Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[Ssoryk] Žádost o unban

#1
Přeji Vám všem krásný den,
začnu tím, že vám trochu vysvětlím svoji situaci.

Již to je nějaký čas od mého banu, a jelikož se občas snažím sledovat fórum, tak vidím, že se tam objevuje dost žádostí o UB za autofish, což je shodou okolností stejný prohřešek, kterého jsem se sám dopustil. A ta nezkrotitelná chuť si opět zahrát na Epesu… To jsou pouze dva z mnoha důvodů, proč jsem se rozhodl podat si žádost o UB.
Než se pustím do samotné žádosti bych se rád vyjádřil k tomu, k čemu se vyjádřili mnozí jiní hráči. K tomu, proč jsem se nepokusil získat možnost unbanu pomocí amnestie. Amnestii jsem nepsal z důvodu, že jsem byl v té době velmi časově zatížený, měl jsem zkouškové období a pořádně se mi nedostala možnost to napsat, protože jsem se o samotné amnestii dozvěděl příliš pozdě. Velmi mě to mrzí, protože kdybych se o amnestii dozvěděl dříve a měl více času, určitě bych se pokusil o napsání.

Následně již budu pokračovat podle vzoru žádosti o UB.

1) Za co jsi ban dostal?
Ban jsem dostal za používání scriptu AutoFish.

2) Popis situace
Jako mnozí ostatní hráči jsem viděl příležitost vydělat si skrz rybaření.
Samo o sobě mě to nebavilo, tak jsem si vždy pustil něco na zabavení a jen jsem bezmyšlenkovitě
klikal. Pomalu, ale jistě, mě to ale přestávalo bavit a já se rozhodl, že si to rybaření ulehčím, chtěl jsem něco, co by za mě dělalo tu práci neustálého nudného klikání automaticky, tak jsem se rozhodl prohledat internet a nakonec, po nějaké chvilce, jsem našel i to, co jsem hledal. Někdy začátkem prosince jsem tedy začal využívat script AF. Samozřejmě jsem věděl co mě čeká, vždy jsem si však řekl: “Ještě pár levelů a potom už přestanu.” jenže se mě vždy zmocnil chtíč a s používání AF jsem pokračoval až do soudného dne, kdy jsem já a mnozí další dostali ban. Teď ale lituji toho co jsem dělal.

3) Datum a čas banu
26. Prosince, 2019, 19:27

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Jedná se o permanentní ban.

5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Používání scriptu autofish je jediný závažnější prohřešek, kterého jsem se kdy dopustil. Nikdy jsem se neúčastnil žádných zbytečných hádek, o kterých jsem věděl, že nemají smysl. Vždycky jsem hrál poctivě, až dokud jsem nezačal rybařit a nepřemohla mě má vlastní lenost, která mě nakonec potopila na dno. Svůj prohřešek si uvědomuji, a to co jsem udělal mě velice mrzí, i když jsem tušil, že to co dělám nemusí dopadnout dobře, tak mi to nedalo a chtěl jsem získat víc a víc. Byla to chyba, chyba, kterou už nemůžu vzít zpět, ale za těch pár měsíců, co jsem již nebyl na Epesu, jsem mnohokrát přemýšlel o tom, že bych si opět rád zahrál a vrátil se do prostředí skvělých lidí a zábavy, kterou nikde jinde nenajdu.

Chtěl bych se také omluvit Admin Teamu za zbytečné přidávání starostí a za poškození ekonomiky serveru. Jsem připraven nést zodpovědnost za svůj prohřešek a počítám s tím, co by mě čekalo i po tom, kdybych dostal unban.

Děkuji za přečtení mé žádosti a za vaše názory.

S přátelským pozdravem a přáním hezkého dne,
Ssoryk.

Re: [Ssoryk] Žádost o unban

#3
Známe se již nějakou tu chvíli. Za tu dobu jsem tě vcelku dost poznal. Sedli jsme si a stali se z nás fajn přátelé. Věřím, že to čeho ses dopustil, se už víckrát opakovat nebude. Co se týče chování, tak snad nikdy jsem si nevšiml, že by jsi měl s někým závažnější konflikt než drobnou výměnu názoru. Za mě každopádně PRO. Snad se brzy shledáme opět na serveru.

Re: [Ssoryk] Žádost o unban

#4
Ahoj upravuji svůj příspěvěk ! Po přečtení žádosti jsem si uvědomil je to přece stručné, ale vše podstatné. Neudělal jsi amnestii, ale 4 měsíce je dostačující doba.
PRO

SooTCB
Naposledy upravil(a) Srnka dne 05 kvě 2020 02:33, celkem upraveno 1 x.

Re: [Ssoryk] Žádost o unban

#5
Se ssorykem jsem byl kamarád a to i když jsem byl v jiné frakci, ve chvíli kdy dostal ban, tak mi bylo i celkem líto, že ho má, narozdíl od některých jiných individuí.
Věřím v to že se kyro poučil a už to nikdy neudělá.

