Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[SooTCB] Unban Žádost

#1
Zdravím všechny, server Epes byl můj nejoblíbenější server, který byl stvořen přímo pro hraní, které jsem si vždy přál. Děkuji mnoho členům z některé frakce, kteří mě i podporovali. Doufám, že jsem se dostatečně poučil, proto podávám tuto žádost na UnBan. Děkuji všem lidem, co jsou opravdoví přátelé.
Jsem vždy takový, který se hned přizná nebo se poučí o chybě nebo, že dodrží slovo.
Jelikož jsem se už celkem začal nudit, tak se každý den usměji, protože se moje žádost na UB blíží a blíží. Právě v tento den jsem velice zvědaví, jestli se mé čekání vyplatí.

1) Za co jsi dostal ban? --->
------------------------

Za nelegální obchodování. [Nakupování itemů ve hře za realný zisk.]

2.) Popis situace --->
-----------------------
Kolem 6.3 jsem se zeptal hráče sCaepDa jestli by neměl na prodej (Samozřejmě kupoval jsem víc věcí, ale teď tu řešíme hlavně tu Nicitelku), některou ze svých seker, ptal jsem se ho hlavně na Nicitelku Noci II. Na konec jsem zaplatil celkem nemalou částku, která mě do dnes mrzí.
Sekeru Nicitelku Noci II jsem kupoval přes službu PayPal, která vyhovovala mě i obchodníkovi. Koupil jsem tuto sekeru z důvodů, že se mi nechtěla farmit Posvátná dřeva, taktéž řečeno byl jsem dost líný.
Když jsem tedy provedl platu přes PayPal myslel jsem si, že budu nenápadný a nikdo si toho nevšimne, bohůžel zmýlil jsem se, několik hráčů mě začalo nahlašovat a já jsem si ani neuvědomil, co se může stát.
Obchodník mi nabízel stále víc věcí, ale odmítl jsem, jelikož už jsem si začal uvědomovat, že by to bylo až moc nápadné. Celý týden zhruba jsem si užíval svou novou sekeru. Dále jsem se radil s hráči v mé frakci o tom, co bych měl dělat, ale sám jsem nevěděl, že to co dělám je špatné.
Poslední den, když jsem si farmil s Nicitelkou Noci II, už mě čekal trest. Cca ve 12 hodin mě oslovil Epes: "Jestli Nicitelka Noci II je obchodována finanční částkou?". Nemohl jsem nic dělat, musel jsem se přiznat a být ochoten vzít i trest. Za to že, jsem neměl ani prohřešek mi dovolil dát 2 věci kamarádům. Poté už mě následoval Permanentní Ban.

3.) Datum a čas banu (najdeš v rejsříku zde: http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=4821) --->
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Typ Banu : Permanentní
Hráč: SooTCB
Moderátor: Epes
Důvod: Nelegální RL obchodování
Datum: 11.Března 2020, 12:12

4.) Druh banu: Tempban/Permaban --->
----------------------------------------------------------------
Typ Banu: Permanentní [Navždy]


5.) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban --->
---------------------------------------------
Hraju Epes už celkem odmalička, dalo by se říct, když začal Epes II, nemám žádný prohřešek. Vždy jsem se musel povyšovat mezi nejlepší hráče, dalo by se říct, byl jsem namyšlený, ale nikdy jsem neurážel hráče nebo ponižoval ostatní. Pomáhal jsem mnoha hráčům, kteří potřebovali pomoci v dungeonech atd. a rád jsem jim pomohl. Když jsem poznal dobrou frakci s dobrou komunitou FearLords začal jsem hrát Epes víc aktivněji a byl to můj život. Už chápu, že část zábavy a vyžití, které Epes přináší je právě ve farmení itemů... od toho jsou přece skupiňáky, normal i solo, WB i dungeony... a vlastně i frakční souboje v chiméře. Ještě dříve, když jsem poznal WarChiefs jsem nikdy neměl štěstí. Moje první štěstí nastalo, když jsem se přidal k FearLords a jsem za to rád hlavně hráči Jakub13500. Byla moje chyba porušit toto pravidlo, ale jsme jen lidi. Jsem poučen a opět jsem si přečetl kauzu o černém trhu a jsem si jist, že tuhle chybu už nikdy neudělám, samozřejmě už ani jiný prohřešek. Pravidla jsem si opět připomenul a jsem dostatečně poučen a myslím si, že druhou šanci si zasloužím, už jen kvůli tomu, že jsem se hned přiznal a AdminTeam nemuselo mít práci navíc a mohl by se věnovat novým WB a updatům!
Taky jsem se chtěl i jinak zabavit na jiných herních portálech RPG, ale všechny jsou tak přeplácané, že se to prostě nedá hrát, je to prostě nechutné, ale Epes to je něco jiného. Ten server má velký smysl a zapadá do sebe, takové servery by si chtěl představovat skoro každý. Už jsem prostě zvyklý na tom Epesu a nechci ho opustit. Chci dál hrát a dělat to, co mě bavilo, baví a bude bavit. Když jsem ještě začal hrát Epes II od začátku, přišel mi to jako zajímavý server, který má ten nádech a vědel jsem, že to je to pravý ořechový. Ale celkově bych se chtěl omluvit všem hráčům, co jsem byl na ně trochu naštvaný. Možná si říkáte, že tuhle žádost hraju na city a abyste mi odpustili, ale věřte mi, opravdu se omlouvám všem. Mohu také poděkovat pár hráčům, kteří mi taky pomáhali na začátku Epesu, že mi nabídli s nimi bydlet, a toho si cením. Touto žádostí bych si opravdu chtěl dokázat, kdo jsem a že se o dost změním, opravdu o dost k lepšímu,že tu hru začnu respektovat. Vždycky když se s někým skamarádím na Epesu, mám z toho dobrý pocit, že se mohu seznámit s jinými hráči, protože když se seznámíte s jedním seznámíte se se všemi :D. Možná když ten UnBan dostanu, tak mě budete stále považovat za hlupáka, ale já už vás budu brát jako přítele.
Ještě bych se chtěl omluvit hlavně Epesovi, za porušení tohoto pravidla, který důrazně řekl, že to budou přísněji trestat.

