Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban - TheDarkness

#11
Ano, ano.
Přesně tento hráč, TheDarkness, díky němu jsem vydržel na serveru hrát.
Nebýt nejspíš jeho, na Epesu už nehraju už velmi dlouhou dobu, protože právě díky jeho přestupu z frakce DarkGods a jeho vytvoření frakce Rogue mě opravdu donutilo hrát. Brzy jsem dokonce získal jeho bývalou protection 5 přilbu a tak nějak díky tomu jsme se začli bavit více a až se z nás dvou stali dobří přátelé, kteří po čase spolu začali bydlet na jedné residenci, společně s hráčem Rody_cz a michalv2. Ano, za velmi krátkou dobu má spoustu mutů, varování a podobně, ale pevně věřím, že podobná situace se už NIKDY nebude opakovat, natož aby používal jakýkoliv script.

Jednoznačné PRO

Re: Žádost o unban - TheDarkness

#13
Nějakou chvíli se mnou je tenhle člověk ve frakci a musím říct, že ho jeho prohřešek fakt štve a lituje toho. Je to vidět už jen na jeho žádosti, která se mi zdá opravdu velmi povedená. Podle mě si určitě zaslouží další šanci. PRO

Re: Žádost o unban - TheDarkness

#14
GaboCzSkill píše:
04 dub 2020 10:12
Na serveru když se tvoje chování zhoršilo, jsem v tu dobu nehrál. Byl to čas kdy jsem si dával přestávku 😂. Tahle žádost je celkem propracována. Asi ti i věřím že ses změnil. Jediné minus jak si zmiňoval že jsi v amnestii nenapsal o tom rozšiřování scriptu. Přece jak si sám napsal neubehlo od amnestie moc dlouho a tam si znovu lhal AT. Ale myslím že to dokážu i pochopit z té snahy ten UB dostat. Za mě máš malé pro.
GaboCzSkill.
On nelhal, pouze zamlčoval.

Re: Žádost o unban - TheDarkness

#17
Myslím si, podle toho jak pěknou práci jsi stvořil si zasloužíš další šanci si zahrát na epesu, tvoje amnestie byla taky pěkně vypracovaná za mě Velké PRO 8-)

Re: Žádost o unban - TheDarkness

#20
Patřím mezi lidi, kteří ví i něco o Tvé amnestii. Jak psalo několik členů AT, měl jsi jí na skvělé úrovni, dal sis s ní opravdu hodně záležet a o unban reálně stojíš, jen jsi nemluvil o rozesílání. Unban chceš hodně, to lze i říci z Tvého každodenního chování na Discordu :D. Budu rád, když Tě na serveru zase uvidím a věřím, že k autoritám se již budeš chovat s větším respektem. Sám víš jaké to bylo, když jsi investoval svůj čas do práce na Halloweenu a pak ho pár blbců akorát zhatilo bez ničeho dalšího.

Pro
cron