Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: spesny_cz žádost o unban

#11
Plejmen píše:
15 úno 2020 20:17
:shock:
e to nějakým lidem co živí Epesuj nedostali
Moc nechápu
kdo má peníze může si tu dělat co chce ale tak by to nemělo být třeba od koho jsem dostal tuto aplikaci tak ten nedostal ban uvědomuju si že to bylo špatný ale kluk jako já chce prozkoumávat všechny lehčí možnosti zkratky atd
Když chceš, proč né, ale musíš počítat s následky ... Co se týče toho, že ten, kdo ti to poslal ban nemá, tak jsem rád, že si nám to řekl, kdo ti to dal :D :D Tak hlavně že to zmiňuješ (pokud si to náhodou někomu řekl, promiň, ke mě se to nedostalo)
Nevím asi za to že jsem investoval né malý peníze ani tak velký
I kdyby si kvůli Epesu prodal ledvinu, je mi to jedno, byla to tvoje volba.
ale pravidla jsou od toho aby se dala porušovat a myslím že za Autofish není vhodné dávat hned Permaban
Buď toho názoru i na dále (y). Nebudeme se zde bavit v žádosti o unban, zda by za autofish měl byt takový či oný trest.
Permabany i podle toho jestli udělal jen tuhle věc a nebo jich udělal více podle mého to není fér
Podle mého není fér se zvýhodňovat nad ostatními :roll:

Celá tvoje "žádost" se mi jeví jako názor na to, jak bys vlastně ban mít neměl a aby to nevypadalo, tak na konec si napsal "uznávám mojí chybu".
Stejně jako v těchto případech:
viewtopic.php?f=20&t=1839
viewtopic.php?f=20&t=1840
viewtopic.php?f=20&t=1833
Máš šanci na amnestii.
https://www.epesuj.cz/amnestie-2020/
BTW, pokud se máme bavit o názoru pro/proti, u mě máš velké proti.
cron