Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[mutak055] Žádost o unban

#1
Ahoj Epesáci,už to budou skoro 2 roky.Rád bych zase si s váma zahrál.
1)Za co si dostal ban ?
Hacky/Hack client
2)Popis situace
Moc do podrobna si to nepamatuji, jsou to 2 roky ale vím,že zrovna vypadl anticheat a já chtěl pomoc frakci a zapl jsem si hacky, potom na mě bylo podezření, že jsem zaplý a používám hacky.Ano používal jsem je přiznávám se.Poté mi začal prohlédavat počítač admin a já zmatkoval a vymlouval se na blbosti.
3)Datum a čas banu:10.8 2018 18:20
4)Druh banu:Permaban
5)Proč si myslím,že bych mohl dostat unban?
Už je to docela dost dlouhá doba,mezitím jsem si uvědomil jak jsem pošpinil sebe,server i ostatní hráče tím, že jsem cheatoval.Opravdu mě to teď mrzí a rád bych se podíval zase na server, na kterém jsem vyrůstal a hrával skoro celé dny :D. Omlouvám se především celému A-Teamu (Hlavně plejmenovi za divadlo při prohledávání) a ostatním hráčům,kterým jsem skazil PVP.Děkuji dopředu za každý ohlas u žádosti. mutak055

Re: [mutak055] Žádost o unban

#4
AJ ked je zbytocne davat PROTI alebo PRO, aj tak by si unban nedostal za hacky pomocou ziadosti, skus to na dalsiu amnestiu. Myslim si ze ziadost za toto je pomerne dost slaba.

Re: [mutak055] Žádost o unban

#5
No, počkal sis dlouho a klidně bych Ti Pro dal, ale prý to nemá cenu. I když z BlackListu se také nemá být možnost dostat a hráči se z něj dostali (nijak ofensivně proti komukoliv, jen poukazuju na to, že tu polovina věcí NIKDY nejde a stejně to jde..)
cron