Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#11
I když už na severu nehraju a asi ani nikdy nebudu, k tomuhle se zkrátka musím vyjádřit.
V podstatě souhlasím s fufenem, ty by jsi neměl unban dostat nikdy. Jdi jedna z největších krys, banhunterů a egoistů, co jsem na epesu potkal. Je sice hezký, že se nechceš příliš angažovat v pvp, ale nevěřím, že by ti to vydrželo příliš dlouho a za pár měsíců by tu byl zase "starej dobrej" sverrir. Jednim z tvých hlavních problémů je právě ta "vidina udělat server lepším", kterou s tebou téměř nikdo nesdílí a ty se ji i přesto nechceš vzdát a násilím se ji snažíš cpát do AT a celé komunity a já ti opravdu nevěřím, že po tom co se na severu trochu rozkoukáš, by ses o to nepokoušel znovu. PROTI
Naposledy upravil(a) negjo dne 05 čer 2020 13:53, celkem upraveno 1 x.

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#12
Sverira sem poznal na E2. I přes to, že jsme spolu začali mít brzy docela velké spory, tak sem viděl, že se snaží zlepšit server.

Celkově sem dost dlouho uvažoval nad UB, a i přes negativní komentáře DG mě tvá žádost přesvědčila, navíc i přes to, že sem tě neměl extra rád, tak sem k tobě měl vždy určitý respekt, tak uvidíme, jak spolu budeme vycházet na E3.

PRO

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#13
Stavitel snehulaku svera..
Necekal jsem, ze tento den nekdy nastane a vubec jsem v dobe kdy si dostal ban necekal, ze neco takoveho napisu.

Kdyby sme sverovi chteli vycitat jeho chovani, tak stejne na tom byla vetsina komunity. V te dobe kdy sverrir dostal ban byly frakce a hadky na uplne jinem levelu nez ted a pro vytriggerovani enemy byli lidi schopni chodit do absolutnich extremu. Jeho ban mi i v te dobe prisel absurdni a videl jsem v tom spise neco osobnejsiho nez jen multiacc, navic jeho ban zacal "eru nadvlady a prelootovani DG" a hodne veci by s nim ted mohlo byt jinak. Proti sverovi jsem fightil za DarkGods a musim rict, ze jsme ho nikdo radi nemeli, ale proc? No byl to leader enemy frakce, z absolutne niceho dokazal udelat frakci co rozbila prelooteny DG na pevnostech a mel realne chytre argumenty, na ktery byli lidi schopni odepsat jen "koste", protoze nerozumeli vetsine slov. Toxic v te dobe byli vsichni, o banhuntu ani nemluvim a vlastne proti sverovi nic nemam, ba naopak dobu, kdy sverrir se svoji sebrankou zacal chodit pevnosti, stale beru jako nejlepsi mesic na e3 co jsem zazil.. staly nedostatek healek a nutnost neustale hrat, aby druha strana zitra nevyhrala.. Jsem pro.

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#14
negjo píše:
05 čer 2020 10:38
I když už na severu nehraju a asi ani nikdy nebudu, k tomuhle se zkrátka musím vyjádřit.
V podstatě souhlasím s fufenem, ty by jsi neměl unban dostat nikdy. Jdi jedna z největších krys, banhunterů a egoistů, co jsem na epesu potkal. Je sice hezký, že se nechceš příliš angažovat v pvp, ale nevěřím, že by ti to vydrželo příliš dlouho a za pár měsíců by tu byl zase "starej dobrej" sverrir. Jednim z tvých hlavních problémů je právě ta "vidina udělat server lepším", kterou s tebou téměř nikdo nesdílí a ty se ji i přesto nechceš vzdát a násilím se ji snažíš cpát do AT a celé komunity a já ti opravdu nevěřím, že po tom co se na severu trochu rozkoukáš, by ses o to nepokoušel znovu.
Proti

