Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Iamlegend3000 Žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Ban jsem dostal za hacky přesněji xray

2) Popis situace
Mno situace je taková že jsem se po roce a půl odhodlal napsat žádost o unban. Chtěl bych se podívat na server po dlouhé době a taky bych rád začal hrát aktivně na epesu. Na epesu jsem mel pár prohřešků rád bych se za tyto prohřešky omluvil jak komunitě tak admin týmu. Hrál jsem na epesu aktivně od roku 2014 do udělení banu.
Od banu uběhla dlouhá doba a toho že jsem si stáhl xray jsem mnohokrát litoval. Doufám že mi odpustíte a že mě snad i jednou přijmete mezi sebe na server.

3) Datum a čas banu
August 13, 2018, 18:01

4) Druh banu
Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban
Nevím jestli si ho zasloužím ale snad mi dáte druhou šanci. I když to bude klišé které tu píše každý tak chci říct že jsem se změnil a do jisté míry dospěl.

I když s velkou pravděpodobnosti tohle neprojde tak doufám že se jednou znovu připojím mezi vás na epesu
S pozdravem Iamlegend3000

Re: Iamlegend3000 Žádost o unban

#3
Tohoto hráče neznám a nehodlám hodnotit jeho osobnost. Chtěl bych se spíš vyjádřit k žádosti. Rok a půl banu za xray za mě úplně stačí a myslím si, že po tak dlouhém banu by si mohl v budoucnu rozmyslet, jestli udělá ještě někdy něco podobného. Když ale tak čtu ostatní žádosti, tahle mi přišla strašně krátká a nevím, jestli z ní vyzařuje lítost z činu, který udělal. Dám ti PRO, ale myslím si, že by žádost měla být delší.

Re: Iamlegend3000 Žádost o unban

#5
Počkal sis opravdu hodně dlouhou dobu. Za hacky se údajně unban dávat nemá, ale kolik podobných vyjímek už na serveru proběhlo žeo. Tvé chování z té doby už si úplně nevybavuji, ale nevidím problém v tom Ti dát Pro

Re: Iamlegend3000 Žádost o unban

#6
SetWay píše:
02 úno 2020 18:00
Tohoto hráče neznám a nehodlám hodnotit jeho osobnost. Chtěl bych se spíš vyjádřit k žádosti. Rok a půl banu za xray za mě úplně stačí a myslím si, že po tak dlouhém banu by si mohl v budoucnu rozmyslet, jestli udělá ještě někdy něco podobného. Když ale tak čtu ostatní žádosti, tahle mi přišla strašně krátká a nevím, jestli z ní vyzařuje lítost z činu, který udělal. Dám ti PRO, ale myslím si, že by žádost měla být delší.
Ja s tebou souhlasím je mi jasný že to neprojde ale za pokus nic nedám a je možné že se nekdo z At smiluje a UB mi schválí
:)
cron