Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Žádost o unban - RedstoneManArmy

#1
Dobrý den

1) Za co jsi ban dostal?
Cheat client
Za cheat přesněji řečeno xray (cheat díky kterému jsem viděl krystaly diamanty jantar zlato železo atd). Byl tam také fly hack ale ten moc nefungoval protože jsem se zasekával ve vzduchu. (Tento cheat client jsem odinstaloval ten samý den ve kterém jsem dostal ban)

2) Popis situace
Anticheat byl na serveru vypnutý nepamatuji si přesně kvůli čemu a tím to celé začalo. Chtěl jsem mít splněný quest ve kterém jsem musel natěžit krystaly nebo je někomu donést a rovněž jsem si chtěl udělat krystalový prsten ten co se dal spojit s pp křídly. A protože jsem byl hloupý a lenivý začal jsem těžit s cheatama splnil quest udělal si prsten ale i přesto jsem byl chamtivý a těžil dál. Dopadlo to až tak že jsem měl více než 64 krystalů a spoustu vzácných mining věcí jako jantar a zlato.
Zkrátka a jasně jsem zneužil cheat pro svůj vlastni zisk vzácných surovin a závažně tím porušil pravidla Epesu 3.

3) Datum a čas banu
srpen 23, 2018, 12:53

4) Druh banu
Permanentni Ban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Po dlouhé době bych si zase rád zahrál na Epesu tentokrát již jako vzorný hráč. Nikdy předním jsem na Epesu žádné pravidla neporušil a proto doufám že bych mohl dostat druhou šanci. Mohu jen slíbit že kdybych dostal unban začal bych znovu hrát na 100% bez cheatu a bez porušování jakýkoliv pravidel. Nevím jak jinak bych měl dokázat že pravidla již neporuším ale jsem člověk který dodrží své slovo.
PS: (Pokud dostanu unban doufám že mi restartují účet abych mohl začít hezky od začátku). Můj názor je takový že tento server je nejlepší minecraft RPG v češtině.

Myslím si že jsem čestný člověk který drží své slovo a proto doufám že dostanu druhou šanci. Kdybych dostal druhou šanci využil bych jí moudře a začal tu hrát s mojí kamarádkou.

Nejsem příliš dobrý ve slohové práci tak doufám že toto bude dostačující. Pokud jsou tu nějaké nejasnosti nebo máte nějaký dotaz napište. Jakýkoliv váš názor budu respektovat kladný nebo negativní.
Děkuji za váš čas RedstoneManArmy.
cron