Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#1
Tááák, a je tu zase :D Pár lidí bude zmatených, protože jsem jim říkal, že si UB asi už psát nebudu a jeslti jo tak za hodně dlouhou dobu, důvod je na konci :P

1) Za co jsi ban dostal?
Duplikace surovin (přesněji Alchemistových beden)

2) Popis situace
Tady asi nic nového nebude, protože se asi za tu dobu moc nezměnilo :D Upravil jsem pár vět a gramatické chyby.

Jak už asi většina ví tak nikdy jsem moc nesouhlasil s trestním systémem Epesu a chtěl jsem to změnit tím, že jsem se stal Helperem ještě na E2. Tam to ze začátku nebylo moc ok ale nějak to šlo. Na E3 jsem byl helperem něco kolem roku a půl něž mi ho vlastně ,,sebrali" za prožívání toho ranku. I když jsem nebyl helperem, tak jsem i nadále pomáhal Epesovi s testováním a ,,raděním" a měl jsem pořád tu naději, že bych se někdy mohl do toho AT vrátit a pomáhat oficiálně, což se bohužel nestalo. Přibližně den až dva před mým banem jsem se trochu chytnul s Epesem a začala menší hádka (když říkám menší ,tak myslím fakticky menší ) a byl jsem naštvanej. O čem jsme se vlastně hádali? V té době byla dost velká aféra se scriptama a já si pevně stál za svým (z pohledu AT jsem asi ani nechtěl slyšet jiný názor a chtěl za každou cenu zabanovat ty, kteří tyto podprogramy používají, nebo spíš ty které jsem si myslel že to používají). Jak jsem již psal, byl jsem naštvaný a docela neuvažoval, jaké následky toto jednání může mít. Tak jsem za pomoci duplikačního bugu otevíral Alchymistovy bedny, ze kterých jsem neměl moc materiálů, protože za tu dobu duplikování jsem jich stihl otevřít 11+-. Mohl jsem víc, ale prostě pořád ve mě bylo to, že to je špatně, že to nemám dělat a nahlásit ho (několikrát jsem o tom uvažoval), ale byl jsem pořád ,,naštvanej" takže emoce vyhrály a dostal jsem 11. června ban za duplikace (společně s hráčem rcrossCZ)

3) Datum a čas banu
11. června 2019.
http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=4790

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Tady to bude celé jiné a proč? Pár lidí mi napsalo, že ta žádost zněla arogantně a egoisticky ( i když jsem psal že akorát poukazuju na fakta, ale co už no :D) Takže tedy, tady je verze, která by už nemělo vyznít nijak egoisticky a arogantně :P

