Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#21
Jakoby osobně bych neměl problém ti dát šanci, jenže nemohu prostě zapomenout tvoje chování a nevěřím, že by se nějak změnilo.
Ano, některé tvoje nápady mohli být dobré, ale tvrdě je prosazovat AT a nehledět i na náš úhel pohledu a pak třeba mě konkrétně do publiku nadávat, že jsem čůr.ák a kouřím kok.oty DG, nebo později po banu výhružky, když nebude po tvém, že si na nás uděláš páku, že nestrpíš, aby někdo konkrétní adminoval serveru, že jsme opice, apd. a to je jen to co si psal mě.
+ stránka memes ze světa epesuj, kde si vkládal pouze (evidentně svoje?) memes, které měli za cíl jen poukázat na AT, či je zesměšnit. (Stránku si asi už zrušil ?)
Tudíž nerozumím tomu, co teď očekáváš, žádost je sice pěkná, ale necítím z ní něco co by mě přesvědčilo.

Za mě nerozhodně, rad bych ti dal šanci ukázat, že se něco změnilo, jen se ale obávám, aby to nevedlo opět k dalším problémům.

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#22
Tak mi pověz, co ty vlastně chceš. Jednu dobu všem píšeš a říkáš, že se na Epesu do své vlastní smrti neukážeš, že lolko je tvůj život i budoucí zaměstnání a myslíš to vážně, tak a zpřetrháš veškeré komunikační vazby s epesáckou komunitou a pak se zase z ničeho nic objevíš s žádostí o unban, nikomu nenapíšeš ani to, že si o unban a chceš zažádat a nějakým způsobem se vrátit. Sice to já osobně moc nechápu, ale lolko má ze zvláštních důvodů daleko větší vliv na mozek než kterákoliv jiná hra. Když má člověk odjakživa jiný myšlení jako tady sverrir (Tím nemyslím že je kretén a další poruchy), hraní lolka xx hodin týdně řadu měsíců i let je pro něj dlouhodobě asi pěkně nervově drásající s možnými změnami v chování i povaze. Odjakživa jsi byl myšlením trochu jinde než ostatní, zejména ze strany komunikace, povahy, vycházením s ostatníma a neskutečné paličatosti. Domlouvání na tebe nikdy moc nezabíralo, tresty vůbec ne a sebekontrola jakbysmet. Když jsem se ti tisíckrát snažil rukama i nohama vysvětlit že je něco zbytečný a ať se na to vysereš, stejně sis nedal pokoj a pokračoval dál. Zejména v našich hodinových rozhovorech o serverové situaci a potencionálnímu řešení pár let zpět, viď..

Fufen píše:
05 čer 2020 00:40
Nějaký ten měsíc zpět jsme měli konverzaci na discordu, kde se mi krásně ukázalo, že jsi ten stejný naegovaný "delusional" idiot, který patří mezi top 3 hráče, které bych na serveru nechtěl vidět.
Mnoho lidí to má stejně, ale i mnoho lidí jinak. Když si se sverrirem povídáš skrz hovor, působí jako úplně jiný člověk než se jeví skrz textovou komunikaci. Konverzaci dokáže rozvádět daleko lépe než skrze psaní, které je naprosto nemotorné a než vyjádří jednu myšlenku už píše jinou, viz. jeho poměrně dost chaotická žádost. V chatu mi vždy přišel jako debílek s nemorálním chováním co si honí ego nad hádkama, jeho dost kontroverzníma názorama a tak. V hovoru nezavře hubu, furt hudruje jak krocan na farmě zábava na celej večer je zajištěná. Jistě pár lidí ví o čem mluvím. Je to víceméně úplně jinej člověk.
Dovolím si zde vypíchnout takového wingse, kterej je naprostej protiklad toho. Ten je neandrtálskej primát z pravěku v roku 2020 jak v chatu, tak v hovoru.

