Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#61
ArkenThas píše:
15 kvě 2020 11:20
Ty hádky si přečtu doma na počítači, ve vlaku se mi to dělat nechce, tak pokud budu něco opakovat, sorry.

Každopádně víš co ode mě čekat, psal jsi mi na Discordu chvíli zpátky a můj názor neměním. Neveřím v ponaučení a tvým slovům v žádosti, ale naopak v to, že ban jsi měl mít už dávno za jiné srandy...

Proti
Ahoj, tvůj důvod naprosto chápu a vím proč mi máš dát PROTI. Děkuji za příspěvek

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#62
Napalm píše:
15 kvě 2020 10:52
Eskaron píše:
15 kvě 2020 00:37
Napalm píše:
14 kvě 2020 08:23

Eskarone prosím. Ming je člověk co dokáže někoho naštvat ale jak říkáš že mu hážeme klacky pod nohy tak to není pravda. Já když jsem dal k jeho žádosti první příspěvek tak jsem si pak udělal popcorn a šel se koukat na serial. Za 1 hodinu co ta epizoda trvala jsem měl zaspamovanej discord od soota o tom že jsem mu měl předtim napsat než se k němu vyjádřím. Po asi 20minutové konverzaci kdy se dál choval arogantně argumentoval že s jistotou unban dostane že vše je domluveno s Epesem a vysmíval se mi bys ty chtěl takovému člověku dát PRO?
Vaší discord konverzaci sem neviděl a tudíž nemohu nic soudit, je mi líto.
Jinak, sám wing tu přiznal, že sootovi hází klacky pod nohy, a já zjistil za svůj čas na Epesu, že DG a Anocra jsou velmi podobné frakce... tak možná i v chování co se týče unbanu ?
Ne díky. Pokud chceš konverzaci ti klidně zašlu na discord pokud máš zájem. Proti Sootovi mám jen to že okradl Spartaka a prošlo mu to i přes to že mu měl spartak splácet to neznamená že může ukradnout sekeru za x mega. Co se spíš dostalo na povrch a co jsem ani nevěděl že rozesílal regedity a okradl víc lidí. Potom už si tu permu vážně zaslouží. Kdyby šlo čistě o psc má ode mně asi i pro jenže jeho chování + všechny prohřešky tomu neodpovídají. A prosím zamysli se než anocru začneš srovnávat s DG.
Konverzaci mi klidně pošli, pokud chceš. Jinak, pokud se nemýlím, tak spartakus mu dal pro, tím pádem se ten tvůj důvod, který máš jen proti němu měl negovat hádám...

Jinak Marku... jen málo hráčů se dokáže dívat na UB žádost bez toho, aby jeden z faktorů bylo, zda hráč bude s ním / proti němu po UB, a ti, kteří se snaží na to nebrat ohledy se tím podle mě stále, třeba jen podvědomě, řídí.

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#64
Tatarskaomacka píše:
17 kvě 2020 09:04
Nemali by sme sa zaoberať UNBANOM?
No, já se snažím se tu zabírat pouze tím UnBanem. Chápu, mé zprávy se můžou zdát čistě jako argumentace a hádání se s ostatními, ale vše sedí přímo k té žádosti.
Nejdříve sem chtěl pouze napsat svůj názor a nechat to být, ovšem když sem uviděl, jak lidi jako miner se snaží soota vyprovokovat a pokazit mu unban, tak sem to nemohl ignorovat, a musel sem napsat něco na jeho obranu, každý, kdo mě zná, tak ví, že sem s hráčem SooTCB nijak extra nekamarádil, ovšem když sem viděl, jak moc se do něj tu lidi naváží, tak sem musel hrát roli jeho... téměř advokáta.

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#66
Na jedné straně jsi nám ušetřil hromadu času, na druhé jsi si poměrně dost uškodil v této žádosti o unban. Za normálních okolností bychom klasicky zamítli žádost, ale tvé doznání bylo okamžité a my chceme ukázat, že pokud nám hráči ušetří čas, nepřou se s námi, akceptují trest a nemusíme k jejich usvědčení hledat hodiny v záznamech, můžeme i my vyjít vstříc. Trestem mimo banu bylo také smazání obchodovaného předmětu, a celkově prodej za real peníze bude příštím trestem zase o něco přísnější. V rámci posuzování toho, za co byl dán trest jsme došli ke kompromisu (at o tom poměrně dlouho diskutoval). Unban bude schválen, ale provést ho půjde až ke dni 1. 7. 2020. Doufáme, že nebudeme našeho rozhodnutí litovat a přesvědčíš nás, že si unban zasloužíš.
cron