Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Žádost o unban

#1
Zdravím všechny Epesáky
Chtěl bych se omluvit za problémy co jsem způsobil na serveru. Po delší době bych chtěl zkusit štěstí a podat si žádost o unban a poprosit A-team i hráče Epesu o další šanci si zahrát na serveru.

Nyní se pustíme k samotné žádosti.

1) Za co jsi ban dostal?
Obcházení banu
2) Popis situace
Dostal jsem ban za Kokkse a nechtěl jsem přestat hrát Epes tak jsem si založil acc Bhuv.
3) Datum a čas banu
April 01, 2020, 07:49
4) Druh banu
Permanentni Ban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Od mého banu uplynuly 2 měsíce vím že to není dlouhá doba ale chtěl bych zkusit štěstí. Epes hraji už dlouho a uznávám že jsem se dopustil chyby a moc mě to mrzí a chtěl bych slíbit, že se to už nikdy nestane. Na Epesu jsem strávil spoustu času a vůbec toho nelituji, ba naopak jsem rád, že jsem měl tu šanci si zahrát na tak propracovaném serveru, jako je Epes. Chtěl bych znova zažít ten adrenalin na wb , polo wb a pevnosti, kdy se frakce snaží porazit tu protější frakci . Epesu byl jediný server který jsem hrál pravidelně a většinu celého dne. Proto budu rád, když mojí žádost zvážíte a dáte mi šanci si znova zahrát na EPESU.
Jsem rád jestli se ti žádost líbila a budu rád za každé Pro i Proti

Re: Žádost o unban

#3
Bhuv píše:
01 čer 2020 14:36
budu rád, když mojí žádost zvážíte
Kterou? Těch pár bídných vět, co jsi sepsal když ses zrovna nudil na záchodě?

Žádost je krátká, nerozepsal jsi tam nic. Pokud vím, máš ban na účtě Kokks, tady jsi pouze obcházel. Takže první co očekávám je žádost o UB tam, kde má být a nesnažit se to zakopat pod koberec.

Jinak po celou dobu tvého obcházení banu za účet Bhuv jsem měl dojem, že to je někdo, kdo obchází. Ze začátku jsi byl toxic a časem ses zlepšil, to bych ti možná přidal k plusu, ale pouze pokud bys podal žádost tam, kde máš ban, ne kde jsi obcházel.

Tohle mi přijde jako výsměch a naprostá neúcta.

Samozřejmě Proti.

Re: Žádost o unban

#4
PROTI,
Opravdu slabá žádost oproti aktuálním ostatním žádostem, ban za Kokkse máš za podvodné jednání.
Takže dostaneš ban za Kokkse za podvodné jednání, založíš si druhý účet, kde mimochodem se chováš stejně "podvodně", na něj dostaneš ban a dáváš si unban žádost na tento účet?

Re: Žádost o unban

#5
Zalez. Tahle žádost napsaná při čekání někde v řadě u pokladny za pět minut je totální výsměch.
Proti

Re: Žádost o unban

#6
Plejmen píše:
01 čer 2020 14:40
A důvod banu na Kokkse ? To si mám domyslet ? S tímto ti ani štěstí nepomůže.
Proti.
Ahoj ptal jsem se Epese žádosti budou zvlášť a můžu si zkusit odbanovat svojí hlavní postavu .

Re: Žádost o unban

#7
Znám tě celkem dost dlouho protože jsem s tebou hrál za Anocru i jsem s tebou bydlel a čekal jsem že si po nějáké době dáš žádost o UB ( i když né tak brzo ). Za Kokkse jsi dostal ban za okrádání ( podvodné jednání ) stejně jako já kdysi za Gamera. Vím jak rád na Epesu hraješ a tak jsem čekal že když už sis žádost podal ted tak to bude hodně povedený a já ti budu moct dát PRO. To se ovšem nestalo. Žádost je krátká není zde důvod banu za Kokkse ani nic podobného. Celkově to na mně působí že e to uspěchané a sepsané za 20minut. Protentokrát jsem PROTI a pokud se ti žádost nepovede tak doufám že za 2měsíce přijdeš s nějákou fakt dobrou žádostí a budu ti to PRO moc dát.

Re: Žádost o unban

#8
Bhuv píše:
01 čer 2020 15:14
Plejmen píše:
01 čer 2020 14:40
A důvod banu na Kokkse ? To si mám domyslet ? S tímto ti ani štěstí nepomůže.
Proti.
Ahoj ptal jsem se Epese žádosti budou zvlášť a můžu si zkusit odbanovat svojí hlavní postavu .
Evidentně nechápeš kde je problém. Zkusit můžeš, ale toto je zkouška s jasným výsledkem hned po "Odeslat"

Re: Žádost o unban

#9
Uprimne, ked som prvý krát prišiel na server,bol si s prvých ludi čo mi pomohli, povedal si mi nech idem stebou na resku, že ma naučiš ako to na epesi chodi atd.., lenže raz sme sa pohadali a o všetky veci si ma scamol a po dlhých 20minutach pisania si mi vratil tak 30%, dlhu dobu som ta neriešil , a po cca 4 mesiacoh , sme sa začali zase baviť, a videl som že si sa s nikým nebavil tak som ti povedal nech ideš kumne byvať, a dal som ti druhu šancu, lenže tuto šancu si využil , a zase si ma pripravil o moje veci.Na epesi si nebol zrovna hrač ktorí by bol slušny alebo nekonfliktný, pisal si blbosti do chatu, a a nadaval ludom bezvyzname,

Mam ta sice rad a nič som ti neurobil ale žiadost si myslim že bola dost krátka a bez dostačujúcih informacii, a pritom si si počkal len 2 mesiace,

PROTI
cron