Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#41
Srnka píše:
12 kvě 2020 22:34
skung4 píše:
12 kvě 2020 21:14
Soote tvoje žádost je velice dobrá, přímo luxusní to musím pochválit, je vidět, že jsi si s žádostí dal dost velkou práci. No každý může udělat chybu, která ho mrzí, ale jsme jen lidi a chybama se člověk učí. Myslím si, že druhou šanci si zasloužíš, jsi celkem v pohodě a kolikrát jsi mi i pomohl a tak i vím, že jsi se ze své chyby poučil a už nikdy nic podobného neuděláš.
Za mě velké PRO.
Děkuji moc.



CzechMinerCZ píše:
12 kvě 2020 22:16
skung4 píše:
12 kvě 2020 21:14
Soote tvoje žádost je velice dobrá, přímo luxusní to musím pochválit, je vidět, že jsi si s žádostí dal dost velkou práci. No každý může udělat chybu, která ho mrzí, ale jsme jen lidi a chybama se člověk učí. Myslím si, že druhou šanci si zasloužíš, jsi celkem v pohodě a kolikrát jsi mi i pomohl a tak i vím,že jsi se ze své chyby poučil a už nikdy nic podobného neuděláš.
Za mě velké PRO.
žádost je velice dobrá
Průměr
s žádostí dal dost velkou práci
Práce na 15 minut
druhou šanci si zasloužíš
Rozhodně ne
jsi celkem v pohodě
Lži
že jsi se ze své chyby poučil a už nikdy nic podobného neuděláš.
Vzhledem k tomu jak arogantně odpovídá, dost pochybuju. Ne, opravdu se nepoučil.
SooTCB
Opět jak říkám regedit nemá žádné efekty krom zlepšení připojení k internetu.
Takže jsou regedity naprosto ok, legit věc a k tomu aby za ně fufen kdysi dostal ban nebyl žádnej důvod.
1. Práce na 15 minut ? Ty by jsi za 15 minut ani nenapsal 10 řádků prosím tě.

2. Každý člověk si zaslouží 2. šanci, ale ty nemáš asi mozek.

3. Každý má jiný názor na mě, jestli jsem v pohodě pro něj nebo ne, neber názor ostatním.

4. Nevím jestli arogantně odpovídám, odpovídám to co je třeba. A poučil jsem se jinak bych si nepodával tuto žádost.

5. Až pochopíš co je regedit, tak to tu piš..
Takto unban asi nedostaneš no🤦🏻‍♂️

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#42
skung4 píše:
12 kvě 2020 21:14
Soote tvoje žádost je velice dobrá, přímo luxusní
Od luxusní žádosti to má opravdu daleko, zvlášť když si to frajer nechal ještě od jednoho trouby upravit a před tím než došel k tomu troubovi, zkoušel to u dalších lidí xd
Fakt nemám slov, snitchismus level abnormál

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#43
Fufen píše:
12 kvě 2020 23:10
Ze začátku jsem ti chtěl dát proti, když jsem viděl, jak obepisuješ lidi, jestli zhodnotí tu žádost, tak jsem si řekl, že ti nebudu psát pro ani proti, ale za to, jak arogantně se tu vyjadřuje jde vidět, že si se nezměnil, proti
Jako promiň, to že se vyjádřím ke minerovi trochu arogantněji... Protože mě uráží co to jde... A já se změnil, kvůli jednomu člověkovi, který mě chce dostat na BL.. to neznamená, že jsem se nezměnil..Ale díky

Judari helvetet píše:
12 kvě 2020 23:30
skung4 píše:
12 kvě 2020 21:14
Soote tvoje žádost je velice dobrá, přímo luxusní
Od luxusní žádosti to má opravdu daleko, zvlášť když si to frajer nechal ještě od jednoho trouby upravit a před tím než došel k tomu troubovi, zkoušel to u dalších lidí xd
Fakt nemám slov, snitchismus level abnormál

Ahoj dával jsem si zkontrolovat jen gramatické chyby jenom k jednomu člověkovi... Aby ta žádost vypadala co nejlíp. K nikomu jinému jsem si to nenechával upravovat,
jen jsem si nechal hodnotit moji žádost. Díky za příspěvek.

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#44
Srnka píše:
12 kvě 2020 22:34
skung4 píše:
12 kvě 2020 21:14
Soote tvoje žádost je velice dobrá, přímo luxusní to musím pochválit, je vidět, že jsi si s žádostí dal dost velkou práci. No každý může udělat chybu, která ho mrzí, ale jsme jen lidi a chybama se člověk učí. Myslím si, že druhou šanci si zasloužíš, jsi celkem v pohodě a kolikrát jsi mi i pomohl a tak i vím, že jsi se ze své chyby poučil a už nikdy nic podobného neuděláš.
Za mě velké PRO.
Děkuji moc.



CzechMinerCZ píše:
12 kvě 2020 22:16
skung4 píše:
12 kvě 2020 21:14
Soote tvoje žádost je velice dobrá, přímo luxusní to musím pochválit, je vidět, že jsi si s žádostí dal dost velkou práci. No každý může udělat chybu, která ho mrzí, ale jsme jen lidi a chybama se člověk učí. Myslím si, že druhou šanci si zasloužíš, jsi celkem v pohodě a kolikrát jsi mi i pomohl a tak i vím,že jsi se ze své chyby poučil a už nikdy nic podobného neuděláš.
Za mě velké PRO.
žádost je velice dobrá
Průměr
s žádostí dal dost velkou práci
Práce na 15 minut
druhou šanci si zasloužíš
Rozhodně ne
jsi celkem v pohodě
Lži
že jsi se ze své chyby poučil a už nikdy nic podobného neuděláš.
Vzhledem k tomu jak arogantně odpovídá, dost pochybuju. Ne, opravdu se nepoučil.
SooTCB
Opět jak říkám regedit nemá žádné efekty krom zlepšení připojení k internetu.
Takže jsou regedity naprosto ok, legit věc a k tomu aby za ně fufen kdysi dostal ban nebyl žádnej důvod.
1. Práce na 15 minut ? Ty by jsi za 15 minut ani nenapsal 10 řádků prosím tě.

