Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#33
Za to co jsi předváděl na serveru si určitě nezasloužíš unban. Nějaké nalhávání, že jsi se změnil a uvědomil si co jsi udělal? Dovol abych se zasmál, ty se určitě nikdy nezměníš a je ti úplně jedno co jsi udělal, kdyby jsi mohl uděláš to znova. Unban podáváš jen proto, aby jsi prodal věci za cash. Za mě velké PROTI.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#34
Boriko píše:
19 dub 2020 21:24
PROTI stejně chceš prodat items někomu za RL cash :twisted:
Boriko je sice naprosto hloupá bytost, ale v momentální chvíli pravdu má. Nezměnil ses a stejně si jdeš jen pro cash, tak proč bys tu měl být?

Proti

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#37
S YouAreDeadem jsem byl vždycky tak trochu v pohodě, bylo mezi náma enemy, takže nějaké to zalíbení jsme v sobě nenašli a i já jsem usiloval o to aby nejen on dostal ban. Posledních pár měsíců jsem s YADem začal chodit na discord a začal hrát i jiné hry než jen Minecraft a epes, a musím říct že se choval úplně jinak, ano někdy měl svoje úžasné nálady ale to máme každý druhý. A já jsem jeden z těch, co věří v to, že se alespoň trochu zlepšil, a doufám že se bude chovat stejně, jako s námi na discordu! PRO

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#38
Frowdex_ píše:
17 dub 2020 19:22
Popravdě úplně nevím, jestli je zde něco, čemu bych na této přihlášce dal pro, už jen z toho důvodu, že přihláška je z většiny okopírovaná a co zde tak čtu, tak si do ní nenapsal ani úplně všechno, což také nepůsobí úplně věrohodně. Pokud si také dobře pamatuji, nedělal jsi náhodou nějaké výměnné obchody ohledně Epesu a Dubcatu s tím, že ti hodili věci ale ty jim je už ne?

Zkus si ještě počkat, žádost napsat znovu, přidat do ní úplně všechno, aby to sem pak nedopisovali ostatní hráči.
Proti

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#39
I když je doba banu už dlouhá, tak ti pořád nevěřím, že podobnou blbost už neuděláš... asi k tomuhle nejde nic víc napsat než:
Frowdex_ píše:
17 dub 2020 19:22
Popravdě úplně nevím, jestli je zde něco, čemu bych na této přihlášce dal pro, už jen z toho důvodu, že přihláška je z většiny okopírovaná a co zde tak čtu, tak si do ní nenapsal ani úplně všechno, což také nepůsobí úplně věrohodně. Pokud si také dobře pamatuji, nedělal jsi náhodou nějaké výměnné obchody ohledně Epesu a Dubcatu s tím, že ti hodili věci ale ty jim je už ne?

Zkus se nad tímhle zamyslet a věřím, že by ti to už příště mohlo vyjít :roll:
Frowdex_ píše:
17 dub 2020 19:22
Zkus si ještě počkat, žádost napsat znovu, přidat do ní úplně všechno, aby to sem pak nedopisovali ostatní hráči.
Takže já jsem proti... a hodně štěstí do budoucna.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#40
Pavlitko píše:
22 dub 2020 17:52
I když je doba banu už dlouhá, tak ti pořád nevěřím, že podobnou blbost už neuděláš... asi k tomuhle nejde nic víc napsat než:
Frowdex_ píše:
17 dub 2020 19:22
Popravdě úplně nevím, jestli je zde něco, čemu bych na této přihlášce dal pro, už jen z toho důvodu, že přihláška je z většiny okopírovaná a co zde tak čtu, tak si do ní nenapsal ani úplně všechno, což také nepůsobí úplně věrohodně. Pokud si také dobře pamatuji, nedělal jsi náhodou nějaké výměnné obchody ohledně Epesu a Dubcatu s tím, že ti hodili věci ale ty jim je už ne?

Zkus se nad tímhle zamyslet a věřím, že by ti to už příště mohlo vyjít :roll:
Frowdex_ píše:
17 dub 2020 19:22
Zkus si ještě počkat, žádost napsat znovu, přidat do ní úplně všechno, aby to sem pak nedopisovali ostatní hráči.
Takže já jsem proti... a hodně štěstí do budoucna.
Žádost jsme se bohužel nyní rozhodli nepovolit :(
cron