Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#21
TangyMonk13 píše:
19 led 2020 10:27
Určitě pro! Žádost dobrá. Jsem zvědavej na ten novej nick :D

Hmmm... tebe bych tu zrovna nečekal :D Ale díky... Nick už mám vymyšlenej tak snad se to povede ;)

StrejdaRodec píše: Pomatuju si jak jsem byl sám pod banem a Telefon začal s touhle blbostí, jak jsem psal již u minulé žádosti, Telefon ( aspoň dle mého názoru) opravdu server nijak poškodit nechtěl a nijak ho poškodit chtít nebude. Když člověk pomáhá s něčím tak je asi hodně málo pravděpodobné, že tu práci potom sám bude chtít sabotovat.
Opravdu jsem se divil, že zrovna Telefon začal dělat takové hlouposti, když jsem to slyšel na dc šlo slyšet, že si nebyl jistý jestli to opravdu dělat chce.

Hlouposti z e2 bych tu neřešil ( V té době byl každý z nás o dost mladší a neuměl přemýšlet tolik nad následky svého jednání)
To co udělal Telefon tady se opravdu nedá svádět na věk, ale myslím si, že například já jsem udělal možná i mnohem horší věc než Telefon ( Čehož opravdu doteď lituju) a šance mi byla udělena a to jsem v té době ani nějak nepomáhal v ničem.

Hodně lidí sem napíše PROTI kvůli éře banhuntu kdy se opravdu každá frakce dost hrotila a každá, ale každá strana se snažila vyhrabat i tu nejvíc zahrabanou špínu na nepřítele ať už víc nebo míň.
Vím, že mnozí z vás jste na Telefona naštvaní kvůli tomu, že byl také součástí tohohle snažení o zabanovaní druhého, ale buďme k sobě upřímní KAŽDÝ z vás kdo tehdy hrál se o něco takového snažil a nebo kdyby se mu nějaká příležitost naskytla, tak by ji využil.
Ještě k tomu si myslím, že některá ta obvinění byla správná a minimálně nějaký podvodník tehdy bez trestu vyvázl.

Každopádně Telefon je opravdu člověk, který není hloupý a myslím si, že k něčemu podobnému se už nevrátí stejně jako já.
PRO GL

-Rody
Docela WOW... Abych byl upřímnej, vzal si mi to přímo u úst :D Přiznám se, byl jsem jeden z těch banhuntili (v žádosti jsem psal, že jsem viděl jenom to špatné a nic jiného), ale nebyl jsem sám a jak si psal, každý kdo by tu šanci měl by ji nějakým způsobem využil (v té době).


Zatím děkuju všem za vyjádření :P Omlouvám se že neodpovídám na všechny, ale nic kromě díky mě nenapadá :D Takže ještě jednou, díky všem :P

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#22
Je pravda, že jsi serveru pomáhal. Ale to bylo pouze z té technické stránky. Z té druhé strany jsi škodil komunitě snad víc, než kdokoliv jiný. Ty tvoje názory, že ten má to a to a je to 100% pravda vedly akorát k banhuntingu a ten z tvé strany byl fakt velký. Celkově byl to byl hnus. Jak někteří píšou, že to snad dělal každý, tak ty si to dělal tak v 10x větší míře a 10x delší dobu a nic víc. Nevím co tady hezkého psat, snad ani nic nejde... Raději bych na serveru viděl YAD, manoita a všechny z BL krom tebe....
Ještě ten tvůj výsměch potom, jak si dostal ban....
PROTI

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#24
phiwings99 píše:
20 led 2020 17:14
Je pravda, že jsi serveru pomáhal. Ale to bylo pouze z té technické stránky. Z té druhé strany jsi škodil komunitě snad víc, než kdokoliv jiný. Ty tvoje názory, že ten má to a to a je to 100% pravda vedly akorát k banhuntingu a ten z tvé strany byl fakt velký. Celkově byl to byl hnus. Jak někteří píšou, že to snad dělal každý, tak ty si to dělal tak v 10x větší míře a 10x delší dobu a nic víc. Nevím co tady hezkého psat, snad ani nic nejde... Raději bych na serveru viděl YAD, manoita a všechny z BL krom tebe....
Ještě ten tvůj výsměch potom, jak si dostal ban....
PROTI
Můžu tě ujistit, že komunitě škodíš daleko víc ty a vaše frakce.

btw PRO

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#25
Obvykle nevidím takhle dlouhé a dobře zpracované žádosti :D
Na epesu jsi odvedl spoustu práce.
Nikdy jsem tě neviděla, že by jsi se hádal nebo se choval nějak arogantně, vždy jsem tě v chatu viděla pomáhat a radit, a to i po ztrátě tvého ranku :D
Od doby tvého minulého příspěvku se změnilo pár věcí, třeba ta, že tě znám už osobně a teď stoprocentně vím, že by jsi to znova neudělal.
Naštěstí Telefon není z těch lidí, co trpí chronicky na bany :D
PRO

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#27
Blacklist už ztrácí význám? :roll: Jsem proti, daleko raději bych viděl na serveru Manga, Lakyho a další... To tvoje banhunteni a sraní se do všeho už fakt zažít nechci.
CzechMinerCZ píše: Můžu tě ujistit, že komunitě škodíš daleko víc ty a vaše frakce.

btw PRO
Bud dobrej #peace 😋

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#28
MarekD píše:
20 led 2020 20:42
Blacklist už ztrácí význám?
MarekD - zadost u borka píše: Byl si super kámoš a ja doufám že si opět spolu zahrajeme na serveru a věřím že ses dostatečně poučil. Navíc když k tomu přičteme to tvoje pomáhaní...
Ja jsem PRO
Víc k tomu dodám později.

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#30
MarekD píše:
20 led 2020 20:42
Blacklist už ztrácí význám? :roll: Jsem proti, daleko raději bych viděl na serveru Manga, Lakyho a další... To tvoje banhunteni a sraní se do všeho už fakt zažít nechci.
CzechMinerCZ píše: Můžu tě ujistit, že komunitě škodíš daleko víc ty a vaše frakce.

btw PRO
Bud dobrej #peace 😋
Borko se z BlackListu taky dostal a pokud vím tak telefon a rcross na BL nejsou proto, že epesovi pomáhali a snažili se zlepšit a posunout server k lepšímu. Oprav mě jestli jsem byl uveden v omyl.
cron