Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Filipes žádost o unban

#1
Predom ďakujem za to že si túto žiadosť prečítate
Píšem túto žiadosť pretože na Epese som strávil časť môjho života a nehodlám tieto skvelé časy zahodiť. Pochopím však ak A-team nebude schopný mi unban udeliť nakolko som naozaj urobil veľké porušnie pravidiel. Dúfam však že aj toto je A-team schopný odpustiť. Prejdem teda už k mojej žiadosti
1) Za co jsi ban dostal?
Ban som dostal za opakované používanie autofishu
2) Popis situace
Ban za autofish som keď som bol v rybarne a počul som divné zvuky... predpokladám že to bol test či autofish používam a aby som bol úprimný snažil som sa to zakryť ako by to asi každý človek urobil... lenže som bol ajtak hlúpy a pokračoval som v autofishingu... pár dní po mojom perma bane za autofishing som dostal od nemenovaného hráča na dc správu že som predtým dostal na 5 minút jail čo som si nevšimol ale to ma samozrejme neospravedlnuje a úplne chápem rozhodnutie A-teamu udeliť mi permanentný ban. Dúfam ale že A-team moje úprimné ospravedlnenie príme nakoľko na Epese hrám už od jeho počiatkov a bol pre mňa velký zásah dostať na nom perma ban. Rozhodnutie však chápem som schopný sa ale poučiť a to myslím smrtelne vážne. Viem však že autofish najmä na Epese prakticky ničí jeho ekonomiku.
3) Datum a čas banu
Ban som dostal dňa 14. 4. 2020 a uvedomujem si že túto žiadosť píšem veľmi skoro po mojom bane. Každý deň bez epesu ma však vnútorne ubíja
4) Druh banu: Tempban/Permaban
Ban mám permanentný
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Na Epese ako som už zmienil som strávil mnoho dní a hodín zabávajúc sa nad ním. Už v časoch starého epesu som ako verný služobník lorkana bojoval proti prisluhovačom svetla a všetky 3 epesy ma nesmierne bavily a dodnes si myslím že sú úžasné. Môj unban (aj keď ma to neospravedlnuje) je pre mňa teda nesmierne dôležitý nakoľko si naozaj život bez epesu predstaviť jednoducho neviem. Moje chovanie a správanie sa aj za tú krátu dobu veľmi výrazne zmenili a je mi teda nesmierne lúto aký hlúpy som bol... mysliac si že mi autofish prejde s pomyslením na tie money ktoré sa mi z toho budú sypať... Epes sa vtedy pre mňa stával už niečim iným... už to nebolo o tej zábave a užívania si hrania... už to bol čistý hon za peniazmi a ako hlupák som si myslel že mi to jednoducho prejde... po bane som sa však začal meniť... začal som si uvedomovať že som epes nehral už z toho zážitku, skvelého lore a hrania s kamarátmi... už mi išlo iba a len o money... za tých pár dní som však naozaj zmenil môj pohlad pravdepodobne celkovo aj na život (áno epes ma až tak zmenil). Preto sa z reálnym žialom v srdci pokúšam o môj unban a prosím vás o ešte jednu, jedinú šancu pri ktorej by som ukázal že som sa naozaj zmenil. Autofish nehodlám vživote už použiť ani na iných serveroch nakoľko mi zmenil život. A negatívne. Taktiež nemienim používať akékoľvek iné cheaty ani nič čo je zakázane a ulahočovalo by mi priebeh hrou. Preto vás prosím o poslednú a jedinú druhú šancu na to ukázať že som sa naozaj dokonca aj v hĺbke mojho pohľadu na život zmenil. Môj život bez Epesu si jednoducho predstaviť neviem. Strávil som obrovský čas zábavou na Epese čo sa zmenilo až v moje temné dni autofishu ktoré sú mi veľmi úprimne lúto ale môžem si za ne sám. Nemôžem moju minulosť však skrývať. Nedokážem však ani vyjadriť ako moc rád hrám na Epese a preto ešte raz prosím A-team o jedinú a poslednú dalšiu šancu. Ak však A-team nebude schopný odpustiť mi za moje činy určite to pochopím... niektoré veci sa nedajú odpustiť ale nakoľko naozaj naozaj ľutujem mojich rozhodnutí posledný krát v tejto žiadosti prosím A-team o unban na Epese. Jednoducho to veľmi tažko zvládam bez epesu. Stretol som na ňom taktiež obrovskú kopu skvelých ľudí ktorým za to že som s nimi mohol tráviť čas zo srdca ďakujem a dúfam že sa zas raz stretneme u sochy boha Thanatosa :). Nikdy by som pred pár rokmi neveril že tak úžasní ludia na Epese sú nakoľko som Epes hral ešte ako malý človiečik nevediaci o čo sa jedná a skončil som na ňom ako hráč ktorý lutuje svoje chyby. Dúfam teda že mi dovolíte tráviť môj čas opäť na Epese. Prímem však rozhodnutie A-teamu a môj rozsudok. Som však vďačný že ste si prečítali moju úprimnu prosbu o unban.

S pozdravom pre celý Epes
Filipes

Re: Filipes žádost o unban

#6
No, žádat si unban po pár dnech. Podívej se jak hráči si počkali na UB za autofish. 4 měsíce a amnesite a i pár lidem to ještě nevyšlo. Jasné PROTI


SooTCB

Re: Filipes žádost o unban

#7
Opakovaně, potom co asi 10 lidí dostalo permu za tu stejnou věc a někteří z nich to používali jen pár hodin. Nevím proč by si se měl vracet na server když si zneužíval externí program na který je upozornění v chatu každých 15 minut. Přesvědč mě že si se změnil a že to znovu neuděláš...

Re: Filipes žádost o unban

#9
Rozhodnutie však chápem som schopný sa ale poučiť a to myslím smrtelne vážne.
Toto jsi říkal i když jsi měl ban na E2 za hacky. Upřímně, čekal jsem, že na E3 se budeš chovat o něco lépe a že ses už ponaučil z E2. Bohužel se tak nestalo, takže jsi mohl počkat ALESPOŇ ty dva měsíce na podání žádosti. Za mě PROTI

Re: Filipes žádost o unban

#10
TheDarkLord173 píše:
23 dub 2020 07:08
Opakovaně, potom co asi 10 lidí dostalo permu za tu stejnou věc a někteří z nich to používali jen pár hodin. Nevím proč by si se měl vracet na server když si zneužíval externí program na který je upozornění v chatu každých 15 minut. Přesvědč mě že si se změnil a že to znovu neuděláš...

Spíš nechápu, že měl koule po těch X zabanovaných lidech za AF, to používat taky :D.

Ono reálně já do toho nemám moc co kecat, dostal jsem unban za stejnou věc nedávno, ale mohl sis aspoň počkat delší dobu. Já sice chápu tvojí flustraci, ale když to práskneš za pár dnů od banu, tak od toho nemůžeš ani nic moc čekat.
cron