Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [Doeg] žádost o unban

#12
Doeg píše: 1) Ban jsem dostal za Hack klienta

2) bohužel jsem nerespektoval pravidla serveru Epes. a využíval nefunkčnímu AntiCheatu k Cheatovaní i nad přítomností Moderátora. tím se chci omluvit Admin Teamu za podvádění na serveru Epes a tím chci poprosit Admin Team o druhou šanci.

3) kdy jsem dostal ban - 3.3.2020 0:51

4) Permanentni Ban

5) nevím jistě jestli si vůbec zasloužím dostat unban za takový to velký problém a využívání nefunkčního AntiCheatu. V roce 2015 jsem začal hrát Epes a po dlouhé době jsem byl mockrát zavřen do vězení či zabanován. Ale vždy jsem dostal unban za tolik pohřešků, což mně naučilo že Cheatovat se nemá! od té doby jsem už dál necheatoval a hrál jsem jako normální hráč. Takže ted prosím s velkým odpuštěním Admin Team o unban. A slibuju že už se nikdy nedopustím tohoto nebo či jiného pohřešku. S pozdravem Doeg.
Beru jako špatný vtip :lol:
1. Hack klient fuj
2. Psát den na to co jsi dostal ban za něco tak závažného je sebepoškozování
3. Sám píšeš že nevíš jestli si ub zasloužíš takže asi chápeš proč dávám PROTI
cron