Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]Žádost o unban - TheDarkness

#1
Zdravím Vás „epesáky“,

Sice mi je líto, že mi amnestie nevyšla, ale neodradí mě to od této žádosti a její výsledek respektuji.. Vím, že mě mnozí na serveru moc vidět nechcete a chápu to. Nechoval jsem se dobře a hlavně i jak je psáno na webu vůči Vám - Admin teamu, který investuje čas do chodu serveru a dělá pro nás první poslední. Chtěl bych se zde oficiálně omluvit před všemi za to co jsem udělal – poškodil jsem ekonomiku autofishem a taky komunitu epesu svým chováním a jednáním. Chápu vaše rozhodnutí, ale i přesto to chci ještě jednou zkusit. Jak jsem psal v Amnestii epes je server, který mi přirostl k srdci.. mám na něm mnoho přátel, ke kterým se chci vrátit a pověst, kterou je třeba znovu napravit..

Žádost posílám dost brzy od amnestie, ale pocit že na epes nemůžu mě stále více ubíjí a pronásleduje. Doufám, že vás tahle žádost přesvědčí, že si vše opravdu uvědomuju, všeho doopravdy lituju a rád bych to také napravil.

Permanentní ban mám za autofish, script, který jak se ukázalo mě o více obral, než obohatil, dostal jsem ho dne 26. 12. 2019 v 19:27, ten den se mi celkem zaryl do paměti. Vždy jsem se jen nachystal pod vodu, zapl script a spokojeně koukal jak mi padají věci do invu. Ano vím scripting byla blbost, ale já to v té době prostě neviděl – V ten moment jsem byl zaslepen ziskem na tolik, že šla moralita stranou.. Mým hlavním prohřeškem, ale nebyl pouze autofish, ale bylo to také chování, které bylo jak se na něj zpětně koukám otřesné.. tyto věci jsem již vzpomínal a v amnestii a k lidem, kterých se to týkalo nejvíc, se to snad již dostalo. Pokud ne, tak se Vám ještě jednou omlouvám – hlavně Vám Helper teame. Avšak je tu ještě jedna nezmíněná skutečnost, věc pokusena mnou být zametena pod koberec.. Ano je to to, že jsem script rozeslal dalším hráčům a byl tak jeden z lidí co spustili celou tuto aféru.. Zpětně jen vím, že jsem script poslal jen pár lidem, bohužel se tím ale spustila řetězová reakce.. ani vlastně nevím proč jsem to udělal a ke komu se až tento autofish dostal. Byla to hloupost, která se mi ještě navíc vymkla z rukou.. ale neustál jsem vyzvídavost některých členů frakce a script prostě vypustil, neuvědomil jsem si jaký to může mít dopad a v jak velkou aféru to může vyústit.. Lidem co mají, a nebo měli ban za tento „můj“ autofish se tak omlouvám, jelikož i přesto že měli svojí hlavu jsem to způsobil i hlavně já. Ale chtěl bych na svou obranu podotknout, že jsem to opravdu neposlal všem, co vidíte na banlistu.. Nechci zde lidi přímo jmenovat, ale řeknu vám, že se přímo ode mne script dostal do ruky 4 hráčům + 1 co si ho stáhl na základě toho, že jsem script používal a 1, ke kterému se s mým vědomím dostal.

Proč jsem script používal jsem detailně rozvedl v amnestii, ale chtěl bych to zmínit aspoň krátce i tady - K používání scriptu mě vlastně vedla nudnost a zdlouhavost rybaření.. nikdy jsem nebyl ten typ hráče co by těžil, vždy jsem byl spíše PvP hráčem a grinderem. To, že jsem musel vylepšovací suroviny získávat jinou, pro mě nudnou a zdlouhavou cestou, mě nudilo a ubíjelo. Nijak mě to k využití scriptu neopravňovalo, ale já viděl pouze ty výhody co mi to přináší.

Script jsem rozeslal pár lidem a ti to bez mého vědomí poslali dalším lidem.. z původních pár lidí se tak stalo více. Ano, spustil jsem řetězovou reakci a jsem vinen hlavně já víc než oni. Nezmínil jsem to v amnestii – Snad jsem zapomněl? Ne.. snažil jsem se to ututlat a doufal, že mi to zvýší mé šance na ten vysněný unban.. Do teď tohoto činu lituji.. Musel jsem si být přecejen aspoň trochu vědom toho co dělám a u psaní amnestie, že jsem tento čin spáchal, ale při konání samotného činu a hlavně i psaní amnestie jsem snad schválně tuto věc opomíjel a podvědomě si nechtěl nic přiznávat.. Jestli jste to dočetli až sem, musíte si o mě myslet, že jsem vážně idiot. A ano jsem, nejen že jsem script využil, posledních pár měsíců všechny urážel ale navrch jsem ještě script rozšiřoval. Definitivně jsem to na plné čáře podělal.. a jediné co mi teď zbývá je se jen snažit dokola omlouvat a prosit Vás o odpuštění. Můžu vám jen z hloubi duše říct, že jsem se poučil a vidím co jsem svým konáním způsobil a znovu bych se rád Admin Teamu za mnou způsobené problémy omluvil.. jak se říká každá chyba posune člověka o krok dál a poučí se z ní.. Chyb jsem za svou snad už i 7 letou karieru na epesu pár udělal, ale žádnou tohohle měřítka. Ban mě ranil víc než jsem čekal a otevřel mi oči víc než si člověk dokáže představit.. Vím, že jsem si ho zasloužil, avšak vás prosím o odpuštění a druhou šanci. Ten starý Nian co se snažil o Helpera a na e2 jim i byl, ještě neumřel.. Přecejen byl to opravdu dobrý pocit, když jsem s Rodym postavil halloween event a po dobu 2 týdnů se stal náš výtvor hlavní atrakcí epesu.. Je fajn pro epes a jeho komunitu něco udělat a né naopak být člověkem co způsobil další aféru.. Můžu vám jen slíbit, že stejnou chybu nehodlám opakovat – Ne, opravdu nechci znovu být tím člověkem co přidává práci a uráží ty, co pro něj denně pracují na obsahu a zlepšují hratelnost serveru. Kdysi jsem to ale takhle neviděl.. věci si 2x nepromýšlel a práci AT bral jakožto samozřejmost.. Zpětně to vše ale vidím jinak(hlavně i díky článku při ohlášení příchodu Amnestie) a za některé věci a názory bych sám sebe nejraději vyfackal.. Teď se tady možná budu opakovat, ale nechci být člověkem co server pouze poškodil, skoro nic mu prakticky nedal a ani se nikomu neomluvil.. poslední část jsem snad, již splnil.. omluvit jsem se Vám již pokusil.. a teď mi nezbývá nic jiného než doufat, právě ve Vás epesáky a Admin team, že mi uvěříte to, že již takovým člověkem nejsem, to že mě vše opravdu mrzí a nehodlám svou chybu opakovat.

