Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#51
Nevím no..
Žádost se mi líbí. V odpovědích už nejsi arogantní a už to nějaká doba je. Ale furt nemám takový pocit, že bych tě chtěl na tom serveru vidět, i přes to, že už jsem se s tebou obrovskou dobu nebavil, tak mám stále u tebe nějaký pocit, že tě ještě na serveru vidět nechci. Nechci být s prominutím svině, ale když si vzpomenu na to, jak se kvůli tobě každá blbost řešila, jaké si měl nutkání na banhunt a jak se kvůli tobě zpozdilo tolik updatů. Nechybí mi to..

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#52
Fufen píše:
27 led 2020 13:12
Nevím no..
Žádost se mi líbí. V odpovědích už nejsi arogantní a už to nějaká doba je. Ale furt nemám takový pocit, že bych tě chtěl na tom serveru vidět, i přes to, že už jsem se s tebou obrovskou dobu nebavil, tak mám stále u tebe nějaký pocit, že tě ještě na serveru vidět nechci. Nechci být s prominutím svině, ale když si vzpomenu na to, jak se kvůli tobě každá blbost řešila, jaké si měl nutkání na banhunt a jak se kvůli tobě zpozdilo tolik updatů. Nechybí mi to..
Pokud to tak citíš, nijak ti v tom bránit nebudu :D Popravdě, abych byl upřímnej od tebe jsem čekal uplně jinou odpověd, asi je to tím že tě mám v hlavě nějak zafixovaného a jenom jsem čekal až sem napíšeš, takže malé překvapení :D Zas bych ale neřekl, že každá blbost se řešila kvůli mě, bylo tu i dost případů, které se řešilo i bez mého zasahování a ty někdy zabrali 2x víc času než ty moje ,,blbosti".

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#53
TelefoniaRider píše:
28 led 2020 14:45
Fufen píše:
27 led 2020 13:12
Nevím no..
Žádost se mi líbí. V odpovědích už nejsi arogantní a už to nějaká doba je. Ale furt nemám takový pocit, že bych tě chtěl na tom serveru vidět, i přes to, že už jsem se s tebou obrovskou dobu nebavil, tak mám stále u tebe nějaký pocit, že tě ještě na serveru vidět nechci. Nechci být s prominutím svině, ale když si vzpomenu na to, jak se kvůli tobě každá blbost řešila, jaké si měl nutkání na banhunt a jak se kvůli tobě zpozdilo tolik updatů. Nechybí mi to..
Pokud to tak citíš, nijak ti v tom bránit nebudu :D Popravdě, abych byl upřímnej od tebe jsem čekal uplně jinou odpověd, asi je to tím že tě mám v hlavě nějak zafixovaného a jenom jsem čekal až sem napíšeš, takže malé překvapení :D Zas bych ale neřekl, že každá blbost se řešila kvůli mě, bylo tu i dost případů, které se řešilo i bez mého zasahování a ty někdy zabrali 2x víc času než ty moje ,,blbosti".
Však ten můj ban ti nemám ani nijak moc za zlé, byla to čistě moje blbost něco takového a časem bych ban dostal nejspíše i tak. + Jsem se choval jak idiot, takže se ti ani nedivím..
Spíše mě štvali věci jako "on má ac nikdo to neřeší" a pak z toho přišla ta antiac ochrana, která ničí požitek už z tak dost devastovaného pvp systému, nebo to banhuntění raziho, který dle mého byl totálně irelevantní už od začátku a takové chyby se mělo totálně AT vyvarovat.
Nebudu to tu spamovat, gl.

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#55
manoit píše:
29 led 2020 12:02
kralik159159 píše:
19 led 2020 10:45
Borko dostal UB za obdobnou věc s podobným množstvím. Tak si myslím, že by nebylo spravedlivé, kdybys ty byl v bánánově.
PRO
Pravda myslím, že ses za tu dobu poučil PRO.
S podobným množstvým to myslíš tak že on nabugoval 10 stackov alchym truhel, či 1 alchem truhla stojí 13k? :D

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#56
borko369 píše:
29 led 2020 18:22
manoit píše:
29 led 2020 12:02
kralik159159 píše:
19 led 2020 10:45
Borko dostal UB za obdobnou věc s podobným množstvím. Tak si myslím, že by nebylo spravedlivé, kdybys ty byl v bánánově.
PRO
Pravda myslím, že ses za tu dobu poučil PRO.
S podobným množstvým to myslíš tak že on nabugoval 10 stackov alchym truhel, či 1 alchem truhla stojí 13k? :D
Tady tě opravím, žádných 10 stacků alchym. beden, ale doslova jenom 13. alchym beden, žádných stacků :D

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#58
TelefoniaRider píše:
29 led 2020 19:54
Tady tě opravím, žádných 10 stacků alchym. beden, ale doslova jenom 13. alchym beden, žádných stacků :D
Však hej ale borci tu píšu, že sme toho nabugovali podobné množstvo tak neviem v jakom smere, podľa mňa si čo sa týka v prepočtu na $ nabugoval toho viac. :D Len ma trošku zarazilo že si myslia že 13k(cca) a 390k(cca) je podobné množstvo. xd

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#59
borko369 píše:
29 led 2020 23:53
TelefoniaRider píše:
29 led 2020 19:54
Tady tě opravím, žádných 10 stacků alchym. beden, ale doslova jenom 13. alchym beden, žádných stacků :D
Však hej ale borci tu píšu, že sme toho nabugovali podobné množstvo tak neviem v jakom smere, podľa mňa si čo sa týka v prepočtu na $ nabugoval toho viac. :D Len ma trošku zarazilo že si myslia že 13k(cca) a 390k(cca) je podobné množstvo. xd
U těch beden je to proměnná, protože ti může padnout něco dobrého, nebo něco totálně nepoužitelného. Pokud si dobře pamatuju tak mi padlo snad jenom stack a půl gunpowderu, jinak samé blbosti :D Jinak jako jo, když si to tak vemu tak možná cenově toho bylo víc, ale nebyly tak vysoké částky (možná do těch 80k-100k jsem se dostal s dropama, ale to je tak vše :D).
Což je asi myšleno tím příspěvkem... Že vlastně ty si duplikoval věc co má ,,stabilní" cenu a vlastně by si na tom vydělával pořád stejně, u mě by zase záleželo na lucku (který fakticky nemám :D).
Overall, pokud počítáš cenu čistě těch beden tak toho je mnohem víc, problém byl že ty si tu bednu nemohl prodat, ale jenom otevřít (vlastně si otevíral jednu a tu samou bednu pořád dokola) takže jedině co ti zbývalo je, je otevírat a doufat že ti padne něco dobrého, což se v mém případě nestalo.

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#60
Fufen píše:
27 led 2020 13:12
Nevím no..
Žádost se mi líbí. V odpovědích už nejsi arogantní a už to nějaká doba je. Ale furt nemám takový pocit, že bych tě chtěl na tom serveru vidět, i přes to, že už jsem se s tebou obrovskou dobu nebavil, tak mám stále u tebe nějaký pocit, že tě ještě na serveru vidět nechci. Nechci být s prominutím svině, ale když si vzpomenu na to, jak se kvůli tobě každá blbost řešila, jaké si měl nutkání na banhunt a jak se kvůli tobě zpozdilo tolik updatů. Nechybí mi to..
cron