Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#16
Na serveru jsem tě moc neviděl, protože jsem byl začátečník, když jsi dostal ban, ale na DC jsi byl v pohodě, žádost se mi taky líbí a vzhledem k tomu, že jsi pro server udělal dost věcí, bych ti šanci dal. Pro.

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#17
NesTriX píše:
19 led 2020 10:16
I když máš blacklist za duplikaci, což je dost vážný přohřešek a nemělo by se to brát na lehkou váhu, hrál jsi na Epesu snad aktivně nejdéle ze všech hráčů co znám. Byl jsi již členem AT a pomáhal si v updatech jako je průsmyk, což by se mělo ocenit tím, že dostaneš poslední šanci, můj názor.

Doufám že ti dají ostatní také šanci, když ses odhodlal, kdybys dostal unban založit nový účet, já asi nejdem člověk, který by chtěl expit celé epmmo znovu.

Pro

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#18
Nevím, jestli můj názor má na v této komunitě ještě nějakou value, ale Telefona znám osobně a myslím si, že i přes to co udělal za hloupost, tak takových lidí nebude na serveru nikdy dost a měl by tam mít své místo. Asi bych se tu vůbec nebavil o tom, jestli je ten unban vůči někomu spravedlivý, nebo ne. Každý unban by měl být souzen individuálně a já si myslím, že Telefon patří mezi ty co si ho zaslouží.

Jinak se všichni mějte, zdar a sílu.

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#19
Pomatuju si jak jsem byl sám pod banem a Telefon začal s touhle blbostí, jak jsem psal již u minulé žádosti, Telefon ( aspoň dle mého názoru) opravdu server nijak poškodit nechtěl a nijak ho poškodit chtít nebude. Když člověk pomáhá s něčím tak je asi hodně málo pravděpodobné, že tu práci potom sám bude chtít sabotovat.
Opravdu jsem se divil, že zrovna Telefon začal dělat takové hlouposti, když jsem to slyšel na dc šlo slyšet, že si nebyl jistý jestli to opravdu dělat chce.

Hlouposti z e2 bych tu neřešil ( V té době byl každý z nás o dost mladší a neuměl přemýšlet tolik nad následky svého jednání)
To co udělal Telefon tady se opravdu nedá svádět na věk, ale myslím si, že například já jsem udělal možná i mnohem horší věc než Telefon ( Čehož opravdu doteď lituju) a šance mi byla udělena a to jsem v té době ani nějak nepomáhal v ničem.

Hodně lidí sem napíše PROTI kvůli éře banhuntu kdy se opravdu každá frakce dost hrotila a každá, ale každá strana se snažila vyhrabat i tu nejvíc zahrabanou špínu na nepřítele ať už víc nebo míň.
Vím, že mnozí z vás jste na Telefona naštvaní kvůli tomu, že byl také součástí tohohle snažení o zabanovaní druhého, ale buďme k sobě upřímní KAŽDÝ z vás kdo tehdy hrál se o něco takového snažil a nebo kdyby se mu nějaká příležitost naskytla, tak by ji využil.
Ještě k tomu si myslím, že některá ta obvinění byla správná a minimálně nějaký podvodník tehdy bez trestu vyvázl.

Každopádně Telefon je opravdu člověk, který není hloupý a myslím si, že k něčemu podobnému se už nevrátí stejně jako já.
PRO GL

-Rody
cron