2. Každý člověk si zaslouží 2. šanci, ale ty nemáš asi mozek.

3. Každý má jiný názor na mě, jestli jsem v pohodě pro něj nebo ne, neber názor ostatním.

4. Nevím jestli arogantně odpovídám, odpovídám to co je třeba. A poučil jsem se jinak bych si nepodával tuto žádost.

5. Až pochopíš co je regedit, tak to tu piš..
Jakože takto se chovat u žádosti a tvrdit že ses změnil je extrém. Bejt tebou raději tu žádost smažu protože někdo jako ty by se na epes rozhodně dostat neměl.

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#45
CiTrOnIxCz píše:
13 kvě 2020 00:09
Srnka píše:
12 kvě 2020 22:34
skung4 píše:
12 kvě 2020 21:14
Soote tvoje žádost je velice dobrá, přímo luxusní to musím pochválit, je vidět, že jsi si s žádostí dal dost velkou práci. No každý může udělat chybu, která ho mrzí, ale jsme jen lidi a chybama se člověk učí. Myslím si, že druhou šanci si zasloužíš, jsi celkem v pohodě a kolikrát jsi mi i pomohl a tak i vím, že jsi se ze své chyby poučil a už nikdy nic podobného neuděláš.
Za mě velké PRO.
Děkuji moc.



CzechMinerCZ píše:
12 kvě 2020 22:16



Průměr


Práce na 15 minut


Rozhodně ne


Lži


Vzhledem k tomu jak arogantně odpovídá, dost pochybuju. Ne, opravdu se nepoučil.


Takže jsou regedity naprosto ok, legit věc a k tomu aby za ně fufen kdysi dostal ban nebyl žádnej důvod.
1. Práce na 15 minut ? Ty by jsi za 15 minut ani nenapsal 10 řádků prosím tě.

2. Každý člověk si zaslouží 2. šanci, ale ty nemáš asi mozek.

3. Každý má jiný názor na mě, jestli jsem v pohodě pro něj nebo ne, neber názor ostatním.

4. Nevím jestli arogantně odpovídám, odpovídám to co je třeba. A poučil jsem se jinak bych si nepodával tuto žádost.

5. Až pochopíš co je regedit, tak to tu piš..
Jakože takto se chovat u žádosti a tvrdit že ses změnil je extrém. Bejt tebou raději tu žádost smažu protože někdo jako ty by se na epes rozhodně dostat neměl.
Kdyby jsi se vyjadřoval arogantně jen k někomu jako je ming tak to asi i pochopím. Ale to co jsi mi předvedl na discordu a jak jsi mi tvrdil že unban dostaneš že vše máš domluvené s Epesem a tvoje arogantní vystupování jak tady tak na tom discordu. Fakt ne dík. BL bych ti nedal protože dost lidí na E3 obchodovalo a nedostalo BL ale ty k tomu máš krádeže , nějákej boost ve hře v podobě regeditů ( ano i když si uděláš něco s čím máš lepší net a není to tvůj poskytovatel tak je to zvýhodnění) + tvoje arogantní chování jak tady tak na discordu. Tu žádost radši smaž a počkej jako to ted dělám já.

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#46
Dobře, tak bych se chtěl omluvit Minerovi, že jsem byl na něj arogantnější... Ale, ono když se chcete s ním usmířit např. Skupinak a dropa psal jsem mu, že bych se chtěl
usmířit... Tak ten skupiňák začal trollit.. a smála se mi skoro celé Anocra..
Omlouvám se všem ke komu jsem byl trochu arogantnější, ale je to těžké být v tom stresu 7 dní.
Tímto se chci omluvit všem..

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#48
Srnka píše:
13 kvě 2020 10:08
Dobře, tak bych se chtěl omluvit Minerovi, že jsem byl na něj arogantnější... Ale, ono když se chcete s ním usmířit např. Skupinak a dropa psal jsem mu, že bych se chtěl
usmířit... Tak ten skupiňák začal trollit.. a smála se mi skoro celé Anocra..
Omlouvám se všem ke komu jsem byl trochu arogantnější, ale je to těžké být v tom stresu 7 dní.
Tímto se chci omluvit všem..
To je asi trošku pozdě ? To píšeš jenom kvůli tomu, že sis to po.. v žádosti a vidíš, že ohlasy na tebe jdou do -. A nejde jenom o to, že ses choval arogantně tu v té žádosti, ale hlavně o to ve hře...

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#49
Na omluvu je neskoro... Doteraz nechapem preco si clovek uvedomuje nejake veci az po urcitom case a nie hned. Zaujimave ako zavarane uhorky, stale su chrumkave.

Re: [SooTCB] Unban Žádost

#50
Srnka píše:
13 kvě 2020 10:08
Dobře, tak bych se chtěl omluvit Minerovi, že jsem byl na něj arogantnější... Ale, ono když se chcete s ním usmířit např. Skupinak a dropa psal jsem mu, že bych se chtěl
usmířit... Tak ten skupiňák začal trollit.. a smála se mi skoro celé Anocra..
Omlouvám se všem ke komu jsem byl trochu arogantnější, ale je to těžké být v tom stresu 7 dní.
Tímto se chci omluvit všem..
Já v tomhle stresu byl také a víckrát než ty a to co tu píšeš je blbost.
cron