Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#21
Je dost smutný, že bys byl možná dostal unban už dávno, ale bohužel pro tebe, jsi tak vypatlanej, že se ti úplně pokaždý podaří naprosto všechny přesvědčit o tom, že dokážeš bejt pokaždý ještě větší idiot a tím pádem proti sobě všechny poštvat. Kdybys jednoduše držel hubu a přestal dělat ty chujoviny, jako trash talkování za jinej účet, sharování fotek kohosi (nechci ani vědět, co všechno dalšího jsi ještě dělal) a ještě v tom pokračuješ i přes 47483829 varování, tak nezlob se na mě, ale ty jsi prostě kre*én. Děláš si to sám a ještě se ti povede nasrat a zaměstnat X lidí okolo sebe.

Dokud se nad sebou opravdu nezamyslíš a nepřekopeš od základu svoje chování a způsob vyjadřování, tak ti žádnej unban asi opravdu nehrozí.

#peace

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#22
Judari helvetet píše:
17 dub 2020 17:30
Ani nápad. Stačí číst forum, sem tam pročíst zprávy ostatních na discordu, poohlédnout na prohřešky v minulosti a obrázek je jasnej. Zakázal bych ti psát do vlákna žádostí, na serveru nemáš fakt co pohledávat pro dobro těch co si chtějí užít normálnější hraní.
Žádný normálně uvažující člověk by... Oprava, žádný člověk schopný základního uvažování by ti pro nedal.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#23
Bionicsabre píše:
17 dub 2020 10:31
Urcite jedno velke PROTI. Ty chces unban ? To mozes rovno zabudnut, tvoj post na forku ohladom amnestie, hlasovanie za druhe ucty ktore niesli nick zozmiesnovani daneho cloveka, zdielanie sukromnych fotiek medzi hracov epesu, scamovanie v hre, hacky a este to karastrofalne spravanie ? To by som uz radsej tu videl Amora ako teba alebo rovno odbanoval cely blacklist... Ty si sa nepoucil a ani nikdy nepoucis, stacilo mi led si prisiel na discord zebrat o to aby sme ti dali pro a este pritom zosmiesnoval ludi na DC. Ty si este horsia spina ako Linny a to toto Linnyho lutujem ze nema unban. Nie proste stacilo raz a koniec
Lepšie by som to nenapísal. Veľké PROTI.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#25
Celkem krásně se zde ukazuje, jak člověk co dostal BAN za "hovadinu" si dokáže úplně podělávat šance na každou žádost tím jak se chová.. Nechápu, jak někdo dokáže udělat tolik blbostí souvisejících s Epesem v době kdy má na tom serveru perma-ban. V každé žádosti kterou si podáváš, lidi píšou to samé POŘÁD dokola a ty nejsi schopný se jakkoliv zlepšit. Ať už jde o rozesílání různých fotek, kvalitu žádosti, atp. Mně tohle krásně ukazuje, jak by to dopadlo v případě že bys ten UnBan dostal.. Zkus se nad příští žádostí zamyslet, kompletně ji překopat a nedělat žádné blbosti, za mě je tato žádost slabá a příliš připomínající něco co už jsem tak 4x předtím četl..

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#26
Fufen píše:
17 dub 2020 20:19



