Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[TheWhite] Žiadosť o unban

#1
-Iba by som chcel predom povedať že je toto moja prvá žiadosť o Unban tak to prosim berte s nadhľadom a neflaimite ma až tak,Ďakujem

---------------------------------------------------------------------------------
1)Za co jsi dostal ban ?
---------------------------------------------------------------------------------
Používanie skriptu AutoFish
---------------------------------------------------------------------------------
2)Popis Situaci.
---------------------------------------------------------------------------------
Všimol som si vela hracov ako im rybárčenie vynáša dost “money” v hre tak som to chcel skusit tiež , lenže asi po prvých 15 minútach skúšania rybárčiť ma to vôbec nebavilo.Skúšal som vymysliet rozne “metódy” ako si to urobit zabavnejsie , alebo nejako si to uľahčiť , skúšal som kukat u toho filmy,rozpravat sa s ludmi či pozerat videa ale nič z toho nefungovalo.

Ked som nemal žiadny ďalší nápad ako uľahčiť skusil som hladat na internete niake možnosť, videl som ako hráčom to rybárčenie vynášalo a chcel som tiež tak isto zarobit ako oni, lebo farmenie v dungeonoch ma už nebavilo.Našiel som potom na internete scripty/hack client na automaticke rybárčenie.

Najprv som to skusil na vlastnom svete že ako ten script funguje, uprimne snažil som sa to najviac nastaviť tak aby nikto nič prekukol(ale ako vieme nevyšlo to).Tak som to prvýkrát išiel vyskúšať na Epes, zo začiatku to bolo divne ako to funguje a bál som sa že do par dni hned dostanem ban ale ked som videl že nikto nič nepoznal tak som si uľavil.Vždy keď som šiel rybárčiť som si len pustil film a nechal ten program pracovat, vždy som u toho sedel kvôli kontrolám alebo keby mi niekto napiše spravu aby som hned odpovedal.Keď som bol level 55 tak som si povedal že pôjdem so skriptom do lvl 80 a potom už budem ručne.Bal som sa že keď s tým pôjdem viac už na to prídu . Ale prišlo na to skorej vobec ako som nestihol dokončiť lvl 80.
---------------------------------------------------------------------------------
3)Datum a čas banu.
---------------------------------------------------------------------------------
26. December 2019:19:27
---------------------------------------------------------------------------------
4)Druh banu:Tempban/Permaban.
---------------------------------------------------------------------------------
Permaban
---------------------------------------------------------------------------------
5)veďte proč si myslíš že si zasloužíš unban.
---------------------------------------------------------------------------------
Uprimne na toto ani nemám veľa toho povedat, lebo viem že používanie hack clienta v tomto prípade Autofish je zla vec a viem že takéto veci sa neberú na ľahkú váhu, ale myslim si že som sa dost ponaučil (moj osobny nazor) s toho že som ubližoval ostatnym hračom konkretne znevyhodnoval som im hru a poškodil som ekonomiku.A už nikdy neplánujem nič podobné robit' ale to viem že väčšina svas alebo AT nebudu tomu veriť.Ale celkovo na serveri som nebol problémový hráč, nebol som zlý na ostatných hráčov, snažil som sa pomáhať ľuďom ktorí prišli nový na server, nezapojil som sa do žiadnych konfliktov na serveri, a snažil som sa vždy ked som našiel nejakú chybu na serveri nahlasit ju či pomocou /bug alebo som to povedal kamošovi čo to napisal AT na discorde.

A po tých 5 mesiacoch mi dost Epes chyba, uprimne epes bol pre mňa všetkým voľný čas a hlavne to že som mohol stravit čas so svojimi kamarátmi , Bol som na Epesi skoro kazdy den hned čo som prišiel zo školy alebo roboty som si sadol za komp a hned sa chcel prihlasit na Epes.Hlavne jedla s najviac veci čo ma bavilo na Epesi bola ta komunita,samozrejme boli tam aj normálni ľudia ale aj ty s ktorými sa nikto nevedel dohodnut.Ale uprimne tato komunita ludi je podla mna najlepšie na celej CZ/SK scene ale tak to už je moj nazor.

A ešte asi vela s vas vie že som aj obchadzal teda ako mi bolo povedané.Aby som to ujasnil prvy krat ked som sa pripojil na Epes 3 som prišiel za účet Vladusinko.Lenže to je moj originalny ucet a povedal som si že chcem ine meno tak som si dal The White.A potom keď som dostal ban na účte The White som začal hrať na Vladusinkovi.

Uprimne vedel som že sa nemôže obchadzat ban, lenže ja som to bral tak že keď ten účet bol založený ešte skôr ako ten na ktorom som dostal ban.Tak som si myslel že sa to ako obchadzanie nepočíta.Ale mýlil som sa.Nahlásil som sa “sám” teda konkrétne som mojmu kamaratovi povedal nech ma nahlasit, aj som chcel zjistit že či je to obchádzanie alebo nie.Respektive som sa musel nahlasit , ale to je uz uplne nieco ine.Chcem sa aj ospravedlniť za moje obchádzanie, uprimne fakt som myslel že to bude AT brať ako obchadzanie ale myslel som zle.

