Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]žiadosť o unban

#1
Dobrý deň
poprosím žiadosť o unban
dostal som ban za použitie druhého účtu
POPIS SITUACE
za použitie účtu som si chcel polepšiť gameplay a vytroliť kamaráta oni o tom nevedeli cize som sa to snazil využiť ale som išiel až pridaleko a zobral som aj nejake veci a snažil som sa aby to nezistil ale to zistili a už som dostal ban
DÁTUM BANU
10.3.2020
DRUH BANU
Permanentni Ban
proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Myslim si preto ze by som to chcel všetko napraviť a dať mu aj nejake veci ako odškodne ked nafarmim a zaručujem že už by som hral podstivo a normalne a moj nazor na tento server je ze je super prepracovaný ale by sa hodilo to dať do nových verzii Ďakujem.

Re: žiadosť o unban

#4
Jžš, kolik ti je, proboha? Tohle je totální výsměch.
Proti a snad už se na serveru neobjevíš.
PS: Hodit na novou verzi? To opravdu není práce na pět minut.
cron