Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#11
Tvoje chování na Gorlands dc bylo v pořádku, tudíž usuzuji že jsi mentálně zdravý jedinec a už v té době jsi byl dosti vyspělý na to aby sis uvědomil co děláš. Doufám že si se alespoň ponaučil z tvého banu. PRO, doufám že se brzy uvidíme na serveru.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#15
CiTrOnIxCz píše:
03 úno 2020 14:12
Spíše Pro. Někdy s tebou bylo těšké vycházet ale jindy když se daný snažil dalo se s tebou bavit. Mně se vždy nelíbilo tvé chování na DC ale ingame si nic strašného nikdy neudělal. A na to že je to první tvůj trest za scam nedá se zjistit jestli ses poučil nijak jen pokud dostaneš ub a dokážeš to lidem na serveru.
Děkuji za PRO a uznávám že tehdy se se mnou vycházet dalo těžce

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#16
TheDarkLord173 píše:
03 úno 2020 16:58
Tvoje chování na Gorlands dc bylo v pořádku, tudíž usuzuji že jsi mentálně zdravý jedinec a už v té době jsi byl dosti vyspělý na to aby sis uvědomil co děláš. Doufám že si se alespoň ponaučil z tvého banu. PRO, doufám že se brzy uvidíme na serveru.
Díky za PRO, z banu jsem se rozhodně ponaučil a snad se ještě uvidíme

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#17
Bionicsabre píše:
03 úno 2020 15:44
Neviem co si o tom mam mysliet... Ja som mal za take obchody BL a cakal som 2 roky+ na unban...

K tvojej ziadosti: -podvodne obchodovani sa da odpustit ale to ze si este scamol pri tom hracov tak to je hnus.
-si velmi konfliktny hrac, tzv. cholerik, ak sa ti nieco nepodari nadavas na kazdeho okolo a nikdy si chybu nepriznas
-mozno si dostal rozum za tych par mesiacov ale to nedokazem posudit len z tvojich slov v tomto unbane

Takze ak to zhrniem som skor PROTI unbanu ale mozno svoju odpoved este prehodnotim a napisem tu nieco dalsie. (ak nenapisem nic tak som sa rozhodol byt proti)
Sice jsme spolu moc dobře nevycházely avšak i když je tvoje rozhodnutí "PROTI" tak si cením tvého příspěvku a jak si to napsal, čekal jsem že bys napsal jako jiní něco ve stylu "Ani to číst nebudu, jsem PROTI".

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#20
Pro doplnění přidávám mě vyjádření k žádosti minulé ..Ahoj :)
Ty se vůbec opovažuješ si psát UB ????? Dovol mi abych se zasmál.
Na serveru ses odjakživa choval jak totální hnusná krysa. Kdykoliv to šlo někoho si urážel, když si něco chtěl choval ses jako andílek a jakmile si to dostal se vždy ukázalo kdo pravdu jsi.
Žádost o UB extrémně odfláknutá, v podstatě na pár řádků. Jde z ní úplně vidět, že tě to moc nezajímá a v největší pravděpodobnosti uděláš to samé.
Hraješ si na dospělého člověka, ale tvoje chování je na úrovni 12 letého dítěte.
Radši bych dal UB komukoliv z BL. I takovej Štefan by si UB zasloužil víc než ty.

Jsem člověk, který uznává, že by si každý zasloužil druhou šanci, ale v tvém případě to opravdu neplatí a nikdy platit nebude.
Odpouštím lidem jejich chybu, ale odpustit tobě ? HA HA HA....Hrál sis na falešného kamaráda a pak se ukázalo jaký si .Tvoji omluvu nepřijímám, možná, že bych ji přijal kdyby si po téhle hnusobě nechodil každý den na server a nepsal si mě i jackovi do msg zprávy ve stylu Tak co jak se máš jak si užíváš svou zbraň atd. Nebo sis psal s darknessem na dc a tam ses smál jaký si frajer a jak se ti to krásně vyvedlo. Užij si ty dlc do EuroTrucku snad ti to přinese hodně zábavy :)

Až budu doma najdu si ještě screeny kde se mi vysmíváš aby to všichni měli na očích.

S pozdravem Rody :) PS:až na část s krátkou žádosti platí vše stejně .
cron