Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#41
DroneSpencer píše:
22 led 2020 17:21
Jsem tady, protože jsem potkal Telefoniu. Jsem mu za to vděčný, a přestože se provinil dupliakcí alchym. truhel, který se mne na E3 ani do rukou nedostaly, tak i přesto, existují horší a horší případy z E2 a i z E3. Lidé co kopírují server, ničí práci Ateamu, dělají serveru špatné jméno a mnozí další.
No Telefon právě byl ten, co v minulosti ten server kopíroval, takže toho asi dost nevíš.
DroneSpencer píše:
Jak tu píšete, že prováděl bunhunting, nevím co je na tom pravdy, ale je to jedině tak správně. Mělo by dojít k potrestání těch co se provinili, a ty které naháněl banovacím kladivem se provinili hůře. Pročetl jsem si tu i pár lidí a jejich názory. Je na čase si sáhnout do svědomí. Nejvíc mne naštvala osoba zmíněná dále. TY phiwings99 zrovna nemáš tu nejčístší duši na světě. Na tvém místě bych se tedy nevyjadřoval tak jak jsi to udělal. Je z tebe vidět arogantnost a i já si s tebou zažil své, o otm ale mluvit nebudu, protože se zde vyjadřuji k jinému hráči. K tobě se vyjádřím až to bude potřeba. Udělal jsi mnohem horší věci, než Telefonia, tak si nejprve zameť pod svým prahem.
Banhuntil i ty, kteří nikdy nic neměli a zbavoval se tím už od E2 konkurence.
A nevím co jsi se mnou měl, protože jsem tě tak max někdy zabil v dungu a to je tak vše o tom co bylo mezi náma.

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#43
phiwings99 píše:
22 led 2020 20:17
Banhuntil i ty, kteří nikdy nic neměli a zbavoval se tím už od E2 konkurence.
A nevím co jsi se mnou měl, protože jsem tě tak max někdy zabil v dungu a to je tak vše o tom co bylo mezi náma.
Wings je tupy ale tu ma pravdu... inak k banu sa nebudem vyjadrovat

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#44
Jack_Ounes píše:
22 led 2020 23:44
Telefon mi sice přijde trochu jako asociální autista.
To ti nepříjde, to tak je xd


phiwings99 píše:
DroneSpencer píše:
22 led 2020 17:21
Jsem tady, protože jsem potkal Telefoniu. Jsem mu za to vděčný, a přestože se provinil dupliakcí alchym. truhel, který se mne na E3 ani do rukou nedostaly, tak i přesto, existují horší a horší případy z E2 a i z E3. Lidé co kopírují server, ničí práci Ateamu, dělají serveru špatné jméno a mnozí další.
No Telefon právě byl ten, co v minulosti ten server kopíroval, takže toho asi dost nevíš.
DroneSpencer píše:
Jak tu píšete, že prováděl bunhunting, nevím co je na tom pravdy, ale je to jedině tak správně. Mělo by dojít k potrestání těch co se provinili, a ty které naháněl banovacím kladivem se provinili hůře. Pročetl jsem si tu i pár lidí a jejich názory. Je na čase si sáhnout do svědomí. Nejvíc mne naštvala osoba zmíněná dále. TY phiwings99 zrovna nemáš tu nejčístší duši na světě. Na tvém místě bych se tedy nevyjadřoval tak jak jsi to udělal. Je z tebe vidět arogantnost a i já si s tebou zažil své, o otm ale mluvit nebudu, protože se zde vyjadřuji k jinému hráči. K tobě se vyjádřím až to bude potřeba. Udělal jsi mnohem horší věci, než Telefonia, tak si nejprve zameť pod svým prahem.
Banhuntil i ty, kteří nikdy nic neměli a zbavoval se tím už od E2 konkurence.
A nevím co jsi se mnou měl, protože jsem tě tak max někdy zabil v dungu a to je tak vše o tom co bylo mezi náma.
No comment

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#45
Col píše:
20 led 2020 20:52
MarekD píše:
20 led 2020 20:42
TelefoniaRider píše:
21 led 2020 18:44
Blacklist už ztrácí význám?
MarekD - zadost u borka píše: Byl si super kámoš a ja doufám že si opět spolu zahrajeme na serveru a věřím že ses dostatečně poučil. Navíc když k tomu přičteme to tvoje pomáhaní...
Ja jsem PRO
Víc k tomu dodám později.
V jeho případě to bylo tak že na to přišel někdo jiný a nahlásil to. V mém případě to bylo tak že to nahlásil člověk kterému jsem to řekl.
No comment

