Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [Iruga] Žádost o unban

#31
Plejmen píše:
04 úno 2020 21:07
TheDarkness píše:
04 úno 2020 21:01
Plejmen píše:
04 úno 2020 20:19


Jistě víš, že máme kontrolu, kdy ti na obrazovku napíše něco ve stylu kontrola, nechytej. Takže pokud u toho sedíte a máte to zapnuté, tak není až tak co řešit, ale pokud to zapneš a jdeš dělat něco jiného a kontrola tě načapá, tak zase není co řešit. xD :roll:
ehm pokazde co mi neco kontrola napsala okamzite jsem zmackl T neboli chat a prerusil funkci skriptu a pockal na jeji konec.
Vsak ano o tom mluvím, si tam fyzicky a to aspon jde, než abys to zapl a dělal u toho něco jiného, za což ti dotyční mají ban, že nedokázali ani reagovat na kontrolu ....
http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=4830

Nebo-li jak psal jack asi jina ochrana

Re: [Iruga] Žádost o unban

#32
Editoval jsem svůj příspěvek během toho co si psal ty. Tak či tak je zbytečné to řešit, scripty a jiné podpůrné programy trestáme.

Re: [Iruga] Žádost o unban

#33
Plejmen píše:
04 úno 2020 21:07
Tak já nebudu říkat jak co přesně kontrolujeme, ale udávám jeden z příkladů, který stejně hráči znají.
Tak ta ochrana, která píše na obrazovce je jen "zástěra". Reálná ochrana začla fungovat řekněme týden před tím, než padly bany. Díky tomu se ban X lidem vyvaroval.

Re: [Iruga] Žádost o unban

#34
Jak už psal Nian, je prostě nemožné ten script zapnout a nechat ho běžet bez dozoru. Upřímně nevím, co si myslíte. Snad ne, že jsem ráno zapl autofish a za 8h se vrátil ze školy vyzvednout loot.. Hraje zde roli spousta faktorů, jako jsou vodní mobové, odlagovač, co ti cyklicky maže návnadu a i ta zmíněná kontrola. Mohl bych pokračovat dál, ale věřím, že tohle na pochopení stačí.

Re: [Iruga] Žádost o unban

#36
Iruga píše:
04 úno 2020 22:20
Jak už psal Nian, je prostě nemožné ten script zapnout a nechat ho běžet bez dozoru. Upřímně nevím, co si myslíte. Snad ne, že jsem ráno zapl autofish a za 8h se vrátil ze školy vyzvednout loot.. Hraje zde roli spousta faktorů, jako jsou vodní mobové, odlagovač, co ti cyklicky maže návnadu a i ta zmíněná kontrola. Mohl bych pokračovat dál, ale věřím, že tohle na pochopení stačí.
Pravda, je snad nemožný abys to nechal třeba jen hodku běžet samotný, ten odlagovac ti každých 10 minut smaže návnadu, takže musíš znova kliknout. K těm tvym faktorům bych ještě přidal fakt, že za krátkou dobu se ti zaplní inventář všelijakým bordelem.

Re: [Iruga] Žádost o unban

#37
Jak jsem už psal, nemá smysl řešit jak vám všechno ruší u autofishe :D Zakázané to je, je to v pravidlech i xkrát v chatu ve hře. Použil, použil a nemá smysl tady řešit jestli kvůli tomu, že nemůžete plně autofish využít by měl být menší trest, pokud je někdo toho názoru, případně jiného tak sekce "návrhy" čeká.
Stále si stojím za tím, že 1,25 měsíce je málo a mělo by se dodržet alespoň ten 2. měsíc, pak nebudu mít problém uvažovat nad pro.

Re: [Iruga] Žádost o unban

#39
Col píše:
09 úno 2020 20:54
Asi zde bude platit to stejné co psal Chris u Fandy, zkus se zúčastnit amnestie.
Ano, omlouvám se, toto vlákno jsem přehlédl.
I v tomto případě ti navrhujeme aby ses účastnil probíhající amnestie.
cron