Fufen píše:
05 čer 2020 00:40
Z takového člověka nikdy nevzejde nic dobrého, do pár týdnů by jsme tu měli toho stejného krále epesu, který má ty nejlepší názory, argumenty a vylepšení pro server, které všem hráčům budou vyhovovat. Doufám, že tě už na serveru nikdy neuvidím.
PROTI
Když jsem měl na druhém epesu jisté žluté, později zelenější postavení, se Sverrirem jsem se bavil relativně dost. Byl zdrojem spousty nápadů (uskutečnitelných i neuskutečnitelných), rozebírali jsme spoustu věcí a tak. Víceméně se držel vždycky svého i když jsi mu to rozmlouval, páč to byla třeba hovadina, ale přínosem pro server tehdy byl. Záleželo spíše na těch, co si ho byli ochotní vyslechnout a vést s ním nějaký rozhovor.. Něco dobrého z něj tehdy vzcházelo, otázkou ale je, jestli by z něj vzešlo něco dobrého i teď.
Ovšem pochyby o tom, že by se dříve či později vrátil do starých kolejí jak ho všichni známe nemám. Dřív nebo později určitě, to zpochybňovat nebudu.


Srnka píše:
05 čer 2020 00:49
Tak tohle, je snad asi sen... tak perfektní žádost a taková čekací doba ? (rok) Tak tu máš to největší PRO ode mě...
Ty vidíš perfektní žádost ve všem, co takhle čtu co píšeš skoro pod každou žádostí. :lol: Naprosto perfektní a smysluplnou žádost má Iruga, zkus se příště odpíchnout od něj.

negjo píše:
05 čer 2020 10:38
I když už na severu nehraju a asi ani nikdy nebudu, k tomuhle se zkrátka musím vyjádřit.
V podstatě souhlasím s fufenem, ty by jsi neměl unban dostat nikdy. Jdi jedna z největších krys, banhunterů a egoistů, co jsem na epesu potkal. Je sice hezký, že se nechceš příliš angažovat v pvp, ale nevěřím, že by ti to vydrželo příliš dlouho a za pár měsíců by tu byl zase "starej dobrej" sverrir. Jednim z tvých hlavních problémů je právě ta "vidina udělat server lepším", kterou s tebou téměř nikdo nesdílí a ty se ji i přesto nechceš vzdát a násilím se ji snažíš cpát do AT a celé komunity a já ti opravdu nevěřím, že po tom co se na severu trochu rozkoukáš, by ses o to nepokoušel znovu. PROTI
Souhlasím

TheDarkness píše:
05 čer 2020 11:29
Kdyby sme sverovi chteli vycitat jeho chovani, tak stejne na tom byla vetsina komunity. V te dobe kdy sverrir dostal ban byly frakce a hadky na uplne jinem levelu nez ted a pro vytriggerovani enemy byli lidi schopni chodit do absolutnich extremu. Jeho ban mi i v te dobe prisel absurdni a videl jsem v tom spise neco osobnejsiho nez jen multiacc, navic jeho ban zacal "eru nadvlady a prelootovani DG" a hodne veci by s nim ted mohlo byt jinak. Proti sverovi jsem fightil za DarkGods a musim rict, ze jsme ho nikdo radi nemeli, ale proc? No byl to leader enemy frakce, z absolutne niceho dokazal udelat frakci co rozbila prelooteny DG na pevnostech a mel realne chytre argumenty, na ktery byli lidi schopni odepsat jen "koste", protoze nerozumeli vetsine slov. Toxic v te dobe byli vsichni, o banhuntu ani nemluvim a vlastne proti sverovi nic nemam, ba naopak dobu, kdy sverrir se svoji sebrankou zacal chodit pevnosti, stale beru jako nejlepsi mesic na e3 co jsem zazil.. staly nedostatek healek a nutnost neustale hrat, aby druha strana zitra nevyhrala.. Jsem pro.
Souhlasím

TheDarkness píše:
05 čer 2020 11:29
Kdyby sme sverovi chteli vycitat jeho chovani, tak stejne na tom byla vetsina komunity.
To je nezpochybnitelný fakt, proto se nebudu vyjadřovat k jeho chování a činům které tehdy dělal celý server. Fajn je stěžovat si na chování a banhunting, ale to, že to dělal celej server je vedlejší.



