Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#31
phiwings99 píše:
20 led 2020 17:14
Je pravda, že jsi serveru pomáhal. Ale to bylo pouze z té technické stránky. Z té druhé strany jsi škodil komunitě snad víc, než kdokoliv jiný. Ty tvoje názory, že ten má to a to a je to 100% pravda vedly akorát k banhuntingu a ten z tvé strany byl fakt velký. Celkově byl to byl hnus. Jak někteří píšou, že to snad dělal každý, tak ty si to dělal tak v 10x větší míře a 10x delší dobu a nic víc. Nevím co tady hezkého psat, snad ani nic nejde... Raději bych na serveru viděl YAD, manoita a všechny z BL krom tebe....
Ještě ten tvůj výsměch potom, jak si dostal ban....
PROTI
To bych zase neřekl :D Byly jsou 100x horší případy než já (když počítám E2), na E3 byla pro AT asi nejhorší kauza prozatím Laky a spol. co tak vím... Banhunting tu byl jak z mé strany tak i z opozice, neříkám že jsem nehledal každou prkotinu, ale to dělala i opozice. Pokud by si tu viděl radši YAD a manoita, tak ti nemám v čem bránit, je to tvůj názor. Zajímalo by mě kdy jsem se tomu banu vysmýval. Pokud si dobře pamatuju tak jsem byl akorát rád že mám ban, že tam nemusím chodit a starat se o blbosti. Nepamatuju si že bych tomu nějakým způsobem vymýval (I když je pravda že si občas nepamatuju co jsem měl na večeři 2 dny zpátky, ale co už...). Pokud věříš že jsem se tomu vysmýval, bylo by dobré tu dodat nějaký důkaz, protože si fakticky na nic takového nevzpomínám :D

MarekD píše: Blacklist už ztrácí význám? :roll: Jsem proti, daleko raději bych viděl na serveru Manga, Lakyho a další... To tvoje banhunteni a sraní se do všeho už fakt zažít nechci.
CzechMinerCZ píše: Můžu tě ujistit, že komunitě škodíš daleko víc ty a vaše frakce.

btw PRO
Bud dobrej #peace 😋
Nechci znít nějak negativně, ale koukal si poslední dobou na blacklist? :D Však tam je ještě napsaný borko a bio, jediný kdo tam není je Wal. Nemluvě o tom, že borko také dostal UB a to byl na BL za stejný prohřešek jako já, jenom s jiným množstvím a materiálem. (Nezáleží na tom jaký materiál buguješ/duplikuješ, jedná se o princip). Jak jsem psal u winga, je to tvůj názor pokud by si je tu viděl radši, já ti ho brát nebudu :D Ano, sral jsem se do dost věcí, ale nebyl jsem sám, dost lidí se staralo o podobně věci jako já, ale neřekl bych že tak intezivně jako já (asi jsem to bral jako povinnost když jsem byl ten helper).

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#32
Col píše:
20 led 2020 20:52
MarekD píše:
20 led 2020 20:42
Blacklist už ztrácí význám?
MarekD - zadost u borka píše: Byl si super kámoš a ja doufám že si opět spolu zahrajeme na serveru a věřím že ses dostatečně poučil. Navíc když k tomu přičteme to tvoje pomáhaní...
Ja jsem PRO
Víc k tomu dodám později.
Borko neměl zapotřebí banhutit každého druhého kor když měl už pár měsíců sám ban :lol:
Jde taky o chování před tím banem, telefon chtěl epes zničit (sám to řekl 🙈) ze strany borka to byla čistá blbost, že to nestihl nahlásit dřív než pavlitko

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#33
MarekD píše:
21 led 2020 06:09
Col píše:
20 led 2020 20:52
MarekD píše:
20 led 2020 20:42
Blacklist už ztrácí význám?
MarekD - zadost u borka píše: Byl si super kámoš a ja doufám že si opět spolu zahrajeme na serveru a věřím že ses dostatečně poučil. Navíc když k tomu přičteme to tvoje pomáhaní...
Ja jsem PRO
Víc k tomu dodám později.
Borko neměl zapotřebí banhutit každého druhého kor když měl už pár měsíců sám ban :lol:
Jde taky o chování před tím banem, telefon chtěl epes zničit (sám to řekl 🙈) ze strany borka to byla čistá blbost, že to nestihl nahlásit dřív než pavlitko
Huh? :D To by mě zajímalo kdy jsem něco takového řekl, protože si za boha nepamatuju že bych něco takového říkal/psal :D (procházel jsem si konverzace a nic jsem nenašel, jestli něco máš, stačí poslat :D).


K mé předchozí odpovědi pro ty, které to mohlo zmátnout:
Ano, dělal jsem hrozné věci, ale nebyl jsem jediným. Liším se v tom, že já z toho měl špatné svědomí :D Jestli si někdo myslí, že když jsem duplikoval a měl čisté svědomí, tak se plete. Určitě to samé měl i borko a sám si nebyl jistej jestli to má nahlasit. V jeho případě to bylo tak že na to přišel někdo jiný a nahlásil to. V mém případě to bylo tak že to nahlásil člověk kterému jsem to řekl.

