Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#51
illaop píše:
09 čer 2020 11:41
Dobrý den, sverrir.

Při čtení žádosti jsem si vzpomínal na tvé chování v in-game chatu a i na forum a i přesto při čtení tvé žádosti, jsem dostával pocit toho, že možná se něco změnilo, začal si uvědomovat co způsobil, co dělal. A tak jsem byl na vážkách, jak se rozhodnu, budu mu věřit? Prvotně jsem si řekl, že bych ti mohl zkusit věřit ale rád si počkám na další příspěvky, které zde přiletí. Bohužel pro tebe, v momentě, co jsi začal zase svým způsobem reagovat na nesouhlasné příspěvky, tak jsi se nedokázal udržet na uzdě, už teď, už teď a teprve v unban žádosti a mě jen napadá, co když dostane unban? Jak bude vypadat chování tam, když už i při své unban žádosti se chová tímhle způsobem?
Je to stejné, jako "jistý unban" hráče SooTCB, kdy si svoji instantní šanci zkazil tím, že reagoval ale bohužel pro tebe, ty záruku unbanu nemáš.

Nechci tím zpochybňovat tvé jiné kvality, tak jak tvrdí ostatní ale i přes to si myslím, že na server by jsi neměl chodit a to už z vlastní iniciativy, protože z toho co jsem zažil a co tu vidím prostě nedokážeš ustát jiný pohled na věc a máš potřebu si prosadit svojí a to

Nebylo by ode mne fér, kdybych se nevyjádřil i k tomu, proč jsi ban dostal.
Nechápu, jakou motivaci jsi měl takto poškozovat hráče a server, když i já sám vím, že jsi se snažil udělat Epes lepší "vlastní cestou", příjde mi to kontraproduktivní a už jen za tohle, bych ti dal nesouhlas, nemluvě, že jsi obcházel ban.

I přes to, co v žádosti píšeš jsi mě nakonec reakcí ve vláknu nepřesvědčil o tom, že jsi se změnil a to i byť jen maskou pro dobu co by jsi byl na serveru, nesouhlasím s unbanem.

Přeji ti hodně štěstí.
+1

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#52
Fufen píše:
07 čer 2020 00:59
sverrir píše:
Fufen píše:
06 čer 2020 21:16

Očividně jsi se vyjádřil.. Mohl bych vidět důkaz, který mě usvědčuje z těchto věcí, které tu o mně šíříš? Nebo to je další lež, kterou sis vymyslel, aby si byl ten v tom dobrém světle? Pokud tedy nemáš žádný důkaz na mě (žádný ani nenajdeš :)), tak tu prosím na mě neházej špínu a zamysli se nad svýma odpověďma, protože se krásně ukazuje tvoje krásné já naegovaného sverrira. Nevím o žádných hnusech, které jsem ti "vsugerovával", jelikož ty si začal tu diskusi na základě toho, že jsem ti napsal, že "jsi chytrej až si blbej, protože nikdy nevíš, kdy přestat, viz. tato žádost. A k matesinovi.. Naopak matesina jsem uznával a trávil jsem s ním hodně času na tsku, bavili jsme se hodně, ale tohle byla odpověd na tvojí větu, že matesinoso umřel v autonehodě, ale pravda je bohužel jiná.. F
Jj uznával si ho tak moc že si byl schopnej použít jeho jméno jalo nástroj.

PEACE
Jestli sis to vůbec četl, tys byl první kdo zmínil jeho smrt na dc. Ale keep up v tomhle chování na foru, určitě ti to přilepší <3
Prosímvás, já chápu Fufene, jak moc si ty i ostatní DG zoufalí, aby se sverir nevrátil na server, ale vytahovat IRL nebo dokonce něčí smrt je opravdu trošku přes čáru, prosím všichni se tu uklidněte, a pokud jste dělali té druhé straně naschvály, tak by se hodilo se k tomu i přiznat.

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#53
Eskaron píše:
14 čer 2020 15:01
Fufen píše:
07 čer 2020 00:59
sverrir píše:

Jj uznával si ho tak moc že si byl schopnej použít jeho jméno jalo nástroj.

PEACE
Jestli sis to vůbec četl, tys byl první kdo zmínil jeho smrt na dc. Ale keep up v tomhle chování na foru, určitě ti to přilepší <3
Prosímvás, já chápu Fufene, jak moc si ty i ostatní DG zoufalí, aby se sverir nevrátil na server, ale vytahovat IRL nebo dokonce něčí smrt je opravdu trošku přes čáru, prosím všichni se tu uklidněte, a pokud jste dělali té druhé straně naschvály, tak by se hodilo se k tomu i přiznat.
Prosím? Ano, vadilo by mi, kdyby se sverrir vrátil na server, protože takového člověka bych nechtěl už nikdy v životě potkat, proto tu píšu svůj názor a proti, to se snad ještě smí, ne? Jak jsem již psal "tys byl první kdo zmínil jeho smrt na dc.". A nevím, o jakých naschválech tu mluvíš, to by se hodilo tu možná napsat, protože tohle je střela na slepo a příspěvek úplně mimo hlavní topic, který to tu akorát zaspamuje nonsense hádkou, která se k tomuto vůbec nevztahuje..