Dělání si discord účtu s profilovou fotkou jiného hráče a zesměšňování toho hráče na bázi vzhledu a pomluv u daného hráče
https://ctrlv.cz/8xCW
btw půlka věcí co tu píšete ani nevím co je já už dávno epes neberu tak jako předtim proto sem si ani nedal moc prace s žádosti ale teď jak je ten koronavirus se dost nudím a tak bych si klidně zašel na nějaký wb nebo něco. Pište mi tu co chcete já se k tomu vyjadřovat nebudu a bránit už vůbec ne už dávno vím že vysvětlovat že se něco neudělal nemá cenu. Takže jestli máte potřebu tu něco rozebírat tak klidně ale beze mě. Můj názor je takový že 8 měsíců je už dost dlouhá doba a ten unban bych dostat mohl. I kdybych tu napsal sebemenší slohovku a vylil si tu srdíčko tak pochybuju že lidi co mi se dají proti by kvůli tomu změnili názor, prostě když mě někdo nemá rád tak ať nemá mě to je jedno ale mohli by jste hodnotit podle toho co se udělal a ne podle toho že se vám nelíbí jak sváma mluvím na dc.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#27
Youaredead píše:proto sem si ani nedal moc prace s žádosti ale teď jak je ten koronavirus se dost nudím a tak bych si klidně zašel na nějaký wb nebo něco.
Jaká žádost, takový výsledek.
Můj názor je takový že 8 měsíců je už dost dlouhá doba a ten unban bych dostat mohl.
Můj názor je, aj kdybys tam byl 5 let, proč bychom tě jen tak měli pouštět?
ale mohli by jste hodnotit podle toho co se udělal
Co tak čtu, tak tě právě hodnotí podle toho co jsi udělal :D nebo mi řekni co máš na mysli a doufám že ne tu žádost.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#28
Plejmen píše:
18 dub 2020 14:45
ale mohli by jste hodnotit podle toho co se udělal
Co tak čtu, tak tě právě hodnotí podle toho co jsi udělal :D nebo mi řekni co máš na mysli a doufám že ne tu žádost.
Většina lidí tu hodnotí podle toho co si o mě myslí a přihodí sem nějakou blbost na mě, na minulý žádosti sem na to odpovídal a vysvětloval ale je to kničemu když to tu teď je znova. Sám se podívej jak kdo dával Pro/proti a jak kdo dává teď jen kvůli tomu že sem jim řekl něco co se jim nelíbí na dc.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#29
CzechMinerCZ píše:
17 dub 2020 15:15
kralik159159 píše:
17 dub 2020 11:18
Žádost pěkná. Myslím si, že sis počkal už poměrně dlouhou dobu. Vím, že ses choval blbě a ještě jsi u toho bugoval ten armor, ale myslím si, že bys měl dostat ještě šanci.
Za mě máš Pro
Tak abych ti to rozmluvil.
Jeho žádost je stejná jako minule, tedy okopírovaná a lehce pozměněná.
Určitě bych nekončil u bugování armoru, ještě bych k tomu přidal cheatovaní, chování se jak Banan, hlasování za urážlivé nicky, jeho reakci na amnestii kterou si můžeš přečíst na forku a udělat si na to vlastní názor a jsem si jistej, že se najde spousta dalších věcí.
To sem nepsal já :D jestli si to fakt myslíš tak já nevim se třeba zeptej epese jestli se to odeslalo z mého PC/mobilu nebo z mojí IP já to fakt nebyl :D

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#30
Col píše:
18 dub 2020 10:06
Celkem krásně se zde ukazuje, jak člověk co dostal BAN za "hovadinu" si dokáže úplně podělávat šance na každou žádost tím jak se chová.. Nechápu, jak někdo dokáže udělat tolik blbostí souvisejících s Epesem v době kdy má na tom serveru perma-ban. V každé žádosti kterou si podáváš, lidi píšou to samé POŘÁD dokola a ty nejsi schopný se jakkoliv zlepšit. Ať už jde o rozesílání různých fotek, kvalitu žádosti, atp. Mně tohle krásně ukazuje, jak by to dopadlo v případě že bys ten UnBan dostal.. Zkus se nad příští žádostí zamyslet, kompletně ji překopat a nedělat žádné blbosti, za mě je tato žádost slabá a příliš připomínající něco co už jsem tak 4x předtím četl..
Já se snažil při první asi i druhý žádosti to sem tam fakt chtěl ten unban ale teď už to pro mě nemá takovej smysl nechat u toho tolik času když je to jen MC server důvod proč si tuhle žádost podávám je abych si třeba pokecal s lidma který tam předtím hráli semnou. Vy mě pořád berete jako toho kluka co bez epesu nedokáže žít a je tam 24/7 ale takovej já už dávno nejsem už sem dávno pochopil že smát se někomu v minecraftu nemá smysl a to rozesílání fotek je úplná blbost jak bych se asi k fotkám dostal? Někdo mi je taky musel poslat °_°
cron