Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [NesTriX] Žádost o unban

#11
Matykralik píše:
16 dub 2020 17:12
Oscamoval mě o Silverion ale jinak mi nikdy nepřišel že by se choval nějak hnusně.

Pro
Spíš bych to nazval pro tebe "nevýhodný obchod", tehdy jsi mi prodal silverion, když měl ještě trošku vyšší cenu za demonický luk+uchvatitel+150k? Něco takového.

Každopádně díky všem za pro, nesmírně si toho vážím <3

Re: [NesTriX] Žádost o unban

#12
NesTriX píše:
16 dub 2020 21:07
Matykralik píše:
16 dub 2020 17:12
Oscamoval mě o Silverion ale jinak mi nikdy nepřišel že by se choval nějak hnusně.

Pro
Spíš bych to nazval pro tebe "nevýhodný obchod", tehdy jsi mi prodal silverion, když měl ještě trošku vyšší cenu za demonický luk+uchvatitel+150k? Něco takového.

Každopádně díky všem za pro, nesmírně si toho vážím <3
No nemohl jsem najít ten výraz :D

Re: [NesTriX] Žádost o unban

#13
Ahoj, ty jsi byl vždy takový celkem normální člověk. Máš smysl pro hůmor, žádost je na dobré úrovni. Nemůžu ti nic jiného dát než PRO


PS : Jednou málem NeStriXovi ruply boty nemrtvé II #2 dura :D

Re: [NesTriX] Žádost o unban

#15
Hele Nesi,
známe se už dlouho a je mi líto, že jsem tě dostal do téhle situace. Kdysi si stejně jako já rýpal do helperů a myslím, že nás to už oba snad přešlo. Každý kdo se někdy bavil s nesem, ví, že vyplodit takovouhle žádost mu muselo dát opravdu zabrat a jsem tím mile překvapen. Bavím se s tebou skoro každý den a vím, že se poslední dobou začínáš chovat víc a víc civilizovaněji. Vím, že tě to stejně jako mě víc a víc mrzí a chceš se na server dostat.. Po tolika hodinách strávených s tebou v callech a na resce, nemůžu říct nic jiné než pro a gl bro. 🙏

Re: [NesTriX] Žádost o unban

#17
Jsi ten nejmilejší gej, jakyho sem kdy poznal a s obrovskou radosti jsem tě vždycky vynervoval do stavu, kdy jsi mel tep tak 130 a k tomu rozmlácenou ruku o stůl. Doufám, že v brzké době budu mít zas příležitost ti přijít dělat radost ❤️

Pro

Re: [NesTriX] Žádost o unban

#19
Takto , hovorte si čo chcete, ale NesTriX je jeden z najlepších ľudí , ktorých som kedy spoznal. Nebyť jeho , tak už by som môžno na Epesi vôbec nehral. Je to človek , ktorý mi vždy v niečom pomohol, či už to bolo požičiavanie vecí na expenie alebo to , že mi ponúkol miesto vo frakci , aj keď sme sa vtedy vôbec nepoznali. Je to jeden z mála ľudí , ktorý sú ochotný pomáhať ostatným. Jasné , urobil síce pár chýb pred banom , ako urážanie nejakých hráčov alebo niekedy AT a hlavne autofish, každý sa niekedy nevie kontrolovať a proste vybuchne, či spraví nejakú blbosť. Ale môžem vám zaručiť jednu vec a to takú, že ak dostane unban , tak všetkým ukáže , že sa zmenil , že nebude porušovať pravidlá alebo urážať hráčov. Skoro každý deň si píšeme alebo voláme na discorde a pár krát sám hovoril , že je to tupec že spravil volovinu a že by aj vrátil čas na to , aby to všetko napravil. Ja si myslím, že NesTriX sa za tie mesiace poučil zo svojich chýb a že hlavne vychladol :D Dúfam, že sa ti žiadosť podarí a už znova budeš behať po serveri ;) . Jednoznačne dávam PRO!
cron