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#34
MarekD píše:
Col píše:
20 led 2020 20:52
MarekD píše:
20 led 2020 20:42
Blacklist už ztrácí význám?
MarekD - zadost u borka píše: Byl si super kámoš a ja doufám že si opět spolu zahrajeme na serveru a věřím že ses dostatečně poučil. Navíc když k tomu přičteme to tvoje pomáhaní...
Ja jsem PRO
Víc k tomu dodám později.
Borko neměl zapotřebí banhutit každého druhého kor když měl už pár měsíců sám ban :lol:
Jde taky o chování před tím banem, telefon chtěl epes zničit (sám to řekl 🙈) ze strany borka to byla čistá blbost, že to nestihl nahlásit dřív než pavlitko
Bla bla.

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#36
CzechMinerCZ píše:
21 led 2020 19:11
MarekD píše:
Col píše:
20 led 2020 20:52





Víc k tomu dodám později.
Borko neměl zapotřebí banhutit každého druhého kor když měl už pár měsíců sám ban :lol:
Jde taky o chování před tím banem, telefon chtěl epes zničit (sám to řekl 🙈) ze strany borka to byla čistá blbost, že to nestihl nahlásit dřív než pavlitko
Bla bla.
Nebuď tak zapšklý :lol: mega to hrotis třeba

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#37
TelefoniaRider píše:
20 led 2020 21:23
phiwings99 píše:
20 led 2020 17:14
Je pravda, že jsi serveru pomáhal. Ale to bylo pouze z té technické stránky. Z té druhé strany jsi škodil komunitě snad víc, než kdokoliv jiný. Ty tvoje názory, že ten má to a to a je to 100% pravda vedly akorát k banhuntingu a ten z tvé strany byl fakt velký. Celkově byl to byl hnus. Jak někteří píšou, že to snad dělal každý, tak ty si to dělal tak v 10x větší míře a 10x delší dobu a nic víc. Nevím co tady hezkého psat, snad ani nic nejde... Raději bych na serveru viděl YAD, manoita a všechny z BL krom tebe....
Ještě ten tvůj výsměch potom, jak si dostal ban....
PROTI
To bych zase neřekl :D Byly jsou 100x horší případy než já (když počítám E2), na E3 byla pro AT asi nejhorší kauza prozatím Laky a spol. co tak vím... Banhunting tu byl jak z mé strany tak i z opozice, neříkám že jsem nehledal každou prkotinu, ale to dělala i opozice. Pokud by si tu viděl radši YAD a manoita, tak ti nemám v čem bránit, je to tvůj názor. Zajímalo by mě kdy jsem se tomu banu vysmýval. Pokud si dobře pamatuju tak jsem byl akorát rád že mám ban, že tam nemusím chodit a starat se o blbosti. Nepamatuju si že bych tomu nějakým způsobem vymýval (I když je pravda že si občas nepamatuju co jsem měl na večeři 2 dny zpátky, ale co už...). Pokud věříš že jsem se tomu vysmýval, bylo by dobré tu dodat nějaký důkaz, protože si fakticky na nic takového nevzpomínám :D

MarekD píše: Blacklist už ztrácí význám? :roll: Jsem proti, daleko raději bych viděl na serveru Manga, Lakyho a další... To tvoje banhunteni a sraní se do všeho už fakt zažít nechci.
CzechMinerCZ píše: Můžu tě ujistit, že komunitě škodíš daleko víc ty a vaše frakce.

btw PRO
Bud dobrej #peace 😋
Nechci znít nějak negativně, ale koukal si poslední dobou na blacklist? :D Však tam je ještě napsaný borko a bio, jediný kdo tam není je Wal. Nemluvě o tom, že borko také dostal UB a to byl na BL za stejný prohřešek jako já, jenom s jiným množstvím a materiálem. (Nezáleží na tom jaký materiál buguješ/duplikuješ, jedná se o princip). Jak jsem psal u winga, je to tvůj názor pokud by si je tu viděl radši, já ti ho brát nebudu :D Ano, sral jsem se do dost věcí, ale nebyl jsem sám, dost lidí se staralo o podobně věci jako já, ale neřekl bych že tak intezivně jako já (asi jsem to bral jako povinnost když jsem byl ten helper).
On je někde veřejný BL?