Děkuji předem za každou odpověď, jsem ochoten odpovídat na jakékoliv otázky, které mi dáte k předložení.Případně na otázky můžete psát dole pod můj příspěvěk nebo na mém discordu Erleght#1323

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#2
Páni, tvá žádost na mě opravdu zapůsobila. PSC obchody jsou opravdu špatný prohřešek. Když se podívám na minulé kauzy, tak spousta lidí ovšem dostala za to UnBan, i když je jejich jméno přímo na webu, jako "toho" nelegálního obchodníka, který si opět vesele běhá po serveru. Z důvodu stejné spravedlnosti pro všechny bych byl PRO UnBan

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#3
Tohto dotyčného hráča dobre poznám osobne sa mi zdá pohode není toxic,urobil chybu ktorú ľutuje takže dava mu
PRO
Poznamka ak zase niečo urobi rovno mu dajte permu.

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#4
Myslím si, že si počkal dostatečně na to, že odpověděl pravdivě na otázku ohledně toho co provedl, nesnažil se to zakrýt a věděl co ho čeká. Také na jeho postavě není žádný jiný "závažný" prohřešek. A je jen můj názor, že trest za obchodování s IRL věcmi je závažné, ale né dost aby čekal víc jak půl roku.
Za mě PRO

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#5
Eskaron píše:
11 kvě 2020 16:29
Páni, tvá žádost na mě opravdu zapůsobila. PSC obchody jsou opravdu špatný prohřešek. Když se podívám na minulé kauzy, tak spousta lidí ovšem dostala za to UnBan, i když je jejich jméno přímo na webu, jako "toho" nelegálního obchodníka, který si opět vesele běhá po serveru. Z důvodu stejné spravedlnosti pro všechny bych byl PRO UnBan
Děkuji moc.


Raxxxsan píše:
11 kvě 2020 16:36
Tohto dotyčného hráča dobre poznám osobne sa mi zdá pohode není toxic,urobil chybu ktorú ľutuje takže dava mu
PRO
Poznamka ak zase niečo urobi rovno mu dajte permu.
Děkuji moc.

tomator píše:
11 kvě 2020 16:42
Myslím si, že si počkal dostatečně na to, že odpověděl pravdivě na otázku ohledně toho co provedl, nesnažil se to zakrýt a věděl co ho čeká. Také na jeho postavě není žádný jiný "závažný" prohřešek. A je jen můj názor, že trest za obchodování s IRL věcmi je závažné, ale né dost aby čekal víc jak půl roku.
Za mě PRO
Děkuji moc. Souhlasím

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#6
Nikdy by som od akurát teba nečakal žiadosť na takejto úrovni.. Žiadosť na výbornej úrovni, pre mňa osobne priestupok nie až tak závažný. Želám veľa šťastia - PRO

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#7
Srnka píše: Hraju Epes už celkem odmalička, dalo by se říct, když začal Epes II, nemám žádný prohřešek.
Jestli je pravda, co se říká, tak si na e2 dostal ban za hacky a tímpádem si doteď obcházel (ale to nejsi sám)

Jinak k žádosti, působí to na mě jako jedná velká lež a vzhledem k tomu, jaké spolu máme zkušenosti, jsem tentokrát proti.
Dost dobře si pamatuju na tvoje neustále prošení o to, abych ti prodal itemy za irl cash, na to, jak si mě a dalším lidem posílal zásobu tvých regeditu a dalších pofiderních programů, na to, jak si oyebal každého, kdo ti věřil a půjčil ti nějaký item a o tvoji aroganci už ani nemá cenu psát.

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#9
Soot je člověk s kterým mám zkušenost z Anocry. PSC obchody jsou dost závažnej prohřešek kterej byl na E2 dost tvrdě trestanej. Sám jsem jeden PSC obchod ještě dřív za Gamera udělal takže trochu vím. No nic méně žádost je průměrná a počkal sis 2měsíce. Za tichto okolností by se dalo trochu uvažovat o Pro ale pamatuji si na to jak jsi okradl hráče Spartakus31 o Královnu Temnoty II protože ti věřil a pučil ti jí i když si jednu Královnu už v té době měl. Tady musím být PROTI a počkej si ještě.

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#10
Jakub13500 píše:
11 kvě 2020 18:20
Nikdy by som od akurát teba nečakal žiadosť na takejto úrovni.. Žiadosť na výbornej úrovni, pre mňa osobne priestupok nie až tak závažný. Želám veľa šťastia - PRO
A proto se ten ne až tak závažný přestupek trestal blacklistem viď. Proti, přidat prosím na blacklist. Nikam jinam ten zmetek nepatří.
cron