Asi bych mohl začít přímo od začátku, jak to vše semnou a Epesem začalo. Na Epes jsem nenarazil tím, že jsem hledal nějaký RPG server nebo všeobecně jiný server než SG (Na kterýc jsme hrál před Epesem). Na Epes jsem přišel díky svému kamarádovi, kterého jsem potkal na jednom technickém serveru a se kterým se bavím do teď, abych byl upřímný byl to jeden z mých prvních ,,virutálních” friendů :D. Řekl mi že ten server je RPG a že bych ho měl vyzkoušet (v té době jsem ani nevěděl co to slovo RPG je nebo co znamená) a tak mě to lákalo víc to vyzkoušet, bohužel to netrvalo dlouho, protože na E2 padal inventář a já o něj přišel a nechtělo se mi zase sbírat věci, takže jsem to rage quitnul. Po asi 2-3 týdnech jsem si řekl, že bych to mohl znovu vyzkoušet a to byl začátek mého hraní na Epesu. Hrál jsem jako každý normalní hráč a snažil se nějakým způsobem dostat co nejdál. Cestou jsem potkal pár přátel, ale i nepřátel. Dokonce se mi stalo, že v jednu dobu jsem se nebavil s tím kamarádem který mi Epes ukázal (důvody proč sem psát radši nebudu :D). A pak přišel hráč jménem RonyGoesCraftCZ. Ti co hráli na E2, nebo ho znají podle toho co jsem jim vyprávěl vědí, že mám s ním špatnou minulost… Přesněji jsem díky tomuto hráči dostal Permaban (a myslím že i IP) za kopírování obsahu serveru. Zatáhl mě totiž do jejich projektu na novej RPG server, ale až příliš se podobal E2. Když jsem dostal ban, byl jsem z toho takový ,,špatný”, bylo to hlavně z důvodu, protože jsem předtím nedostal ani jeden trest, protože jsem neměl nějaké sklony k tomu někomu nadávat nebo hůř. Několikrát jsem se pokušoul o UB, bohužel ani jednou to nevyšlo Eventuálně jsem ale dostal UB na Vánoce v roce 2016m kdy byla amnestie, společně ještě se s hráči Lily_CraftBox a Bandicoot250. (Ano, pamatuju si jejich nicky :D ). Poté co jsem dostal ban se věci uplně změnili a já se začal probojovávat výše a poznávat nové lidi, mezi které patří hráči, které znám doteď, nebo kteří doteď ještě na serveru hrají a mez ikteré patří i frakce Khazad. Khazad má speciální místo místo v mém srdci, asi je to díky hlavně DesTrixovi, se kterým jsem se už několikrát setkal v RL a nejenom s ním. S Khazadem jsem byl vlastně až do konce E2 a nějakou dobu i na E3, ale to spíše ze začátku. E3 byl taky pro mě dost velký milník, protože v té době jsem už byl helperem na Epesu a byl jsem jeden z prvních lidí, kteří měli možnost E3 testovat (když se tak zpětně na to dívám, tak bych některé věci dost změnil :D). E3 bylo něco nového a já jsem byl rád, když jsem měl možnost jej testovat a poté být i helper. Helper mi vydržel do konce roku 2019, kdy mi byl ,,sebrán” z důvodu toho, že jsem nebyl nestrannej a nedokázal si v některých chvílích přiznat chybu, ve zkratce viděl jsem jenom jeden verdikt a odmítal jsem vidět něco jiného. Epes mi jeden večer napsal, že bych se mohl dostat zpátky do AT, ale že to bude trvat. Uběhlo 6 měsíců a nic se neměnilo. Pomáhal jsem mu s každým testováním co jsem mohl, ale pořád se nic nedělo. Říkal že se to vyřeší až po updatu, protože na to nemá čas, v té době jsem byl pořád takovej, že jsem viděl za každým problémového člověka a nechtěl jsem vidět nic jiného a chtěl jsem po Epesovi, aby to někdo z AT řešil, bohužel to AT (z mého pohledu) neřešilo a kašlalo na to, což mě naštvalo a vyustilo i v pár hádek. Jeden večer to byla větší hádka po které jsem byl až tak naštvenej, že jsem si zjistil, jak se dát něco bugovat, protože jsem měl pocit méněcennosti a že bych s z toho stejně nic neměl. Poté jsem to řekl i hráčí rcrossCZ, který taky začal vlastně semnou bugovat (řekl jsem mu to asi až po hodině přemlouvání :D). Bohužel říct mu to byla chyba, protože on byl ten člověk, co mě nahlásil a tím mi zajistil ban. Někteří do teď nedokážou pochopit, proč se s ním ještě vůbec bavím, když udělal něco takového. Je pravda, že kdybych se to dozvěděl hned v ten den banu, tak bych se asi s ním nějakou dobu nebavil, ale stejně by to přešlo, protože věci co se stanou ve hře, taky ve hře zůstanou :) A důvod proč bych se vlastně ten UB zasloužil?
Abych pravdu řekl, moc důvodů pro to, proč bych měl dostat UB nenapadá… Někdy si říkám, proč bych tam měl znovu hrát? Nemám vlastně důvod proč tam hrát, pvp jsem přestal hrát a soustředím se spíš na tu nePvP část, takže proč bych tam měl jít? Ale nedávno mi to došlo… Na Epes se nechci vrátit kvůli tomu, kdo tam hraje, ale kvůli tomu, co tam je, ten content, to RPG mi chybí. Je pravdou že RPG je dost a můžu si ho užít i jinde, ale Epes je něco speciálního. Mám u něho minulost, na kterou bych nechtěl zapomenout a už vůbec bych nechtěl ze serveru odejít s tím pocitem, že jsem mu nějakým způsobem uškodil.

Jak jsem napsal do důvodů, UB si píšu kvůli tomu, abych si zase užil ten content co je na Epesu, frakce mi jsou do nějaké částí ukradené (neslibuju ale, že se k nějaké nepřidám :D). Pokud by mi ale UB vyšel, tak bych hrál za novej nick.

Přeji hezký zbytek dne :roll:

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#2
neměl jsem s tebou nikdy žádný problém, navíc už uběhlo dost měsíců od banu
na druhou stranu duplikace je celkem vážný problém ale to že začneš hrát na epesu za nový nick takže i bez věcí a pod. což je hodně velký krok, takže za mě PRO máš

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#5
Znám tě už velice dlouho, možná to jsou 3-4 roky od toho když jsme se poprvé potkali na e2, nikdy jsem s tebou neměl problém. Myslím si že od tvého banu uplynulo hodně měsíců a že si ten unban zasloužíš. PRO :mrgreen: :ugeek: 8-) :shock: :D ;) :) :P

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#6
Ahoj, pro mě vždycky na E3 byl telefon něco jako „vzor" takže jsem k němu vzhlížel a chtěl jsem být stejně dobrý nebo i lepší než je on. Skoro nikdy jsem ho neviděl/neslyšel se s nikým hádat. Za duplikaci si podle mě trest odseděl, zaslouží si dostat unban už jenom z důvodu jak dlouho se snažil pomáhat serveru i potom co nebyl helper. A jelikož si myslím a věřím že telefon je jeden z těch lidí co chce fakt pomoct serveru si myslím že už to znovu neudělá. Asi nemám co dalšího bych dodal PRO!

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#8
I když máš blacklist za duplikaci, což je dost vážný přohřešek a nemělo by se to brát na lehkou váhu, hrál jsi na Epesu snad aktivně nejdéle ze všech hráčů co znám. Byl jsi již členem AT a pomáhal si v updatech jako je průsmyk, což by se mělo ocenit tím, že dostaneš poslední šanci, můj názor.

Doufám že ti dají ostatní také šanci, když ses odhodlal, kdybys dostal unban založit nový účet, já asi nejdem člověk, který by chtěl expit celé epmmo znovu.

Pro
cron