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#38
Klimki_ píše:
21 led 2020 22:00
TelefoniaRider píše:
20 led 2020 21:23
phiwings99 píše:
20 led 2020 17:14
Je pravda, že jsi serveru pomáhal. Ale to bylo pouze z té technické stránky. Z té druhé strany jsi škodil komunitě snad víc, než kdokoliv jiný. Ty tvoje názory, že ten má to a to a je to 100% pravda vedly akorát k banhuntingu a ten z tvé strany byl fakt velký. Celkově byl to byl hnus. Jak někteří píšou, že to snad dělal každý, tak ty si to dělal tak v 10x větší míře a 10x delší dobu a nic víc. Nevím co tady hezkého psat, snad ani nic nejde... Raději bych na serveru viděl YAD, manoita a všechny z BL krom tebe....
Ještě ten tvůj výsměch potom, jak si dostal ban....
PROTI
To bych zase neřekl :D Byly jsou 100x horší případy než já (když počítám E2), na E3 byla pro AT asi nejhorší kauza prozatím Laky a spol. co tak vím... Banhunting tu byl jak z mé strany tak i z opozice, neříkám že jsem nehledal každou prkotinu, ale to dělala i opozice. Pokud by si tu viděl radši YAD a manoita, tak ti nemám v čem bránit, je to tvůj názor. Zajímalo by mě kdy jsem se tomu banu vysmýval. Pokud si dobře pamatuju tak jsem byl akorát rád že mám ban, že tam nemusím chodit a starat se o blbosti. Nepamatuju si že bych tomu nějakým způsobem vymýval (I když je pravda že si občas nepamatuju co jsem měl na večeři 2 dny zpátky, ale co už...). Pokud věříš že jsem se tomu vysmýval, bylo by dobré tu dodat nějaký důkaz, protože si fakticky na nic takového nevzpomínám :D

MarekD píše: Blacklist už ztrácí význám? :roll: Jsem proti, daleko raději bych viděl na serveru Manga, Lakyho a další... To tvoje banhunteni a sraní se do všeho už fakt zažít nechci.

Bud dobrej #peace 😋
Nechci znít nějak negativně, ale koukal si poslední dobou na blacklist? :D Však tam je ještě napsaný borko a bio, jediný kdo tam není je Wal. Nemluvě o tom, že borko také dostal UB a to byl na BL za stejný prohřešek jako já, jenom s jiným množstvím a materiálem. (Nezáleží na tom jaký materiál buguješ/duplikuješ, jedná se o princip). Jak jsem psal u winga, je to tvůj názor pokud by si je tu viděl radši, já ti ho brát nebudu :D Ano, sral jsem se do dost věcí, ale nebyl jsem sám, dost lidí se staralo o podobně věci jako já, ale neřekl bych že tak intezivně jako já (asi jsem to bral jako povinnost když jsem byl ten helper).
On je někde veřejný BL?
Ano, je :D viewtopic.php?f=4&t=464

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#40
Jak řekl básník, jednou jsme nahoře, jednou jsme dole.

Když jsem se dozvěděl co se stalo, musel jsem se prostě vyjádřit.

Kdo jest bez viny, nechť hodí po mne kamenem, nebo co já raději říkám, kdo jest bez viny, nechť po mne stříkne benzínem.
Vsadím se že bych zůstal suchý, neboť nikdo není dokonalým. Nebudu tu na nikoho útočit, přestože mám zlost a vztek na osoby které jmenovat nebudu, protože nechci abych zde Telefoniovi přihoršil.

Řeknu vám svůj příběh.
Byl rok 2013, v létě zemřel můj bratr, a já měl v srdci díru. Tu jsme se snažil zaplnit. Hledal jsem způsob do života, dokonce jsem zvažoval i se vším skončit. Nebýt toho, že jsem potkal Telefona, nebyl bych tu ani já. To, že jsem jej potkal, mne změnilo, nalezl jsem novou cewstu života. Novej smysl. Někoho na koho jsem se mohl vždy obrátit.
Postupem času jsem zjišťoval že je stejnej šílenec jako já a máme hodně společnýho. Přivedl jsem jej na E2. Bavili jsme se spolu čím dál víc a díky němu jsem zapomínal na všechny svoje strasti.

Jsem tady, protože jsem potkal Telefoniu. Jsem mu za to vděčný, a přestože se provinil dupliakcí alchym. truhel, který se mne na E3 ani do rukou nedostaly, tak i přesto, existují horší a horší případy z E2 a i z E3. Lidé co kopírují server, ničí práci Ateamu, dělají serveru špatné jméno a mnozí další.

Jak tu píšete, že prováděl bunhunting, nevím co je na tom pravdy, ale je to jedině tak správně. Mělo by dojít k potrestání těch co se provinili, a ty které naháněl banovacím kladivem se provinili hůře. Pročetl jsem si tu i pár lidí a jejich názory. Je na čase si sáhnout do svědomí. Nejvíc mne naštvala osoba zmíněná dále. TY phiwings99 zrovna nemáš tu nejčístší duši na světě. Na tvém místě bych se tedy nevyjadřoval tak jak jsi to udělal. Je z tebe vidět arogantnost a i já si s tebou zažil své, o otm ale mluvit nebudu, protože se zde vyjadřuji k jinému hráči. K tobě se vyjádřím až to bude potřeba. Udělal jsi mnohem horší věci, než Telefonia, tak si nejprve zameť pod svým prahem.

Jak jsem řekl již jednou, kdo je bez viny nechť mi přinese litr benzínu a pneumatiku. Pokud se ani jedna nedostaví, potom jsme každý vinen a proto by si Telefon zasloužil druhou šanci na E3. Nehledě na to, že chce použít nový nick a tím udělat opravdu velký krok.

Jsem PRO unban.
cron