Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#31
Srnka píše:
12 kvě 2020 13:42


Airax píše:
12 kvě 2020 12:01
PROTI Lidi s hackama na epesu nechci vidět čau. 8-)
To že jsem měl ban na E2 neznamená, že hackuju na E3
Je mi jedno jestli tomu říkáš regedity nebo nějak jinak, zvýhodnuje tě to oproti ostatním a to je trestné. Dejme tomu že bych si zapnul reach a říkal že to nejsou hacky nedává to smysl. :shock:

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#32
Znám Tě už nějaký ten pátek a s tebou jsem neměl za celou dobu vůbec žádný problém. Mnoho lidí též takto obchodovalo a neměli takový trest. Myslím si, že každý si zaslouží druhou šanci.

PRO

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#33
josef04 píše:
12 kvě 2020 15:30
hráči za podobnou věc měli v minulosti BL, nevidím teda důvod proč ty by si měl dostat unban po 2 měsících
Ano, ale už nejsme na Epesu II a každý si zaslouží druhou šanci... Jsou i horší prohřešky než zrovna toto.
Airax píše:
12 kvě 2020 15:42
Srnka píše:
12 kvě 2020 13:42


Airax píše:
12 kvě 2020 12:01
PROTI Lidi s hackama na epesu nechci vidět čau. 8-)
To že jsem měl ban na E2 neznamená, že hackuju na E3
Je mi jedno jestli tomu říkáš regedity nebo nějak jinak, zvýhodnuje tě to oproti ostatním a to je trestné. Dejme tomu že bych si zapnul reach a říkal že to nejsou hacky nedává to smysl. :shock:
Pochopíš to už konečně ? Píšu to tu už 3x REGEDIT NIC NEDĚLÁ, NEPŘIDÁVÁ ŽÁDNÝ REACH NEBO - KB. ZLEPŠÍ MAXIMÁLNĚ PŘIPOJENÍ K INTERNETU.

Eskaron píše:
12 kvě 2020 16:22
TheDarkLord173 píše:
12 kvě 2020 13:23
Airax píše:
12 kvě 2020 12:01
PROTI Lidi s hackama na epesu nechci vidět čau. 8-)
Podívej se prosím, na svou frakci a poté se zamysli co si napsal...
Váhám, do jaké kategorie zařadit auto-fish, je to program, který usnadňuje hraní lidem, a získání... "neférové výhody" je v tomto případě sice čistě ekonomické... ale i tak, podle mě to splňuje definici hacku.

Je vskutku zajímavé, že si dal PRO u nestrixe a niana, kteří jsou u tebe ve frakci, ale enemy hráčovi dáš proti, protože má "hacky" čili to, za co dostali UB členové tvé frakce.
Pro ujasnění: Nemyslím to jen na tebe airaxi, spoustu lidí sem dává PROTI, jen protože jim je soot nepohodlný
Souhlasím.


kralik159159 píše:
12 kvě 2020 17:02
Znám Tě už nějaký ten pátek a s tebou jsem neměl za celou dobu vůbec žádný problém. Mnoho lidí též takto obchodovalo a neměli takový trest. Myslím si, že každý si zaslouží druhou šanci.

PRO
Děkuji ti ! :-)

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#34
borko369 píše:
12 kvě 2020 01:27
MarekD píše:
Srnka píše: Hraju Epes už celkem odmalička, dalo by se říct, když začal Epes II, nemám žádný prohřešek.
Jestli je pravda, co se říká, tak si na e2 dostal ban za hacky a tímpádem si doteď obcházel (ale to nejsi sám)

Jinak k žádosti, působí to na mě jako jedná velká lež a vzhledem k tomu, jaké spolu máme zkušenosti, jsem tentokrát proti.
Dost dobře si pamatuju na tvoje neustále prošení o to, abych ti prodal itemy za irl cash, na to, jak si mě a dalším lidem posílal zásobu tvých regeditu a dalších pofiderních programů, na to, jak si oyebal každého, kdo ti věřil a půjčil ti nějaký item a o tvoji aroganci už ani nemá cenu psát.
CzechMinerCZ píše:
11 kvě 2020 21:38
Jakub13500 píše:
11 kvě 2020 18:20
Nikdy by som od akurát teba nečakal žiadosť na takejto úrovni.. Žiadosť na výbornej úrovni, pre mňa osobne priestupok nie až tak závažný. Želám veľa šťastia - PRO
A proto se ten ne až tak závažný přestupek trestal blacklistem viď. Proti, přidat prosím na blacklist. Nikam jinam ten zmetek nepatří.
:roll:
PROTI
Ja si este pametam ako si sa mi zasmial Soote za to ze som mal svoju arthurku ktoru som kupil od LordLait za 1mega, na ktoru som si ,,setril,, tvrdo v hre . To som od teba necakal ze dostanes ban aj na E3. Myslim si ze by si si mal este oddychnut od Epesu a trosicku dospiet. A vnimat pravidla, ktore sa nemaju porusovat.

