Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#13
kralik159159 píše:
17 dub 2020 11:18
Žádost pěkná. Myslím si, že sis počkal už poměrně dlouhou dobu. Vím, že ses choval blbě a ještě jsi u toho bugoval ten armor, ale myslím si, že bys měl dostat ještě šanci.
Za mě máš Pro
Tak abych ti to rozmluvil.
Jeho žádost je stejná jako minule, tedy okopírovaná a lehce pozměněná.
Určitě bych nekončil u bugování armoru, ještě bych k tomu přidal cheatovaní, chování se jak Banan, hlasování za urážlivé nicky, jeho reakci na amnestii kterou si můžeš přečíst na forku a udělat si na to vlastní názor a jsem si jistej, že se najde spousta dalších věcí.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#15
Ani nápad. Stačí číst forum, sem tam pročíst zprávy ostatních na discordu, poohlédnout na prohřešky v minulosti a obrázek je jasnej. Zakázal bych ti psát do vlákna žádostí, na serveru nemáš fakt co pohledávat pro dobro těch co si chtějí užít normálnější hraní.
Žádný normálně uvažující člověk by... Oprava, žádný člověk schopný základního uvažování by ti pro nedal.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#16
Popravdě úplně nevím, jestli je zde něco, čemu bych na této přihlášce dal pro, už jen z toho důvodu, že přihláška je z většiny okopírovaná a co zde tak čtu, tak si do ní nenapsal ani úplně všechno, což také nepůsobí úplně věrohodně. Pokud si také dobře pamatuji, nedělal jsi náhodou nějaké výměnné obchody ohledně Epesu a Dubcatu s tím, že ti hodili věci ale ty jim je už ne?

Zkus si ještě počkat, žádost napsat znovu, přidat do ní úplně všechno, aby to sem pak nedopisovali ostatní hráči.
Proti

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#18
CzechMinerCZ píše:
17 dub 2020 15:15
kralik159159 píše:
17 dub 2020 11:18
Žádost pěkná. Myslím si, že sis počkal už poměrně dlouhou dobu. Vím, že ses choval blbě a ještě jsi u toho bugoval ten armor, ale myslím si, že bys měl dostat ještě šanci.
Za mě máš Pro
Tak abych ti to rozmluvil.
Jeho žádost je stejná jako minule, tedy okopírovaná a lehce pozměněná.
Určitě bych nekončil u bugování armoru, ještě bych k tomu přidal cheatovaní, chování se jak Banan, hlasování za urážlivé nicky, jeho reakci na amnestii kterou si můžeš přečíst na forku a udělat si na to vlastní názor a jsem si jistej, že se najde spousta dalších věcí.
+ Volání hráčům na discordu o prodání svých +4 akb křídel za real money
Dělání si discord účtu s profilovou fotkou jiného hráče a zesměšňování toho hráče na bázi vzhledu a pomluv u daného hráče
A také se v minulé žádosti sám přiznal, že oscammoval hráče o jeho itemy.

Abych tu nepsal moc dlouho: Jsi stále nepoučenej, chováš se stejně nevhodně jako vždy, s žádostí sis nedal práci delší jak 10 minut, v banu se ještě opovažuješ zesměšňovat další hráče. Prostě si se nezměnil a myslím si, že se ani nikdy nezměníš, tvoje historie na epesu a konkurenčním serveru mluví za vše. Jsi člověk, který by měl hrát singleplay hry, protože ty dokážeš zmrvit každou komunitu a znechutit xdesítkám lidí hrání. Jak by řekl telefon: https://ctrlv.cz/fXol

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#20
Fufen píše:
17 dub 2020 20:19
CzechMinerCZ píše:
17 dub 2020 15:15
kralik159159 píše:
17 dub 2020 11:18
Žádost pěkná. Myslím si, že sis počkal už poměrně dlouhou dobu. Vím, že ses choval blbě a ještě jsi u toho bugoval ten armor, ale myslím si, že bys měl dostat ještě šanci.
Za mě máš Pro
Tak abych ti to rozmluvil.
Jeho žádost je stejná jako minule, tedy okopírovaná a lehce pozměněná.
Určitě bych nekončil u bugování armoru, ještě bych k tomu přidal cheatovaní, chování se jak Banan, hlasování za urážlivé nicky, jeho reakci na amnestii kterou si můžeš přečíst na forku a udělat si na to vlastní názor a jsem si jistej, že se najde spousta dalších věcí.
+ Volání hráčům na discordu o prodání svých +4 akb křídel za real money
Dělání si discord účtu s profilovou fotkou jiného hráče a zesměšňování toho hráče na bázi vzhledu a pomluv u daného hráče
A také se v minulé žádosti sám přiznal, že oscammoval hráče o jeho itemy.

Abych tu nepsal moc dlouho: Jsi stále nepoučenej, chováš se stejně nevhodně jako vždy, s žádostí sis nedal práci delší jak 10 minut, v banu se ještě opovažuješ zesměšňovat další hráče. Prostě si se nezměnil a myslím si, že se ani nikdy nezměníš, tvoje historie na epesu a konkurenčním serveru mluví za vše. Jsi člověk, který by měl hrát singleplay hry, protože ty dokážeš zmrvit každou komunitu a znechutit xdesítkám lidí hrání. Jak by řekl telefon: https://ctrlv.cz/fXol
Dobře, na pár věcí jsem zapomněl nebo jsem o nich ani neslyšel, ale každopádně rozhodnutí nemění. :D
cron