Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban - TheDarkness

#41
Když jsem šel číst tvoji žádost, neměl jsem příliš velké očekávání a upřímně jsem ani s tím co ti teď napíšu nepočítal. Tvoji žádost jsem čekal hodně podobnou amnestii tedy bez pro mě podstatné části o rozesílání samotného scriptu. Na serveru jsi pro MĚ OSOBNĚ vždycky působil jako toxická část serveru, která má vyhraněné názory ke mně a já mam vyhraněné názory k němu. Celkově si myslím, že jsi mnohokrát za dobu co jsi hrál dával dost najevo co si o mně a Helper-teamu myslíš a většinou to byly názory plné urážek, narážek atd.. No, ale abych tu jen neokecával, žádost mě přesvědčila mnohem více než samotná amnestie a změnila můj názor na PRO. Opravdu doufám, že to co píšeš nejsou jen žvásty a budeš se podle toho řídit, jinak mohu říct že bys mě opravdu zklamal..

Re: Žádost o unban - TheDarkness

#42
TelefoniaRider píše:
05 dub 2020 20:32
Hmmm, tak to je mi teda něco :D Takovou žádost jsem už hooodně dlouho neviděl... A že jsem jich teda viděl dost.
Si člověk kterého znám už pár let a nikdy jsem s tebou neměl problémy, mrzelo mě teda že si ten autofish používal, ale minulost už nezměníme :/ Každý někdy v minulosti udělal blbost za kterou si bude nést následky a snad si se z téhle chyby poučil dost na to, aby si ji příště už neudělal :P



Za mě máš pro

Držím ti palce 8-)
To bohužel už nezměníme.. každopádně díky telefone 💕


Col píše: Když jsem šel číst tvoji žádost, neměl jsem příliš velké očekávání a upřímně jsem ani s tím co ti teď napíšu nepočítal. Tvoji žádost jsem čekal hodně podobnou amnestii tedy bez pro mě podstatné části o rozesílání samotného scriptu. Na serveru jsi pro MĚ OSOBNĚ vždycky působil jako toxická část serveru, která má vyhraněné názory ke mně a já mam vyhraněné názory k němu. Celkově si myslím, že jsi mnohokrát za dobu co jsi hrál dával dost najevo co si o mně a Helper-teamu myslíš a většinou to byly názory plné urážek, narážek atd.. No, ale abych tu jen neokecával, žádost mě přesvědčila mnohem více než samotná amnestie a změnila můj názor na PRO. Opravdu doufám, že to co píšeš nejsou jen žvásty a budeš se podle toho řídit, jinak mohu říct že bys mě opravdu zklamal..
Tohle pro jsem osobně vůbec nečekal a vážně si ho cením. Ani nevím co na to mám říct. 😅 Právě tebe a omg14 jsem urážel asi nejvíce.. Když sis mě movnul a řekl, že mi dáš pro, tak mi došly slova a nevěděl jsem co ti na to říct. Řídit se tím hodlám a taky budu. Díky.. 🖤

Re: Žádost o unban - TheDarkness

#43
Sice se vůbec neznáme, ale i tak dávám PRO, jakože lhal si na amnestii o jedné zásadní věci , to že si ten script rozšiřoval, ale přiznal ses tady, takže alespoň něco, doufám že se na server dostaneš a budeš mít možnost si zahrát.

Re: Žádost o unban - TheDarkness

#46
Doteď jsem tě nenáviděl za to jak jsi se choval, co jsi psal, jak jsi mě nazýval atp., ale z toho co jsi tu napsal jsi už podle mě v poho týpek, co by mohl mít i chování na úrovni. GL!

Pro
cron