Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]žádám o unban

#1
Dobrý den.
trošku nechápu ale v pohodě, chtěl bych požádat o unban, při přihlašování mi to napsalo že jsem zabanovám od 10.1.2017 ani nechápu jak je to možné ale na 1.11.2 jsem ještě epes nehrál, důvod banu je jen Zabanován na Epes2.

s pozdravem,
ChrisManCZ

Re: žádám o unban

#2
Dobrý den.
Ahoj
od 10.1.2017 ani nechápu jak je to možné ale na 1.11.2 jsem ještě epes nehrál
Epes 2 nebyl na verzi 1.11.2, ale na nějaké starší. Bany z Epesu2 se přenášely na Epes3. Tak jestli sis ten ban nezpůsobil ty mohl si tenkrát ten nick registrovat někdo jiný, to se můžeme podívat, ale...
trošku nechápu ale v pohodě
Tyhle slovní obraty prosím vynech, na úrovni týhle komunikace se nebudu s nikým bavit, my opravdu nemůžeme za to, že máš zabanovaný nick.

Re: žádám o unban

#3
Byla by tedy nějaká možnost dostat unban? a nejspíše je možné že za nick ChrisManCZ někdo v minulosti hrál, protože jsem na tento nick přišel již nedávno a také jsem si jej zakoupil, dříve jsem hrál pod nickem TheDarkMiner.
Rád bych vyzkoušel nový epesuj, protože mě minulá verze strašně moc bavila a tak jsem úplně napjatý jaká je ta nová, akorát mě tedy zklamala hned na úvodu ta perma

Re: žádám o unban

#4
Dobrý den,
Mohl bych se tedy zeptat zda-li je možné udělený trest nějak rozumně vyřešit?

S pozdravem,
ChrisManCZ
cron