Som PROTI skus to na buduce

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#35
Soote tvoje žádost je velice dobrá, přímo luxusní to musím pochválit, je vidět, že jsi si s žádostí dal dost velkou práci. No každý může udělat chybu, která ho mrzí, ale jsme jen lidi a chybama se člověk učí. Myslím si, že druhou šanci si zasloužíš, jsi celkem v pohodě a kolikrát jsi mi i pomohl a tak i vím, že jsi se ze své chyby poučil a už nikdy nic podobného neuděláš.
Za mě velké PRO.

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#36
skung4 píše:
12 kvě 2020 21:14
Soote tvoje žádost je velice dobrá, přímo luxusní to musím pochválit, je vidět, že jsi si s žádostí dal dost velkou práci. No každý může udělat chybu, která ho mrzí, ale jsme jen lidi a chybama se člověk učí. Myslím si, že druhou šanci si zasloužíš, jsi celkem v pohodě a kolikrát jsi mi i pomohl a tak i vím,že jsi se ze své chyby poučil a už nikdy nic podobného neuděláš.
Za mě velké PRO.
žádost je velice dobrá
Průměr
s žádostí dal dost velkou práci
Práce na 15 minut
druhou šanci si zasloužíš
Rozhodně ne
jsi celkem v pohodě
Lži
že jsi se ze své chyby poučil a už nikdy nic podobného neuděláš.
Vzhledem k tomu jak arogantně odpovídá, dost pochybuju. Ne, opravdu se nepoučil.
SooTCB
Opět jak říkám regedit nemá žádné efekty krom zlepšení připojení k internetu.
Takže jsou regedity naprosto ok, legit věc a k tomu aby za ně fufen kdysi dostal ban nebyl žádnej důvod.

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#38
Srnka píše:
skung4 píše:
12 kvě 2020 21:14
Soote tvoje žádost je velice dobrá, přímo luxusní to musím pochválit, je vidět, že jsi si s žádostí dal dost velkou práci. No každý může udělat chybu, která ho mrzí, ale jsme jen lidi a chybama se člověk učí. Myslím si, že druhou šanci si zasloužíš, jsi celkem v pohodě a kolikrát jsi mi i pomohl a tak i vím, že jsi se ze své chyby poučil a už nikdy nic podobného neuděláš.
Za mě velké PRO.
Děkuji moc.



CzechMinerCZ píše:
12 kvě 2020 22:16
skung4 píše:
12 kvě 2020 21:14
Soote tvoje žádost je velice dobrá, přímo luxusní to musím pochválit, je vidět, že jsi si s žádostí dal dost velkou práci. No každý může udělat chybu, která ho mrzí, ale jsme jen lidi a chybama se člověk učí. Myslím si, že druhou šanci si zasloužíš, jsi celkem v pohodě a kolikrát jsi mi i pomohl a tak i vím,že jsi se ze své chyby poučil a už nikdy nic podobného neuděláš.
Za mě velké PRO.
žádost je velice dobrá
Průměr
s žádostí dal dost velkou práci
Práce na 15 minut
druhou šanci si zasloužíš
Rozhodně ne
jsi celkem v pohodě
Lži
že jsi se ze své chyby poučil a už nikdy nic podobného neuděláš.
Vzhledem k tomu jak arogantně odpovídá, dost pochybuju. Ne, opravdu se nepoučil.
SooTCB
Opět jak říkám regedit nemá žádné efekty krom zlepšení připojení k internetu.
Takže jsou regedity naprosto ok, legit věc a k tomu aby za ně fufen kdysi dostal ban nebyl žádnej důvod.
1. Práce na 15 minut ? Ty by jsi za 15 minut ani nenapsal 10 řádků prosím tě.

2. Každý člověk si zaslouží 2. šanci, ale ty nemáš asi mozek.

3. Každý má jiný názor na mě, jestli jsem v pohodě pro něj nebo ne, neber názor ostatním.

4. Nevím jestli arogantně odpovídám, odpovídám to co je třeba. A poučil jsem se jinak bych si nepodával tuto žádost.

5. Až pochopíš co je regedit, tak to tu piš..
ty nemáš asi mozek.
Děkuji

Nevím jestli arogantně odpovídám
Ty by jsi za 15 minut ani nenapsal 10 řádků prosím tě.
ty nemáš asi mozek

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#39
Ze začátku jsem ti chtěl dát proti, když jsem viděl, jak obepisuješ lidi, jestli zhodnotí tu žádost, tak jsem si řekl, že ti nebudu psát pro ani proti, ale za to, jak arogantně se tu vyjadřuje jde vidět, že si se nezměnil, proti

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#40
Čau Soot pekná žiadosť aj keď si ma v podstate okradol o Kralovnu II. Tak to je minulosť možno si sa zmenil možno nie. Ale každý by mal mať druhú šancu. Wing robil to isté a hraje si v pohode tak môžeš aj ty. GL snaď sa vidíme v hre. BTW Marek teba zmenila stredná škola za 2 mesiace on sa tiež mohol zmeniť :) PRO.
cron