Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [NesTriX] Žádost o unban

#22
Nese znám vlastně ještě z frakce Rogue kterou založil Nian a musím říct že je to v pohodě člověk . Ano byl blbej nápad používat autofish ale musím říct že dobrá žádost a dvám pro.

Re: [NesTriX] Žádost o unban

#23
NesTriX je jeden z těch lidí, co vám bez keců pomůže, poradí a půjčí cokoliv, co zrovna v tu chvíli nepotřebuje. Navenek možná nepůsobil úplně nejlíp, ale věřte mi, že pokud ho poznáte blíže, najdete v něm pohodového kluka, se kterým je i zábava. Nezbývá mi nic jiného, než dát PRO a popřát hodně štěstí, aby tvá žádost byla povolena.

Re: [NesTriX] Žádost o unban

#24
Proti, použil jednou použije znovu, nevěřím na to, že někdo kdo podváděl, začne hrát čistě, hráč bud hraje čistě ,nebo nehraje čistě ,nic mezi není promiň, ale nevěřím nikomu, kdo podváděl, že se napravil, druhá šance je jen výzva k tomu, abych tentokrát byl chytřejší a nenechal se chytit .

Re: [NesTriX] Žádost o unban

#25
BlackoutMan píše:
18 dub 2020 21:37
Proti, použil jednou použije znovu, nevěřím na to, že někdo kdo podváděl, začne hrát čistě, hráč bud hraje čistě ,nebo nehraje čistě ,nic mezi není promiň, ale nevěřím nikomu, kdo podváděl, že se napravil, druhá šance je jen výzva k tomu, abych tentokrát byl chytřejší a nenechal se chytit .
Pls, stop be toxic. :roll:

Re: [NesTriX] Žádost o unban

#26
BlackoutMan píše:
18 dub 2020 21:37
Proti, použil jednou použije znovu, nevěřím na to, že někdo kdo podváděl, začne hrát čistě, hráč bud hraje čistě ,nebo nehraje čistě ,nic mezi není promiň, ale nevěřím nikomu, kdo podváděl, že se napravil, druhá šance je jen výzva k tomu, abych tentokrát byl chytřejší a nenechal se chytit .
wtf... Opravdu si myslíš že normální hráč Epesu se v té druhé šanci namočí do dalších takovýhle skriptů?

Re: [NesTriX] Žádost o unban

#27
BlackoutMan píše:
18 dub 2020 21:37
Proti, použil jednou použije znovu, nevěřím na to, že někdo kdo podváděl, začne hrát čistě, hráč bud hraje čistě ,nebo nehraje čistě ,nic mezi není promiň, ale nevěřím nikomu, kdo podváděl, že se napravil, druhá šance je jen výzva k tomu, abych tentokrát byl chytřejší a nenechal se chytit .
Díky za názor, respektuji ho.
Jinak všem moc děkuju za tak pozitivní ohlasy, opravdu mám radost. <3

Re: [NesTriX] Žádost o unban

#28
Když jsem po dlouhé době zapnul epes, tak jsem farmil v pekle 24/7. Po několika dnech jsi mě našel, ani jsi mě neznal a začal mi půjčovat některé věci. Do teď si vážím, že jsi pomohl někomu jako mě, když jsi mě ani neznal a byl jsem noname do začátku, dost mi to pomohlo. I když jsi trochu toxic, myslím si, že ses ze svých chyb poučil a zasloužíš si další šanci. Každý někdy dělá chyby, ale důležité je aby se poučil a já věřím že to Nes dokáže a už neudělá žádné hlouposti. Znám tě půl roku a přijdeš mi jako vpoho cápek. I když na epesu jsem s tebou hrál asi 2 měsíce, nikdy na ně nezapomenu, byly to dobré časy a doufám že se zase někdy na epesu uvidíme.

Dalo by se říct, že jsi jeden z mála lidí, které jsem si na epesu dost oblíbil. Jeden z důvodu proč jsem vydržel na epesu takovou dobu bylo s myšlenkou na to, že se někdy vrátíš. Jeden z důvodů proč jsem začal expit meče bylo právě kvůli tobě, trošku jsem tě i obdivoval, takže jestli se na epes dostaneš dost mě to potěší.

U té žádosti.. jak tě znám myslel jsem, že to bude něco horšího, pěkně ses překonal se svou prací + jsi psal amnestii podle mě si unban zasloužíš PRO

GL kámo :shock: 8-) :D

Re: [NesTriX] Žádost o unban

#29
Matykralik píše:
19 dub 2020 10:02
BlackoutMan píše:
18 dub 2020 21:37
Proti, použil jednou použije znovu, nevěřím na to, že někdo kdo podváděl, začne hrát čistě, hráč bud hraje čistě ,nebo nehraje čistě ,nic mezi není promiň, ale nevěřím nikomu, kdo podváděl, že se napravil, druhá šance je jen výzva k tomu, abych tentokrát byl chytřejší a nenechal se chytit .
wtf... Opravdu si myslíš že normální hráč Epesu se v té druhé šanci namočí do dalších takovýhle skriptů?
Jistě že ano, asi máš o nich dost vysoký mínění. Je to historicky dáno, vysoká pravděpodobnost.
Je lepší si o lidech nemyslet nic, jinak toho budeš u většiny litovat. Až vyrosteš, pochopíš.
cron