Jsem jen člověk, jako každý jiný a lidé dělají chyby.. avšak některé jsou vetší, než ty jiné a já tak můžu jen doufat, že mi všichni odpustíte a já se budu moct vrátit za svými přáteli jako ten starý, dobrý neposkvrněný Nian jakého si lidé, snad ještě v dobrém, pamatují.

Na konec vám tedy můžu snad jen poděkovat za váš investovaný čas do čtení žádosti o unban člověka, co svým chováním a jednáním způsobil další aféru a obral AT o čas, který mohl být investován do rozvoje serveru..

Pokud by někoho zajímala i moje amnestii, kde některé věci detailněji rozvádím a popisuji, můžete mě kontaktovat na discordu - Kapacitta Nian#5002.

A prosím.. vyvarujte se zde frakčním hádkám, frakčním názorům a koukejte se na mě jakožto na člověka co vás prosí o odpuštění, druhou šanci a né jakožto frakční zbraň.

- TheDarkness / Nian 🙏

Re: Žádost o unban - TheDarkness

#2
Na serveru když se tvoje chování zhoršilo, jsem v tu dobu nehrál. Byl to čas kdy jsem si dával přestávku 😂. Tahle žádost je celkem propracována. Asi ti i věřím že ses změnil. Jediné minus jak si zmiňoval že jsi v amnestii nenapsal o tom rozšiřování scriptu. Přece jak si sám napsal neubehlo od amnestie moc dlouho a tam si znovu lhal AT. Ale myslím že to dokážu i pochopit z té snahy ten UB dostat. Za mě máš malé pro.
GaboCzSkill.

Re: Žádost o unban - TheDarkness

#3
Takže ani neviem kde by som začal, všetko to začalo vo frakci Ravenholdt kde Nian prestúpil z DarkGods a tam som ho lepšie spoznal neskôr to bolo Warchiefs.
Nian je fakt že ppč spoluhráč a tiež s ním je veľká sranda :D.
Poznám ho asi 8mesiacov cca a tú dobu neľutujem, lebo som ho trošku viac spoznal a som za to rád.
Na serveri mi však veľmi chýba, keď v decembri dostal ban tak som to vôbec nečakal lebo o tom AF som vôbec nevedel a bola to veľká rana pre mňa (Keď toto číta NesTriX, Iruga, Ssoryk prosím nezabite ma aj vy mi chýbate :D).
Tento skutok podľa mňa už olutovaľ a chce sa vrátiť na server tak ako všetci pred ním.
Dúfam že na serveri uvidím čo najskôr lebo bez neho to proste není ono
Odo mňa máš veľké PRO
.
.
.
.
.
.
.
UnBan Nian 4.4.2020 Držím palce brakho. <3

Re: Žádost o unban - TheDarkness

#4
Dobrá žádost, dokonce předčila veškerá očekávání. Docela ti přeju, abys dostal UB, protože moc dobře vim, že denně lezeš na discord a brečíš tam, co jsi za vypatlanou pí*u a žes to nikdy neměl dělat. Věřím i tomu, že sis svou chybu dostatečně uvědomil a ta řetězová reakce vznikla v podstatě na základě pár hráčů (ano, nechám se zde jmenovat jako jedním z nich, protože mě zajímalo, jak to funguje). Jen si myslím, že většina lidí po zjištění, že něco takovýho existuje si to už mohla najít sama a nikomu jsi to posílat nemusel, protože stačilo napsat do googlu "mc autofish" a první, co vyjelo, byl právě onen program.

Za mě máš Pro a vyhrab se z těch absťáků po Epesu.

Re: Žádost o unban - TheDarkness

#7
Musím uznat, že to byla nejlépe sepsaná žádost, co sem kdy viděl...
Spíše PRO
neznal sem tě moc na E3... ale na E2 se s tebou dalo i chvíli normálně bavit, a byla s tebou sranda, pokud se opravdu vrací ten TheDarkness, tak se těším :D
cron