Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][NesTriX] Žádost o unban

#1
Zdravím AT a všechny hráče Epesu.

Hraní na Epesu mi neskutečně chybí a ani neúspěšná amnestie mě od snahy dostat se na server neodradí. Bohužel jsem se v amnestii nesnažil na úrovni, která si UB zaslouží. Byla to chyba, viděl jsem svůj prohřešek jako méně vážný a z nějakého důvodu jsem očekával unban zcela zadarmo, to bohužel byla hloupá pošetilost. Díky delší době, kterou jsem strávil pod banem jsem měl více času přemýšlet a svou chybu si přiznat. Předem děkuji všem, kteří stráví svůj čas čtením slov hlupáka, který jednal dříve než myslel.


1) Za co jsi ban dostal?
Používání scriptu Autofish.

2) Popis situace
S příchodem rybářského skillu přišla možnost vylepšování itemů. Jako každý hráč jsem o lepší vybavení zájem měl, ale klasická cesta byla pro mě moc nudná a tak jsem udělal osudnou chybu a stáhnul si script na rybaření. Už ze začátku jsem měl pocit, že dělám něco špatně, ale kvůli tomu, že jsem u počítače seděl a po celou dobu jsem obrazovku sledoval, jsem nabyl pocitu, že nedělám nic tak špatného. Má touha po větším bohatství mě zaslepila, kdybych se mohl vrátit v čase, ne jen že bych nepoužíval autofish, ale určitě bych se snažil ponaučit ostatní o tom, že používání scriptů není správná věc.

3) Datum a čas banu
26. prosince, 2019 v 19:28

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permanentní ban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Dnes, 16.4., je to měsíc od vyhlášení amnestie a za 10 dní jsou to 4 měsíce od udělení mého permanentního banu. Není to tak dlouhá doba, ale doufám, že vás svou snahou získat unban přesvědčím.

Snažil jsem se být hráčem ze kterého mají ostatní respekt. Hráčem, kterého nepřátelské frakce berou alespoň jako minimální hrozbu na například pevnostech, WorldBossech a nebo klanových válkách a s jehož prohřešky nebude muset AT trávit svůj čas. Bohužel mi to přerostlo přes hlavu a začal jsem se každým dnem chovat více a více neadekvátně. Začalo mě bavit prokovat ostatní hráče, vyvolávat hádky a časem jsem svou aroganci začal převádět i na admin tým, kterému se chci veřejně omluvit. Například jsem ve veřejném chatu urážel a provokoval tehdy nepřátelskou frakci AnocraLSD a DarkGods a to nejen v epes chatu. Z jednotlivců byli obětí mé provokace hlavně helpeři, čehož jsem začal litovat až když bylo pozdě a uvědomuji si až s odstupem času, že ti helpeři, které mnoho hráčů podceňuje, toho dělají pro náš server na kterém tak rádi všichni hrajeme opravdu hodně. Toto chování bylo strašné a pokud mi alespoň trochu věříte, dávám vám své slovo, že se to opravdu opakovat nebude, ať už vůči helperům, enemy frakcím či komukoliv jinému.

Snažil jsem se čas, který jsem ukradl AT řešením mých prohřešků vynahradit ať už lehkou úpravou wikipedie či novými návrhy, kterými bych chtěl Epes obohatit. Ale můžeme si narovinu říct, že to co jsem vymyslel nebo udělal nemůže vynahradit čas, který AT strávil nad mou hloupostí a není to přecijen problém pouze pro AT, ale i pro celý server. Vždy jsem se snažil svůj čas na Epesu strávit tak, aby mě to co nejvíc bavilo. Díky tomu jsem za necelý rok nahrál přes 90 dní, což je dost velká investice času, které opravdu nelituji. Byl to skvěle strávený čas, mám spoustu vzpomínek a někteří lidé mi chyběli až tak, že jsem chtěl kolikrát obcházet ban.

Poslední věcí, kterou jsem ještě neudělal je slib a omluva všem hráčům.
Omlouvám se, že jsem se k vám nechoval tak, jak bych měl a všem vám kazil zážitek ze hry.
Jak jistě mnoho z vás ví, tím, že jsem trávil na Epesu enormní počet hodin, stal jsem se na něm lehce závislým. Zažil jsem nyní 4 měsíce, kdy jsem na Epesu hrát nemohl a když vím, že mám příležitost se tam opět dostat, tak mi můžete věřit, že tuto šanci nepromarním. Ztratil jsem více než jsem získal a opravdu se porušení pravidel nevyplácí.


Na konec chci poděkovat všem, kteří si přečetli mou žádost.
Budu rád za každou zdůvodněnou odpověď.

Děkuji,
NesTriX

Re: [NesTriX] Žádost o unban

#2
Podľa mňa si si už uvedomil čo si urobil a vždy keď prídeš na discord sa baviť čo nového na serveru viem že ti už server veľmi chýba a tiež všetko okolo neho :D.
Poznám ťa tak rok, ale za tú dobu sme prežili v Rogue(Ravenholt) potom Warchiefs dobré časy aj keď si bol niekedy nasrat* dalo sa s tebou baviť a vždy si rád pomohol.
Preto ti dávam na túto žiadosť Pro, a dúfam že už žiadnu hlúposť neurobíš :D.

Re: [NesTriX] Žádost o unban

#4
Jsem rád, že si se dokopal i k té Unban žádosti a musím říct, že jsem čekal něco trochu horšího :D Z žádosti čtu, že tě to velice mrzí a chceš se vrátit zpátky na server. Sám když jsem měl ban jsem měl chuť se několikrát podívat server za jiný učet, takže nejsi určitě jediný ale né každý tomu odolá ;)
Někteří hráči si neváží svých druhých šancí, né-li klidně třetí a dělají stejný bordel jako před jejich banem. Mrzelo mne chování které si předváděl na serveru před banem, ty si ale člověk kterému věřím, že se dokázal poučit a chyby co si dělal v minulosti už opakovat nebudeš.

Pro



Hodně štěstí 8-)

Re: [NesTriX] Žádost o unban

#5
Pamatuju si ty řeči pár týdnů po banu, že jsi rád, že si můžeš dát od Epesu pauzu a pak už to bylo jen chci na Epes, Epes, Epes, Epes :D

Věřím tomu, že za ty cca 3 měsíce, kdy jsi o unban měl opravdu veliký zájem poznal, jaké to je chtít, ale nemoct a své další počínání na Epesu si předem více rozmyslíš.

Pro

Re: [NesTriX] Žádost o unban

#6
nikdy jsem s tebou neměl problém navíc už nějaká ta doba uplynula takže PRO (taky mi dlužíš pořád ten drahokam země to je taky důvod :D)

Re: [NesTriX] Žádost o unban

#10
Do doby než si dostal BAN sem si tě dost oblíbil, můžeme si psát o všem a dá se ti věřit... Prostě normální kluk, který to má v hlavě srovnané tudíž věřím, že si se napravil a už nikdy neuděláš žádnou takovou chybu !!!! A doufám, že se zase uvidíme na serveru jako za starých časů !!!

100% PRO
cron