Takže jedine o čo môžem ešte povedať chcel by som sa ospravedlnit AT za to že som im robil problemy.
---------------------------------------------------------------------------------

-Vážim si každého vyjadrenie názorov v komentaroch či v dobrom zmysle alebo v zlom. A ďakujem za čítanie mojej žiadosti


TheWhite

Re: [TheWhite] Žiadosť o unban

#2
No, žádost nemá chybu, ale zapomněl jsi trochu říct, že jsi obcházel ban za Vladušinka... to ti dělá velké mínus, to je vlastně jak kdyby sis počkal 2 měsíce... kdybys to neobcházel, tak máš o 50% lepší šanci na unban... No nic PRO nebo PROTI tu nebudu dávat ani jedno.. jen jsem ti napsal, ze sis to trochu zkazil no... Já si to taky dost zkazil, ale neobcházel jsem... a počkám si s radostí ten měsíc ještě.. snažím se pomáhat lidém například jako ice vortex...

Re: [TheWhite] Žiadosť o unban

#3
Srnka píše:
31 kvě 2020 13:52
No, žádost nemá chybu, ale zapomněl jsi trochu říct, že jsi obcházel ban za Vladušinka... to ti dělá velké mínus, to je vlastně jak kdyby sis počkal 2 měsíce... kdybys to neobcházel, tak máš o 50% lepší šanci na unban...
Ta žádost má celkem dost chyb :D
A ešte asi vela s vas vie že som aj obchadzal teda ako mi bolo povedané.Aby som to ujasnil prvy krat ked som sa pripojil na Epes 3 som prišiel za účet Vladusinko.Lenže to je moj originalny ucet a povedal som si že chcem ine meno tak som si dal The White.A potom keď som dostal ban na účte The White som začal hrať na Vladusinkovi.
:roll:

Re: [TheWhite] Žiadosť o unban

#4
Srnka píše:
31 kvě 2020 13:52
No, žádost nemá chybu, ale zapomněl jsi trochu říct, že jsi obcházel ban za Vladušinka... to ti dělá velké mínus, to je vlastně jak kdyby sis počkal 2 měsíce... kdybys to neobcházel, tak máš o 50% lepší šanci na unban... No nic PRO nebo PROTI tu nebudu dávat ani jedno.. jen jsem ti napsal, ze sis to trochu zkazil no... Já si to taky dost zkazil, ale neobcházel jsem... a počkám si s radostí ten měsíc ještě.. snažím se pomáhat lidém například jako ice vortex...
je to tam spomenuté že som obchádzal a uvedomujem si svojej chyby.

Re: [TheWhite] Žiadosť o unban

#5
Ano, sice jsi obcházel ban, ale počkal sis delší dobu jak my, co jsme už unban dostali.
Já si myslím, že by jsi mohl dostat další šanci a ukázat nám, že jsi se změnil.

Pro

Re: [TheWhite] Žiadosť o unban

#6
Plejmen píše:
31 kvě 2020 13:56
Srnka píše:
31 kvě 2020 13:52
No, žádost nemá chybu, ale zapomněl jsi trochu říct, že jsi obcházel ban za Vladušinka... to ti dělá velké mínus, to je vlastně jak kdyby sis počkal 2 měsíce... kdybys to neobcházel, tak máš o 50% lepší šanci na unban...
Ta žádost má celkem dost chyb :D

áno viem je to moja 1. žiadosť a uvedomujem si to. Ďakujem za názor

:roll:

Re: [TheWhite] Žiadosť o unban

#7
NesTriX píše:
31 kvě 2020 14:00
Ano, sice jsi obcházel ban, ale počkal sis delší dobu jak my, co jsme už unban dostali.
Já si myslím, že by jsi mohl dostat další šanci a ukázat nám, že jsi se změnil.

Pro
Pro, ak prides budes makat xd

Re: [TheWhite] Žiadosť o unban

#8
TheWhite píše:
31 kvě 2020 14:03
Plejmen píše:
31 kvě 2020 13:56
Srnka píše:
31 kvě 2020 13:52
No, žádost nemá chybu, ale zapomněl jsi trochu říct, že jsi obcházel ban za Vladušinka... to ti dělá velké mínus, to je vlastně jak kdyby sis počkal 2 měsíce... kdybys to neobcházel, tak máš o 50% lepší šanci na unban...
Ta žádost má celkem dost chyb :D

áno viem je to moja 1. žiadosť a uvedomujem si to. Ďakujem za názor

:roll:
Mě osobně to nijak nevadí, reagoval jsem na Srnku, nicméně co má společného to, že píšeš poprvé žádost s gramatickými chybami ?

Re: [TheWhite] Žiadosť o unban

#9
Struage_ píše:
31 kvě 2020 14:08
NesTriX píše:
31 kvě 2020 14:00
Ano, sice jsi obcházel ban, ale počkal sis delší dobu jak my, co jsme už unban dostali.
Já si myslím, že by jsi mohl dostat další šanci a ukázat nám, že jsi se změnil.

Pro
Pro, ak prides budes makat xd
Možná bys mu vic pomohl kdyby ses více rozepsal na tom PRO, takhle je zcela bezcenné.

Re: [TheWhite] Žiadosť o unban

#10
Nevidím důvod psát proti.
Nevýraznej hráč, nepsal jsi moc do chatu, nevyjadřoval ses, do ničeho nezapojoval. Když jsem se s tebou bavil - choval ses slušně. I přes to, žes nějak obcházel vcelku věřím tomu, že ses napravil a doba 5 měsíců je dle mého názoru taktéž dostačující.

Gramatický chyby v žádosti nebudu řešit, přečíst se to dalo, věty jakž takž dávaly smysl, víc nepotřebuju

Pro
cron