšího, než se mi smát. Dal jsem si tu práci a našel jsem to, kdybys náhodou zapomněl jak krásně se chováš.
[18:24:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] co nemuzes mluvit ohhhh
[18:24:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] to je mi tak lito
[18:24:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] jeeeej fuuuuuha
[18:24:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] to je ale blbecek

Taky ses docela vyžíval ve slovíčkaření a ochcávání všeho možnýho, jak jen to šlo, což se ti nakonec stalo osudným u těch křídel, kde jsi pak ještě našel tu drzost vytvořit na fóru vlákno s názvem "křivé obvinění" a za výkon v něm tě Chris odměnil i banem na fórum.

manoit píše:
Je mi líto, že si asi tak blbej, že ti to nedošlo ale v poho stává se
Proti
credit: Jack 💦
Dobrej takže jen kde bych začal nováčky jsem nezabíjel u pirátů pouze když zabíjel někoho z frakce tak jsem mu přišel pomoct což není nic špatného takže to není tak jak si myslíš, že bych došel k pirátům a šel bych lovit nováčky. Navíc je to pvp zona takže si nemyslím, že i kdybych zabíjel nováčky tak by to něco bylo špatného spousta lidí mě taky zabíjelo když jsem začínal a i ty si mě zabíjel když jsem dělal ubohé elementály ohně v pekle takže mi tohle připadá jako zbytečné psát, že někdo zabíjí nováčky.

Dále provokativní hráč ? tak bohužel jelikož mám nový počítač a nemám uložené screeny tak nemohu nic doložit, ale líbí se mi, že se pošlou screeny staré tak rok navíc jen to co mu napíšu já, ale že by se ukázali části co mi odepisoval on tak to asi nepošleš nevadí ano uznávám byl jsem trochu provokativní, ale asi tak před 6 měsíci a za posledních 6 měsíců jsem nebyl provokativní či nějak drzí.

Takže k tomuhle odfláknutá žádost napsal všechno co tam mělo být a měl by sis uvědomit, že nemá důvod psát nějaký boční příběh, který se netýká žádosti o unban napsal jsem tam vše co se stalo co se odehrálo a víc toho se prostě nestalo není tam co dopisovat.

Potom bych pokračoval také tím proč si dostal mute, správně kdyby si tady odeslal všechny zprávy co se psali tak se i dozvíš proč, měl by sis uvědomit, že jestli si dostal mute ty a ne já tak byl oprávněný.

Také kdyby sis přečetl žádost tak jsem se všem omluvil za svoje chování takže to řeknu zase a doufám, že naposled omlouvám se choval jsem se hnusně ale mohl bych dostat ještě druhou šanci. Dost mě mrzí co jsem udělal. A měl jsem dostat času se zapřemýšlet jak jsem se choval
cron