Re: [Ssoryk] Žádost o unban

#7
Žádost úctyhodná, podle mě není třeba vypisovat nějaké romány. Obsahuje vše důležité a podstatné, i důvod, proč nepsal amnestii. Ano, je to sice jen jeho mínus, ale každý kdo má jen trochu povinností to pochopí. Celkově to byl bezkonfliktní člověk a už je to vcelku dlouhá doba. Jsem si jist, že stejně jako všichni ostatní už na rybaření ničím jiným než myší ani nepomyslí.
Pro

Re: [Ssoryk] Žádost o unban

#8
Iruga píše:
02 kvě 2020 20:58
Známe se již nějakou tu chvíli. Za tu dobu jsem tě vcelku dost poznal. Sedli jsme si a stali se z nás fajn přátelé. Věřím, že to čeho ses dopustil, se už víckrát opakovat nebude. Co se týče chování, tak snad nikdy jsem si nevšiml, že by jsi měl s někým závažnější konflikt než drobnou výměnu názoru. Za mě každopádně PRO. Snad se brzy shledáme opět na serveru.

Re: [Ssoryk] Žádost o unban

#9
Eskaron píše:Za Autofish spousta lidí dostala UB... PRO
Díky, snad se k nim přidám :D

Iruga píše: Známe se již nějakou tu chvíli. Za tu dobu jsem tě vcelku dost poznal. Sedli jsme si a stali se z nás fajn přátelé. Věřím, že to čeho ses dopustil, se už víckrát opakovat nebude. Co se týče chování, tak snad nikdy jsem si nevšiml, že by jsi měl s někým závažnější konflikt než drobnou výměnu názoru. Za mě každopádně PRO. Snad se brzy shledáme opět na serveru.
Taky věřím, že už mě nikdy nenapadne si takto ulehčovat hru a rybaření už zůstane navždy záležitostí jen a jen pravého tlačítka, jak to má být.
Díky.

Srnka píše: Ahoj, jako nevím no, neusiloval si o Amnestii. Žádost by se hodila prodloužit příjde mi hrozně stručná. Kdyby sis dal trošičku záležet na žádosti více tak ti dám PRO.
Kdyby jsi usiloval o Amnestii a dal tuto žádost máš také PRO. Ale takhle nevím no, zatím PROTI

SooTCB
O amnestii jsem se naneštěstí dozvěděl až příliš pozdě na to, abych ji stihl dokončit v nějaké podobě, která by splňovala její požadavky a nevypadalo to spíše jako výsměch, ale abych také zároveň stíhal zvládat povinnosti a trable z osobního života. Měl jsem tou dobou dost starostí ohledně školy a ještě k tomu jsem byl nemocný. Jak jsem také zmiňoval v žádosti, tak bych tu amnestii napsal s velkou radostí, kdybych v té době mohl. K délce žádost se vyjádřím tak, že dle mého názoru je to stručné a výstižné. Osobně si myslím, že co mělo být napsáno a přečteno minimálně napsáno bylo. Pokud je ale někdo nespokojený s délkou žádosti, chápu to. Já upřednostňuji kvalitu nad kvantitou a snažil jsem se, aby ta žádost byla přehledná a stručná, ale také aby zároveň obsahovala vše podstatné. Nechtěl jsem žádost protahovat zbytečnými informacemi a slovy bez života, která sám necítím.
Díky za vyjádření.

TheDarkLord173 píše: Se ssorykem jsem byl kamarád a to i když jsem byl v jiné frakci, ve chvíli kdy dostal ban, tak mi bylo i celkem líto, že ho má, narozdíl od některých jiných individuí.
Věřím v to že se kyro poučil a už to nikdy neudělá.
Ban jsme dostali všichni stejně a všichni také stejně oprávněně bez rozdílu. Ale i tak, děkuji za tvé sympatie. Můžu ti slíbit, že už mě opravdu nikdy nenapadne jakkoliv si přilepšovat nebo si usnadňovat hru oproti ostatním. Mrzí mě, že mi to musel vysvětlit až ban, ale už se tak stalo.
Děkuji.

col píše: Na ban za autofish mi přijde žádost poměrně slabá.. PROTI
Je to myšleno obsahově nebo délkou? Případně doufám, že se ti dostane adekvátní odpovědi výše.

Jack_Ounes píše: Žádost úctyhodná, podle mě není třeba vypisovat nějaké romány. Obsahuje vše důležité a podstatné, i důvod, proč nepsal amnestii. Ano, je to sice jen jeho mínus, ale každý kdo má jen trochu povinností to pochopí. Celkově to byl bezkonfliktní člověk a už je to vcelku dlouhá doba. Jsem si jist, že stejně jako všichni ostatní už na rybaření ničím jiným než myší ani nepomyslí.
Pro
Cením si tvého pochopení mé situace a jak jsem již psal, na nějaké usnadňování už ani nepomyslím.
Díky.

Re: [Ssoryk] Žádost o unban

#10
Irugy žádost byla ve všem lepší, - ve vzhledu, v obsahu, v omluvnosti i lítosti. Přesto asi vystihuje to co vystihovat má. O té aféře ví většina serveru dost podrobností, proto není ani moc potřeba něco dlouze vysvětlovat a vypisovat.

Jsem pro, viz Jack a Iruga.
cron