Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#22
K tomu nevím, jak se vyjádřit.. Byl jsem v DG "Byl jsi friendly".. Leavnul jsem DG a najednou se z tebe stalo to, co já byl na E2.. Totální arogantní toxicky hráč.. Nechci dávat ani PRO ani PROTI.. Nechám to na A-TEAMU.. Jen jsem se chtěl vyjádřit k tomu, co si o tobě asi nejlépe pamatuji.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#23
Z toho co jsi napsal mi vůbec nepřipadá, že bys svůj trest bral vážně. Je pěkné, že jsi tu od počátku Epesu 2 a, že jsi byl velmi nekonfliktní. To, že jsem s tebou měl problém musela být čistě náhodná záležitost. Takové náhodné záležitosti se mi stali bohužel jen se 2 hráči. Shodou okolností mají oba ban a budu rád když to tak zůstane.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#24
Polokojo píše:
04 úno 2020 16:11
Z toho co jsi napsal mi vůbec nepřipadá, že bys svůj trest bral vážně. Je pěkné, že jsi tu od počátku Epesu 2 a, že jsi byl velmi nekonfliktní. To, že jsem s tebou měl problém musela být čistě náhodná záležitost. Takové náhodné záležitosti se mi stali bohužel jen se 2 hráči. Shodou okolností mají oba ban a budu rád když to tak zůstane.
Nevím jak jinak bych tu žádost napsal, sám jsem rád že alespoň takhle, když tak co ti na tom přijde že to neberu vážně?

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#25
Jsem pro,
s linnym jsem osobne problem nikdy nemel a rekl bych ze jsem za svou dobu pusobeni v DG o nem dozvedel dost na to abych vedel ze je to celkem rozmnej clovek a dokazal se neajk poucit. Jsem pro.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#26
TheDarkness píše:
04 úno 2020 18:13
Jsem pro,
s linnym jsem osobne problem nikdy nemel a rekl bych ze jsem za svou dobu pusobeni v DG o nem dozvedel dost na to abych vedel ze je to celkem rozmnej clovek a dokazal se neajk poucit. Jsem pro.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#27
TheDarkness píše:Jsem pro
Jsem pro.
Souhlasím s těmito 7 písmeny napsané dvakrát.

Jsem pro, i když vlastně nevím proč. Alespoň o jednoho myslícího člověka který dokáže vést stádo nemyslících oveček víc.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#28
Sice se tady možná vyjadřuješ slušně a hodně lidí tím pádem věří, že ses polepšil, ale to se u tebe už nikdy nestane. Jsi magor, kterej má problémy sám se sebou a na server už by tě nikdo neměl pustit.
cron