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#46
TelefoniaRider píše:
23 led 2020 14:37
Jack_Ounes píše:
22 led 2020 23:44
Telefon mi sice přijde trochu jako asociální autista.
To ti nepříjde, to tak je xd
Can approve xdd

No anyway, Telefonovi dost věřím, přece nenechávám jen tak lidi i u mě doma samotné. 🤔🥴
Jsem PRO unban a určitě tu byly i horší a i někteří, co ho dostali i po dvou týdnech od trestu a to si myslím, že rozhodně byli méně nápomocni serveru jako Telefon. 🙂
Rozhodnutí hrát za jiný nick je dost moudré a z mého pohledu to naznačuje, že chce hrát s "čistým štítem" od začátku se vším všudy a to tu moc časté opravdu není.

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#47
Za mě PRO.
Důvod: Než mě začnete obviňovat, že chci pouze pomoci kamarádovi, tak si přečtěte tohle: Bugování je velmi závažný prohřešek a je to hraní proti pravidlům, které mě osobně způsobilo nejvíce potíží a také můj hlavní odchod ze serveru ještě před vodním dungeonem. A i sem uvažoval o PROTI, ale......
Spousta lidí, kteří bugovali (například regen) jsou opět na svobodě a hrajou si dál jakoby se nic nechumelilo, co sem slyšel, tak za dobu co sem tu nebyl také nespočet lidí dostalo baníka a opět jsou na svobodě... Dokonce i za jeden z nejhorších prohřešků (PSC obchod) se stalo tohle https://www.epesuj.cz/kauza-cerneho-trh ... #more-4046
A hádejte co, wingsík se opět vesele prohání po Epesu... (nic proti tobě jen konstatuju fakta)
Z tohoto důvodu, když tolik jiných dostalo UB za podobné či horší prohřešky v nedávné době, tak v zájmu trestání každého stejnou mírou je třeba dát Telefonovi UB.

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#49
phiwings99 píše:
22 led 2020 20:17
DroneSpencer píše:
22 led 2020 17:21
Jsem tady, protože jsem potkal Telefoniu. Jsem mu za to vděčný, a přestože se provinil dupliakcí alchym. truhel, který se mne na E3 ani do rukou nedostaly, tak i přesto, existují horší a horší případy z E2 a i z E3. Lidé co kopírují server, ničí práci Ateamu, dělají serveru špatné jméno a mnozí další.
No Telefon právě byl ten, co v minulosti ten server kopíroval, takže toho asi dost nevíš.
Tady te vyvedu z omylu, telefon ho nekopiroval, nybrz byl helperem na serveru vlastnenym Napsikem a Supertem, kteri ho kopirovali.. Ban dostal kvuli ucasti na projektu(ackoliv byl helperem a nemel s tim zas tolik spolecneho), stejne je tento prestupek uz celkem dost stary a nema cenu ho vytahovat.

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#50
TheDarkness píše:
27 led 2020 01:21
Jsem pro,
znam te od e2, hral s tebou 3prdele prisonu a mam te rad <3. Doufam ze dostanes ub jestli ho nekdy dostanu i ja tak ti dam tu helmu xddxdxdxdd
<3 a peace
Yesss, moje helmička <3

TheDarkness píše:
phiwings99 píše:
22 led 2020 20:17
DroneSpencer píše:
22 led 2020 17:21
Jsem tady, protože jsem potkal Telefoniu. Jsem mu za to vděčný, a přestože se provinil dupliakcí alchym. truhel, který se mne na E3 ani do rukou nedostaly, tak i přesto, existují horší a horší případy z E2 a i z E3. Lidé co kopírují server, ničí práci Ateamu, dělají serveru špatné jméno a mnozí další.
No Telefon právě byl ten, co v minulosti ten server kopíroval, takže toho asi dost nevíš.
Tady te vyvedu z omylu, telefon ho nekopiroval, nybrz byl helperem na serveru vlastnenym Napsikem a Supertem, kteri ho kopirovali.. Ban dostal kvuli ucasti na projektu(ackoliv byl helperem a nemel s tim zas tolik spolecneho), stejne je tento prestupek uz celkem dost stary a nema cenu ho vytahovat.
+ ještě hráč jménem RonyGoesCraftCZ (byl to vlastně jeho nápad založit, Napsík byl něco jako spolumajitel se Supertem). Jak jsem psal v žádosti, nejsem na tuto dobu moc hrdej a jak píšeš, bylo to spíš tak že jsem se do toho zapletl, nemluvě o tom, že jsem tam neměl žádná práva, takže jsem nemohl ani nic dělat :D.



Každopádně, děkuji všem za vyjádření, ať už pozitivní, či negativní 8-)
cron