Tak se vrátíme zase k mému povídání. Vesměs sem skoro nic nenapsal, když už to někdo napsal.
Upřímně si nemyslím, že ten unban dostaneš. Jeden z důvodů je AT a hlavně Chris, který na tebe má jistě krásné vzpomínky podobné nočním můrám a tím druhým je to co napsal negjo s Fufenem, páč mají oba pravdu. Zase tu je vidět rozdělenost v epesácký komunitě, ale to asi nestojí za zmíňku. Nejvíc se přikláním k názoru plejmena, ten na to má asi nejčistší pohled.
Taky mi z té žádosti naskakuje takový pocit, že sám nevíš jestli na tom Epesu hrát chceš a jestli ta žádost je jen proto, aby sis udělal vrátka a kdykoliv mohl na ten server přijít. Zauvažuj o tom, jestli ty sám chceš na tom serveru hrát. Na tvém místě bych alespoň zauvažoval, nic víc. Nemyslím, že máš nějakou akutní potřebu/závislost/dychtivost na tom serveru hrát, jako to je u jiných lidí. Příjde mi, že jsi tu žádost nenapsal jen z důvodu abys tam mohl jít a něco dělat, ale máš k tomu nějaký svůj účel, nebo něco takového.

Každopádně sem svůj osobní verdikt psát nebudu. Pro bych ti dal úplně stejně jako proti, takže tak. Napíšu ti snad jen to, aby ses uvědomil a přestal ty majnkrafty hrát, jsi na to už dost starej.

Všechno jsem sesmolil na mobilu, jsem delší dobu mimo barák, tak to snad dává smysl a něco někde nepohnojil.


- Místní potetovaný kněz

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#23
Za mě musím dát PRO .. Rok je již dlouho a každý si zaslouží druhou šanci . To co si dělal zdaleka nenarušilo ani tu ekonomiku serveru a jsou tu stále na serveru daleko horší hříšníci co jí ničí do teď .. no komment.

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#24
No, pojďme si na začátek shrnout tresty:

Multiaccount - Snad každý ví, že za tohle ban nemá...
Nevhodné chování vůči A-Týmu - Nebylo to, že by ten AT nějak urážel veřejně, ale spíše do lidí stále jel, bušil do nich své názory, za kterými si stál a dokud mu druhý nedal za pravdu či mu nedal opravdu pádný důvod, proč nebyl jeho názor vyslyšen, začal být více a více arogantní vůči AT.
Obcházení trestu - To tu dělal každý druhý co dostal UnBan..., má cenu to počítat?
Vykrádání residencí- Tento trest byl docela závažný a sverrir vykradl více, jak ostatní, ale na druhou stranu si počkal cca o rok déle, jak zbytek, což je za mě dost dlouhá doba.

Sám za sebe se sverrira musím zastat. Nikdy v životě mi v chatu nepřišlo, že by někoho vyloženě urážel, nadával mu, apod. Vždyť on sám měl v ignoru polovinu serveru a na to, jak do něj někteří stále útočili, obcházeli všemožným stylem /ignore a provokovali ho, tak bylo jeho chování ještě hodně dobré. Jeho veliké mínus bylo, že měl svou tvrdohlavou palici a od názoru v ní nebyl schopen ustoupit, dokud nebyl uskutečněn. V hodně případech jsem s jeho názory souhlasil (neříkám ve všem), ale semtam už to bylo opravdu přes čáru a ty věci měl nechat být, ne se do nich dále montovat.

