Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][BroFaces] Žádost o unban

#1
Zdravím AT a hráče Epesu.

Napadlo mě, že jsi po devíti měsících čekání požádám o unban, jelikož mi amnestie nevyšla.

1) Za co jsi ban dostal?
Ban jsem dostal za Hack client.

2) Popis situace.
Nastal jednou jeden den kdy na epesu nefungoval anticheat, tudíž jsem té situace využil, a zapnul jsem si flyhack abych si doletěl pro pár pokladů ve světě mining, což mi samozřejmě nevyšlo. Poslední dny na epesu jsem byl velice depresivní, byl jsem na něm závislí a už jsem nevěděl jak se toho zbavit a choval jsem se následovně.
“Už jsem stejně nechtěl hrát, tak jsem prostě udělal průser” Ano, bohužel jsem toho po nějaký době začal litovat, jelikož jsem na epesu měl přes 2 000h+ což je podle mého dost.

3) Datum a čas banu.
Ban mně byl uveden dne 21. září 2019 v 18:11.

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Ban byl permanentní.

5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Chtěl bych říct že mi strašně moc chybí epes. Na epesu jsem hrál od série 1. jestli se tak tomu říká, a mám pocit že jsem nedělal zas tak nějaký velký problémy, ale jelikož se jeden den u mě nastala chyba tak jsem se nedovedl ovládnou a musel jsem prostě vyzkoušet ten fly, ale až nedávno jsem si uvědomil že jsem udělal strašnou chybu, protože epes je nejlepší server ohledně RPG, já sám osobně hraji RPG hry jako je například Skyrim, Zaklínač, atd.. A mám pocit že jsem až takový bordel, málo kdy jsem se zapojoval do hádek v chatu ( krom discordu ). Chybí mi epes, a ta
dobrá
komunita.....

Proto, se chci všem omluvit jestli jsem se někdy nějak choval zle.
Rád odpovím na zpětné vazby.
Děkuji všem, BroFaces.
cron