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#54
Já jsem NIKDY opakuji NIKDY nevytahoval někoho smrt na sociálních sítích, od začátku jsem se toho chtěl vyvarovat protože to pro mě byla zatěžující okolnost, zamysli se jako člověk, vracel by jsi se sám k smrti někoho koho si měl rád? s kým si trávil hodiny času denně v určitém životním období? . tak mě tu přestaň špinit těmahle demagogickýma ubohostma. prohledej si celej discord NIKDY tam ode mě narážku na tohle téma nenajdeš. Chápu že jsem byl rival ofc. ale zopakuju to co jsem zopakoval to co jste vy dva [negjo],[fufen] byly schopni vytáhnout za ubohosti když vám teklo do bot to je fakt nechutný, tbh jsem jednu dobu když na serveru začali lítat věci ohledně mého jména a podobných věcí až se mi dokonce na facebooku ozval člověk který se v realitě jmenuje úplně stejně jako já, že mu píšou exoti a přeposílají si jeho facebookový profil zvažoval nad tím řešit to v mezích zákona. well je to na úrovni velmi křehkých vztahů ale když ti AT 10x řekne ať nesdílíte osobní informace a vy si nedáte říct. tak co k tomu mám dodat že.

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#55
Doprdele... Máte rozum nebo je vám 6? Stokrát se tu řekne ať tu záležitost nevytahujete a furt všechny své argumenty točité okolo toho... Své proti jste už najevo dali dost.. už prosím nic nepište .. Už tu ze sebe děláte jenom blbce víc a víc..

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#56
Pokud se tu objeví příspěvek narážející na někoho jiného, příspěvek řešící něčí smrt, nebo cokoliv jiného netýkající se přímo a celkově žádostí sverrira, bude to automaticky zamítáno.

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#57
sverrir píše:
14 čer 2020 17:17
Já jsem NIKDY opakuji NIKDY nevytahoval někoho smrt na sociálních sítích, od začátku jsem se toho chtěl vyvarovat protože to pro mě byla zatěžující okolnost, zamysli se jako člověk, vracel by jsi se sám k smrti někoho koho si měl rád? s kým si trávil hodiny času denně v určitém životním období? . tak mě tu přestaň špinit těmahle demagogickýma ubohostma. prohledej si celej discord NIKDY tam ode mě narážku na tohle téma nenajdeš. Chápu že jsem byl rival ofc. ale zopakuju to co jsem zopakoval to co jste vy dva [negjo],[fufen] byly schopni vytáhnout za ubohosti když vám teklo do bot to je fakt nechutný, tbh jsem jednu dobu když na serveru začali lítat věci ohledně mého jména a podobných věcí až se mi dokonce na facebooku ozval člověk který se v realitě jmenuje úplně stejně jako já, že mu píšou exoti a přeposílají si jeho facebookový profil zvažoval nad tím řešit to v mezích zákona. well je to na úrovni velmi křehkých vztahů ale když ti AT 10x řekne ať nesdílíte osobní informace a vy si nedáte říct. tak co k tomu mám dodat že.
Jaké ubohosti prosím tě? Doteď tu nevidím jediný důkaz o tom, že bych hlasoval za tvůj nick nějakým urážlivým způsobem a už je tu další lživá špína o mně? Nejdříve si sežeň důkazy, ať se máš pak čím ohánět. Nevím, jestli je úplně nejlepší cesta se už při své žádosti takto předvádět, akorát se tu ukazuje, jaká tvoje "změna" byla, nic víc sem psát nebudu.

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#58
sverrir píše:
14 čer 2020 17:17
Já jsem NIKDY opakuji NIKDY nevytahoval někoho smrt na sociálních sítích, od začátku jsem se toho chtěl vyvarovat protože to pro mě byla zatěžující okolnost, zamysli se jako člověk, vracel by jsi se sám k smrti někoho koho si měl rád? s kým si trávil hodiny času denně v určitém životním období? . tak mě tu přestaň špinit těmahle demagogickýma ubohostma. prohledej si celej discord NIKDY tam ode mě narážku na tohle téma nenajdeš. Chápu že jsem byl rival ofc. ale zopakuju to co jsem zopakoval to co jste vy dva [negjo],[fufen] byly schopni vytáhnout za ubohosti když vám teklo do bot to je fakt nechutný, tbh jsem jednu dobu když na serveru začali lítat věci ohledně mého jména a podobných věcí až se mi dokonce na facebooku ozval člověk který se v realitě jmenuje úplně stejně jako já, že mu píšou exoti a přeposílají si jeho facebookový profil zvažoval nad tím řešit to v mezích zákona. well je to na úrovni velmi křehkých vztahů ale když ti AT 10x řekne ať nesdílíte osobní informace a vy si nedáte říct. tak co k tomu mám dodat že.
A to prosímtě jaký ubohosti jsem já kdy tobě udělal? Brečel xkrát epesovi, že bys měl mít ban? 100% hele. Připravil tě o vládce snad tím nejpodlejším způsobem? Rozhodně. Pojebal tě že dne na den a hned šel proti tobě i když jsme se předtím jakž takž normálně bavili? Yess...
Ty by ses měl nejdřív zamyslet nad tím, co jsi ty dělal ostatním, než tu budeš plácat nesmysly o tom kdo co udělal tobě. Ještě doteď si pamatuju, jak jsme se docela v pohodě bavili na dc a o 2 týdny později už jsi vše, co jsi tam u nás slyšel používal proti nám. Tak kdo jinej než totální krysa tohle udělá prosimtě?
Opravdu mě zajímá, co já jsem tobě tam strašného udělal. A to poprosím konkrétně, ne nějaký kecy, že kdesi cosi jsem možná byl já. (A hádky a nadávky tu prosimtě ani nevytahuj, protože ty rozhodně nebyly jenom z mě strany)
cron