Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#21
Za ten obchod bych ti klidně dal pro, ale vzhledem k tomu, že to je to nejmenší, co si dělal, tak proti. Neustále jsi okrádal každého hráče kterého si mohl a chování taky nebylo tak ideální. Žádost je jedna velká lež. Ještě to rozposílání regeditů taky nic moc. Být ten obchod to jediné na co se dívám, tak bys to pro fakt měl, ale ještě se vymlouvat na to, že ti někdo nesplácel, tak jak si chtěl a kvůli tomu si ho okradl a ještě takto... Pff
Proti

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#24
borko369 píše:
12 kvě 2020 01:27
MarekD píše:
Srnka píše: Hraju Epes už celkem odmalička, dalo by se říct, když začal Epes II, nemám žádný prohřešek.
Jestli je pravda, co se říká, tak si na e2 dostal ban za hacky a tímpádem si doteď obcházel (ale to nejsi sám)

Jinak k žádosti, působí to na mě jako jedná velká lež a vzhledem k tomu, jaké spolu máme zkušenosti, jsem tentokrát proti.
Dost dobře si pamatuju na tvoje neustále prošení o to, abych ti prodal itemy za irl cash, na to, jak si mě a dalším lidem posílal zásobu tvých regeditu a dalších pofiderních programů, na to, jak si oyebal každého, kdo ti věřil a půjčil ti nějaký item a o tvoji aroganci už ani nemá cenu psát.
CzechMinerCZ píše:
11 kvě 2020 21:38
Jakub13500 píše:
11 kvě 2020 18:20
Nikdy by som od akurát teba nečakal žiadosť na takejto úrovni.. Žiadosť na výbornej úrovni, pre mňa osobne priestupok nie až tak závažný. Želám veľa šťastia - PRO
A proto se ten ne až tak závažný přestupek trestal blacklistem viď. Proti, přidat prosím na blacklist. Nikam jinam ten zmetek nepatří.
:roll:
PROTI
Nevhodné správanie, regedity + ich rozosielanie, kupovanie itemov od hráčov za IRL cash a okrádanie ľudí ? Nie, dík. Proti.

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#26
phiwings99 píše:
12 kvě 2020 09:53
Za ten obchod bych ti klidně dal pro, ale vzhledem k tomu, že to je to nejmenší, co si dělal, tak proti. Neustále jsi okrádal každého hráče kterého si mohl a chování taky nebylo tak ideální. Žádost je jedna velká lež. Ještě to rozposílání regeditů taky nic moc. Být ten obchod to jediné na co se dívám, tak bys to pro fakt měl, ale ještě se vymlouvat na to, že ti někdo nesplácel, tak jak si chtěl a kvůli tomu si ho okradl a ještě takto... Pff
Proti
Okrádal každého hráče ? No já si pamatuji, že to byl tedy max Spartakus, ale dobrá.
Nevím jaké chování bylo špatné ?
Žádost není velká lež, opravdu jsem si uvědomil chybu/y o, kterých jsem se poučil.
Už vám to dojde ?- Regedit je myšlenka počítače, ty co se normálně posílají, maximálně zlepší připojení k internetů. A navíc se tu rozesílal i AutoFish což je 10x Horší.
S tím Spartakem jsem se udobřil a budu mu i klidně něco půjčovat.. s tím nemám problém.. Díky za názor

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#27
Bionicsabre píše:
12 kvě 2020 10:24
Proti uz len z toho ironickeho odpovedania na prispevky tu.
Ironicke ? Odpovídám normálně..

Airax píše:
12 kvě 2020 12:01
PROTI Lidi s hackama na epesu nechci vidět čau. 8-)
To že jsem měl ban na E2 neznamená, že hackuju na E3

_GonkManSVK_ píše:
12 kvě 2020 12:41
borko369 píše:
12 kvě 2020 01:27
MarekD píše:
Jestli je pravda, co se říká, tak si na e2 dostal ban za hacky a tímpádem si doteď obcházel (ale to nejsi sám)

Jinak k žádosti, působí to na mě jako jedná velká lež a vzhledem k tomu, jaké spolu máme zkušenosti, jsem tentokrát proti.
Dost dobře si pamatuju na tvoje neustále prošení o to, abych ti prodal itemy za irl cash, na to, jak si mě a dalším lidem posílal zásobu tvých regeditu a dalších pofiderních programů, na to, jak si oyebal každého, kdo ti věřil a půjčil ti nějaký item a o tvoji aroganci už ani nemá cenu psát.
CzechMinerCZ píše:
11 kvě 2020 21:38


A proto se ten ne až tak závažný přestupek trestal blacklistem viď. Proti, přidat prosím na blacklist. Nikam jinam ten zmetek nepatří.
:roll:
PROTI
Nevhodné správanie, regedity + ich rozosielanie, kupovanie itemov od hráčov za IRL cash a okrádanie ľudí ? Nie, dík. Proti.
Opět jak říkám regedit nemá žádné efekty krom zlepšení připojení k internetu.
O tomto chci říct žádost za to kupování, že jsem se poučil.
Okrádání lidí ? Okradl jsem jednoho člověka.. a už jsem s ním v pohodě, a klidně mu budu půjčovat items..



matho05 píše:
12 kvě 2020 12:44
Prohřešek to není malý ,ale myslím si že jsi se poučil a jak jsi sám psal už to znovu neuděláš , takže jsem PRO
Děkuji.

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#29
_GonkManSVK_ píše:
12 kvě 2020 12:41
borko369 píše:
12 kvě 2020 01:27
MarekD píše:
Jestli je pravda, co se říká, tak si na e2 dostal ban za hacky a tímpádem si doteď obcházel (ale to nejsi sám)

Jinak k žádosti, působí to na mě jako jedná velká lež a vzhledem k tomu, jaké spolu máme zkušenosti, jsem tentokrát proti.
Dost dobře si pamatuju na tvoje neustále prošení o to, abych ti prodal itemy za irl cash, na to, jak si mě a dalším lidem posílal zásobu tvých regeditu a dalších pofiderních programů, na to, jak si oyebal každého, kdo ti věřil a půjčil ti nějaký item a o tvoji aroganci už ani nemá cenu psát.
CzechMinerCZ píše:
11 kvě 2020 21:38


A proto se ten ne až tak závažný přestupek trestal blacklistem viď. Proti, přidat prosím na blacklist. Nikam jinam ten zmetek nepatří.
:roll:
PROTI
Nevhodné správanie, regedity + ich rozosielanie, kupovanie itemov od hráčov za IRL cash a okrádanie ľudí ? Nie, dík. Proti.
cron