Každopádně si myslím, že si tento hráč počkal již hodně dlouhou dobu. Nevěřím v nějakou změnu chování k andělskému, ale spíše v to, že je dospělý, dokáže zapojit mozek a uvědomit si nyní, že některé věci má přestat hrotit mnohem dříve, tudíž bude jeho chování lepší. Navíc, za vykrádání residencí + to chování mi 14 měsíců přijde jako HODNĚ adekvátní doba, když vezmeme v potaz, za jaká zvěrstva tu hráči dostali ban i mnohem dříve :)

Pro

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#25
ArkenThas píše:
05 čer 2020 23:48

Nevhodné chování vůči A-Týmu - Nebylo to, že by ten AT nějak urážel veřejně, ale spíše do lidí stále jel, bušil do nich své názory, za kterými si stál a dokud mu druhý nedal za pravdu či mu nedal opravdu pádný důvod, proč nebyl jeho názor vyslyšen, začal být více a více arogantní vůči AT.

Sám za sebe se sverrira musím zastat. Nikdy v životě mi v chatu nepřišlo, že by někoho vyloženě urážel, nadával mu, apod.
Pro
No nevim jestli si cetl co jsem psal, ale kdyz me bude do publiku psat ze jsem cur.ak, ze kourim koko.ty, apd. (a to tehdy bylo pro to, ze jsem mu rikal, ze nemuzeme každému podezdrelemu prohledavat celý PC teamwieverem (jak se nepletu)) + ma FB stranky na zesmesnovani a poukazovani na AT, tak to mi prijde jako verejne uráženi a to si myslim, ze vuci ostatnim jak z AT, tak hráčů nejske nadavky padly také. Ac se jedna v trestniku obmultiacc, tak pokud ma cely AT a x hráčů tento nick nejakym zpusobem znechucen, tak tim tezsi to má a tim větší bude muset projevit snahu.

Trochu se obavam, že by mohl mit i jiny důvod proc se dostat na server, nez jen aby si opet zahrál.

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#26
Plejmen píše:
06 čer 2020 02:21
ArkenThas píše:
05 čer 2020 23:48

Nevhodné chování vůči A-Týmu - Nebylo to, že by ten AT nějak urážel veřejně, ale spíše do lidí stále jel, bušil do nich své názory, za kterými si stál a dokud mu druhý nedal za pravdu či mu nedal opravdu pádný důvod, proč nebyl jeho názor vyslyšen, začal být více a více arogantní vůči AT.

Sám za sebe se sverrira musím zastat. Nikdy v životě mi v chatu nepřišlo, že by někoho vyloženě urážel, nadával mu, apod.
Pro
No nevim jestli si cetl co jsem psal, ale kdyz me bude do publiku psat ze jsem cur.ak, ze kourim koko.ty, apd. (a to tehdy bylo pro to, ze jsem mu rikal, ze nemuzeme každému podezdrelemu prohledavat celý PC teamwieverem (jak se nepletu)) + ma FB stranki ma zesmesnovani a poukazovani na AT, tak to mi prijde jako verejne uráženi a tobsi myslim, ze vuci ostatnim jak z AT, tak hráčů nejske nadavky padly také. Ac se jedna v trestniku obmultiacc, tak pokud ma cely AT a x hráčů tento nick nejakym zpusobem znechucen, tak tim tezsi to má a tim větší bude muset projevit snahu.

Trochu se obavam, že by mohl mit i jiny důvod proc se dostat na server, nez jen aby si opet zahrál.
Co se týče tohoto,osobně jsem si myslel že se k tomuto nechci vyjadřovat, ale když tu jedeš už druhý příspěvek tak se k tomu vyjádřím - když jsem se vracel na E3 od pár lidí jsem dostal podezření že tvoje angažmá v AT není nestranné,chtěl jsem se o tom osobně předvědčit, kdo ví jak jsem začínal na E3 tak moc dobře ví že jsem měl akademickou frakci právě pod wingsem a taktéž jsem s DG sdílel discord, to co jsem zjistil mě opravdu zaskočilo, trávil si tam X krát několik hodin denně s tím že si tam borci povídali o tom jak mají autoclick, jak ho nastavit, co používají za věci apod. nicméně tvoje reakce jako kdyby neexistovala,jako kdyby si ty slova ty hodiny pečlivě ignoroval, a ano, napsal jsem ti co jsem ti napsal, a ano, ještě jsem ti na discordu řekl co si o tom myslím, a tbh do teď si myslím že to co jsem ti na discordu řekl bych ti řekl i teď, znal jsem tě od E2 kdy jsem se s tebou bavil a řekl bych že jsme byly i solidní kamarády, bohužel jsem člověk co nerespektuje to že v dnešním světě jako ty a ostatní lidi jsou schopni odhodit respekt pro vlastní plnění potřeb a profit,líbí se mi jak tu píšeš co všechno jsem udělal špatně ale to že jsme měli dřív plány ten server zlepšit k lepšímu a řešili to spolu, to tu nenapíšeš


