Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][Iruga] Žádost o unban

#1
1) Za co jsi dostal ban?: Autofish

2) Popis situace:
Jako obvykle jsem se vracel po cvičení domů a ihned jsem šel na server, kde byl akorát nově spuštěn Vlkodlačí update. Neotálel jsem a ihned jsem se vrhl do hraní. Zakoupil jsem si vlkodlačí kámen za 850pp a začal si poklidně plnit úkoly. Vše probíhalo vcelku hladce. Okolo 19:20 už se schylovalo k nájezdům na World Bosse, tak jsem si připravoval elixíry a vybavení. Bez varování jsem byl uvrhnut spolu s dalšími hráči do vězení. Nevěděl jsem, co se děje. Po pár minutách mi bylo jasné, že je se mnou i s ostatními spoluvězni amen. V tu chvíli jsme všichni dostali ban.

3) Datum a čas banu: Dne 26. Prosince 2019, v čase 19:27

4) Druh banu: Permanentní ban

5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban:
Na Epesu 3 jsem začal hrát, myslím, zhruba před rokem a půl. Moje nejaktivnější období nicméně začalo, když jsem se po měsících vrátil a okusil kouzlo Halloweenského eventu. Epes mě v tu dobu absolutně pohltil. Hodně dlouho jsem nehrál, nebo nepoznal něco tak návykového, jako je Epes. Dovoluji si říct, že jsem byl na serveru závislý a byl jsme schopný do něj vrazit i reálné peníze, což je pro mne opravdu nepohodlné, ale v tomto případě toho nelituji. Postupně jsem se adaptoval na změny, které jsem propásl, když jsem byl neaktivní. Objevil jsem rybaření a rozhodl jsem se ho zkusit. Po nějaké době jsem si vypůjčil řádně pimped prut s Lure V enchantem. Ač to šlo mnohem snadněji, pořád jsem neměl dost. Vyhledal jsem na internetu script, který za mě dokáže rybařit sám. To byla moje osudová chyba, kterou si vyčítám do teď. Spokojeně jsem si rybařil a naivně doufal, že se to nikdo z adminů nedozví. Postupem času jsem si na serveru našel spoustu skvělých přátel, se kterými se mi opravdu skvěle hrálo a spolu jsme si užili spoustu pěkných chvil. Rád bych se na server opět vrátil a shledal se se svými kamarády, kteří mi zpříjemňovali hraní, které samotné je okouzlující. Epes podle mě patří ke špičce na CZ/SK minecraftové scéně a já bych byl rád jeho součástí i nadále.

Slovo na závěr
Ač od mého banu neutekla tak dlouhá doba, mně určitě stačila na to, abych si uvědomil, co jsem způsobil. Byl to vlastně i můj vůbec první trest. Škoda jen, že musel být takového rázu. Osobně se totiž považuji za nekonfliktního člověka, i když mám i svoje chvilky, obecně jako každý člověk. Po této zkušenosti si rozhodně dvakrát rozmyslím, jestli mi stojí za to podvádět. Budu rád za každé PRO i PROTI a taky bych ocenil, kdyby každý uvedl důvod k onomu rozhodnutí. Žádost se může zdát kratší, ale já raději pojímám věci stručně, než aby to pak ve výsledku bylo zamotané a zbytečně přecpané slovy, které nemají žádnou hodnotu.

Re: [Iruga] Žádost o unban

#4
PRO, když jsem se po dlouhé době dostal na epes, nevěděl jsem co tu dělat, avšak po krátké chvíli jsem objevil Irugu, který mi velmi pomohl do začátku, vzal mě do frakce, pujčoval mi věci a nic za to nechtěl, myslím že právě takoví lidé se na epes hodí, na rozdíl od nynějších hráčů kteří si pořád nadávají a kazí chut k hraní ostatním hráčům a proto doufám že právě ty dostaneš unban, dost mi tu chybíš. ;)

Re: [Iruga] Žádost o unban

#5
Bezproblémový hráč..Ban za autofish, který dle mého není tak hrozný přestupek jako duplikace... Já dostal druhou šanci za vykradení půlky serveru za podobnou dobu PRO

Re: [Iruga] Žádost o unban

#6
I když ta doba je poměrně krátká tak si myslím že by jsi mohl dostat druhou šanci byli tu i horší hráči kteří měli x šancí na nápravu proč by jsi ty nemohl dostat 2. PRO

Re: [Iruga] Žádost o unban

#7
S Irugou se známe už delší dobu ještě z úplně jiného serveru. Je pravda, že nečekal až tak dlouho, nicméně sám mně psal, že si uvědomil svoji chybu a litoval toho a od toho přece ty bany jsou, aby si člověk uvědomil, co dělal špatně. Co se týče chování na serveru, tak si myslím, že Iruga byl zrovna jeden z těch hráčů, kteří se nepouštěli do nějakých konfliktů a snažil se chovat k lidem férově, vlastně jak už sám psal, tak do této doby neměl žádný přestupek. Z mé zkušenosti s ním bych mu unban povolil. PRO.
cron