Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][Fanda66] Žádost o UnBan

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Auto Fish

2) Popis situace:
Jednoho dne po skončení Rybářského eventu, jsem si uvědomil že ještě nemám hotový rybářský event, No jo ale jak ho udělat když jsem jednu štiku ztratil, tak jsem si udělal nový účet jmenem "Panda66" (Lze naleznout zde : http://264445_web.fakaheda.eu/history.php?uuid=9cebb2e2-2b3e-3dd4-8b36-6358aac0d772&from=bany )
Na ten účet jsem si dal pár věcí co jsem měl na Fandovi to se týká Repair Kitu, Rybářský prut co jsem měl a nějaké brnění. jeden den jsem si v pohodě rybařil koukal na youtubko a koukal na moje oblíbená videa mezitím co jsem rybařil (Na půl obrazovky jsem si dal youtube na další mc jen pro pochopení). Další den jsem rybařil od 8:00 ráno až do 11:00, Potom mě to tak nějak přestalo bavit. Tak jsem si na youtubku našel video že "Auto Fisher V5.0" Tak jsem si to stáhl do mého počítače a použil jsem to, viděl jsem že to funguje, tak jsem to chvilku nechal rybařit a šel jsem si koupit svačinu, to bylo asi 12:30, vrátil jsem se a nic bot nafarmil Jeden ukol, tak jsem to šel dát tomu elfovi. No vzal jsem si další úkol. Zapl jsem bota a šel pryč. U posledního úkolu jsem byl já sám, koukal jsem jak to hezky farmí za mě. Ale potom když jsem si zase dal na polovinu obrazovky youtubko, tak jsem si dlouho mcčka nevšímal. No a tak to bylo, Potom přede mě plejmen dal barrieru a furt jsem nahazoval stejnou rychlosti asi 5-10 sekund než jsem si toho všimnul. A následně bum a dostal jsem ban. No Popsal jsem vám to všechno co se stalo.
Nemám co měnit

3) Datum a čas banu:
Prosinec 20, 2018, 14:56

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Na epesu jsem začal hrát pod jménem Fanda66 a přidal jsem se do frakce Assasins a v ní jsem pochopil že jsem objevil něco co mi stojí za můj drahocenný čas 13ti letého dítěte. Poté jsem chvilku hrál a vše bylo v pořádku a dostal jsem se do Fallacy a zde jsem se začal chovat dosti arogantně k celé komunitě EPESU. Ale žádný větší trest krom pár kicků za nadávky a spam, jsem nedostal, a zde se to zlomilo myslel jsem si že mohu na serveru dělat cokoliv nadávat a zneužívat všech bugů a problémů co server měl (ach jak šeredně jsem se mýlil) beztrestně, a tak mě napadlo obejít rybářské questy tím že si stáhnu autofish a ulehčím si pár věcí. Po asi dvou dnech rybaření jsem byl zabanován za autofish jelikož jsem si myslel že rybářské questy splním a život půjde dál. Což se ale nestalo po mém banu se změnilo spousta věcí třeba to že je mi nyní 14 nebo to že jsem konečně dostal rozum. Asi po dvou měsících od mého banu jsem se rozhodl že začnu obcházet za xmvfiu kde jsem se skamarádil s darklordem, který ovšem netušil že obcházím nějaký ban. Po týdnu hraní s ním jsem ale dostal ban za obcházení čehož lituji ale na server mě to hodně táhlo a založení nového účtu bylo rychlejší než řešení žádosti o unban.Chtěl bych se strašně omluvit celému serveru a i admin teamu za to co jsem provedl, nechtěl jsem aby to skončilo takhle. Doufám a věřím v to že se na server konečně dostanu a budu moct pokračovat v mojí cestě vzhůru a očistil mé jméno.

Re: [Fanda66] Žádost o UnBan

#5
manoit píše:
31 led 2020 12:02
Ahoj myslím si, že si sis svůj trest už odpikal dost dlouho a doufám, že ses změnil. PRO
TheDarkLord173 píše:
31 led 2020 11:44
S fandou jsem si užil spoustu zábavy potom co dostal ban, pokud vím tak se na druhém účtu choval pěkně. Doufám že se brzy na serveru potkáme.
Děkuji.

Re: [Fanda66] Žádost o UnBan

#10
Překvapuje mě, že máš pořád tu kuráž a zájem se na server dostat. Znal jsem tě i za xmvfiu a tam ses chováním choval úplně na jiné úrovni než jsem tě znal za Fandu, což beru jako +, protože je vidět, že ses i změnil ;) Dle mého sis už odpykal dlouhou dobu a dal bych ti šanci... Přece jen si myslím, že nebudu litovat a určitě sis už svoji chybu uvědomil. Takže máš mé pro.
Naposledy upravil(a) Pavlitko dne 03 úno 2020 06:46, celkem upraveno 1 x.
cron