btw. k Emberovi se vyjadřovat nebudu, nesouhlasím s tím co negjo a fufen píšou, over all ano reagoval jsem na ně absolutně arogantně a upřímně tihle dva lidi si nic jiného nezaslouží, oba dva jsou to lidi kteří úmyslně obcházeli ignore, zakládali nové účty aby mě mohli provokovat,votovali skrz czech vote s urážkami na můj nick což se řeklo že se to nebude řešit a já jsem to v té době akceptoval,nicméně fufen je typ člověka který se mi snažil na discordu vsugerovat takové hnusy že mi je z toho fakt na blití, fakt nevím jaký typ člověka když mu dojdou argumenty musí vytahovat na světlo okolnosti něčí smrti u kterých ví že se mě prostě osobně viz. https://ctrlv.cz/tYiv může dotknout.

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#28
sverrir píše:
06 čer 2020 10:45

Co se týče tohoto,osobně jsem si myslel že se k tomuto nechci vyjadřovat, ale když tu jedeš už druhý příspěvek tak se k tomu vyjádřím - když jsem se vracel na E3 od pár lidí jsem dostal podezření že tvoje angažmá v AT není nestranné,chtěl jsem se o tom osobně předvědčit, kdo ví jak jsem začínal na E3 tak moc dobře ví že jsem měl akademickou frakci právě pod wingsem a taktéž jsem s DG sdílel discord, to co jsem zjistil mě opravdu zaskočilo, trávil si tam X krát několik hodin denně s tím že si tam borci povídali o tom jak mají autoclick, jak ho nastavit, co používají za věci apod. nicméně tvoje reakce jako kdyby neexistovala,jako kdyby si ty slova ty hodiny pečlivě ignoroval, a ano, napsal jsem ti co jsem ti napsal, a ano, ještě jsem ti na discordu řekl co si o tom myslím, a tbh do teď si myslím že to co jsem ti na discordu řekl bych ti řekl i teď, znal jsem tě od E2 kdy jsem se s tebou bavil a řekl bych že jsme byly i solidní kamarády, bohužel jsem člověk co nerespektuje to že v dnešním světě jako ty a ostatní lidi jsou schopni odhodit respekt pro vlastní plnění potřeb a profit,líbí se mi jak tu píšeš co všechno jsem udělal špatně ale to že jsme měli dřív plány ten server zlepšit k lepšímu a řešili to spolu, to tu nenapíšeš
No a já mám jako člen AT zakázáno volat s ostatními hráči ? Já rozumím tomu, že poukazuješ na to, že oni se baví, že mají autoklik apd. jenže já nemám kapacity na to, abych tam s něma volal a kdykoliv někdo zmíní AC tak hned si ho zavolat do soukromí a prohledávat mu PC :D To se na mě nezlob, nemluvě o tom, že se vždy říkalo, že DC se neřeší. Tak nevím jestli toto značí moji nestrannost :/ nevím kolik lidí z DG odemně dostalo ban :roll:
ale to že jsme měli dřív plány ten server zlepšit k lepšímu a řešili to spolu, to tu nenapíšeš
No psal jsem, že některé tvoje nápady byli dobré, jenže, jak se něco neudělalo podle tebe a už po xté do někoho jedeš jak správně ten server máme řídit, jak a co máme dělat a když jsem to tak neudělal, tak nejsem nestranný a nadržuji DG, tak to překryje ty dobré vzpomínky.
že v dnešním světě jako ty a ostatní lidi jsou schopni odhodit respekt pro vlastní plnění potřeb a profit
Jen bych se rád zeptal, jaký z toho mám profit a potřeby ? :D

Jinak jsem rád, že si se vyjádřil.

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#29
Plejmen píše:
sverrir píše:
06 čer 2020 10:45

Co se týče tohoto,osobně jsem si myslel že se k tomuto nechci vyjadřovat, ale když tu jedeš už druhý příspěvek tak se k tomu vyjádřím - když jsem se vracel na E3 od pár lidí jsem dostal podezření že tvoje angažmá v AT není nestranné,chtěl jsem se o tom osobně předvědčit, kdo ví jak jsem začínal na E3 tak moc dobře ví že jsem měl akademickou frakci právě pod wingsem a taktéž jsem s DG sdílel discord, to co jsem zjistil mě opravdu zaskočilo, trávil si tam X krát několik hodin denně s tím že si tam borci povídali o tom jak mají autoclick, jak ho nastavit, co používají za věci apod. nicméně tvoje reakce jako kdyby neexistovala,jako kdyby si ty slova ty hodiny pečlivě ignoroval, a ano, napsal jsem ti co jsem ti napsal, a ano, ještě jsem ti na discordu řekl co si o tom myslím, a tbh do teď si myslím že to co jsem ti na discordu řekl bych ti řekl i teď, znal jsem tě od E2 kdy jsem se s tebou bavil a řekl bych že jsme byly i solidní kamarády, bohužel jsem člověk co nerespektuje to že v dnešním světě jako ty a ostatní lidi jsou schopni odhodit respekt pro vlastní plnění potřeb a profit,líbí se mi jak tu píšeš co všechno jsem udělal špatně ale to že jsme měli dřív plány ten server zlepšit k lepšímu a řešili to spolu, to tu nenapíšeš
No a já mám jako člen AT zakázáno volat s ostatními hráči ? Já rozumím tomu, že poukazuješ na to, že oni se baví, že mají autoklik apd. jenže já nemám kapacity na to, abych tam s něma volal a kdykoliv někdo zmíní AC tak hned si ho zavolat do soukromí a prohledávat mu PC :D To se na mě nezlob, nemluvě o tom, že se vždy říkalo, že DC se neřeší. Tak nevím jestli toto značí moji nestrannost :/ nevím kolik lidí z DG odemně dostalo ban :roll:
ale to že jsme měli dřív plány ten server zlepšit k lepšímu a řešili to spolu, to tu nenapíšeš
No psal jsem, že některé tvoje nápady byli dobré, jenže, jak se něco neudělalo podle tebe a už po xté do někoho jedeš jak správně ten server máme řídit, jak a co máme dělat a když jsem to tak neudělal, tak nejsem nestranný a nadržuji DG, tak to překryje ty dobré vzpomínky.
že v dnešním světě jako ty a ostatní lidi jsou schopni odhodit respekt pro vlastní plnění potřeb a profit
Jen bych se rád zeptal, jaký z toho mám profit a potřeby ? :D

Jinak jsem rád, že si se vyjádřil.

Tak jestli ti příjde v pořádku být desítky hodin na discordu u někoho kdo postuje videa s tím že se směje do ksichtu ostatním tím způsobem že má na ploše 15x autoclick a ještě to naschvál ukazuje tak k tomu asi nemám co říct.

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#30
sverrir píše:
06 čer 2020 14:16



Tak jestli ti příjde v pořádku být desítky hodin na discordu u někoho kdo postuje videa s tím že se směje do ksichtu ostatním tím způsobem že má na ploše 15x autoclick a ještě to naschvál ukazuje tak k tomu asi nemám co říct.
No abych byl upřímný, takové videa si nevybavuji, nicméně na DG discordu už asi tak přes rok netrávím ani 5 minut.
Teď jsme psali o tom, že o tom mluví, né že tam vidím videa, které si tedy nevybavuji.

Ještě by mě zajímalo stále, co z toho mám za profit.
cron