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#15
negjo píše:
05 čer 2020 10:38
I když už na severu nehraju a asi ani nikdy nebudu, k tomuhle se zkrátka musím vyjádřit.
V podstatě souhlasím s fufenem, ty by jsi neměl unban dostat nikdy. Jdi jedna z největších krys, banhunterů a egoistů, co jsem na epesu potkal. Je sice hezký, že se nechceš příliš angažovat v pvp, ale nevěřím, že by ti to vydrželo příliš dlouho a za pár měsíců by tu byl zase "starej dobrej" sverrir. Jednim z tvých hlavních problémů je právě ta "vidina udělat server lepším", kterou s tebou téměř nikdo nesdílí a ty se ji i přesto nechceš vzdát a násilím se ji snažíš cpát do AT a celé komunity a já ti opravdu nevěřím, že po tom co se na severu trochu rozkoukáš, by ses o to nepokoušel znovu.

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#16
Napalm píše:
05 čer 2020 09:42
Tak Svéřo. Známe se od E2 a vážně jsem nečekal že tohle přijde protože vím co jsi pro server chtěl udělat i když některé tvé metody jsem neměl vůbec rád. Nic méně je t o již víc jak rok a žádost je na skvělé úrovni že tady si to PRO a i UNBAN zasloužíš. PRO

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#17
Není důvod ti dávat pro. Na tebe je žádost dost odfláklá a furt z ní cítím, že jsi stejnej blbec. Mimochodem, beru tě jako jednoho z těch kdo tahali server dost dolu. PROTI
Naposledy upravil(a) CzechMinerCZ dne 05 čer 2020 15:00, celkem upraveno 1 x.

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#18
Ajajaj už je to tady... :D

Mně sverriruv ban přišel už od začátku nelogický, protože v té době měl doslova každej víc účtů na hlasování.
K tomu je to ban, který dle mého nemá skoro žádnou váhu oproti ostatním (hackum, bugování atd.)

Teď se dostáváme k sverrirovu (špatnému?) chování.
Doba kdy hrál sverrir na e3 byla zároveň jediná EXTRÉMNĚ vyrovnaná doba co se týče pevností, jeden den to měla jedna frakce, druhý zase ta druhá.
Právě ta vyrovnanost a snaha každé frakce předehnat tu druhou způsobila na serveru asi nejvíc toxic dobu E3, kdy byl banhunt asi nejvíc rozšířený, doslova 80% hráču natáčelo ostatní jestli nemají hacky atd., provokace v té době byla z každé strany téměř za jakékoliv příležitosti. Sverrir určitě nebyl ten kvůli, kterému ta komunita byla toxic...byl jen další člověk co přihazoval do ohně ( A to nemluvím o tom jak ho neustále provokovala druhá strana vším čím se dalo.. např. bug mountu žeo? )

No a Sverrirovo chování k AT :D
Sverrir se snažil vždy ze serveru udělat lepší místo, bohužel nestávalo se moc často, že by volil správnou cestu jak s AT komunikovat... Musím, ale uznat, že pravdu občas skutečně měl, ale občas to také byla úplná blbost.

Já jsem PRO ať už kvůli tomu, že sverrir má ban za totální blbost, nebo kvůli tomu, že vím jaký je to člověk a rozumu má víc než ostatní lidé na tom serveru.

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#19
Znám tě už dlouho, i když ty si mě už asi nepamatuješ, z epesu2, na e3 ses sice choval trošku jako blbec, ale věřím že teď napravíš své chování k lepšímu. Sice tě moc dobře neznám, ale párkrát jsem tě slyšel na discordu a choval ses lépe než průměrně lidé na epesu. Na unban sis počkal dost dlouhou dobu, žádost je na dobré úrovni. Nevidím důvod dát ti proti takže jsem PRO

Hodně štěstí :geek: :D 8-) :shock:

Re: [sverrirCZ] Žádost o unban

#20
StrejdaRodec píše:
05 čer 2020 14:21
Ajajaj už je to tady... :D

Mně sverriruv ban přišel už od začátku nelogický, protože v té době měl doslova každej víc účtů na hlasování.
K tomu je to ban, který dle mého nemá skoro žádnou váhu oproti ostatním (hackum, bugování atd.)

Teď se dostáváme k sverrirovu (špatnému?) chování.
Doba kdy hrál sverrir na e3 byla zároveň jediná EXTRÉMNĚ vyrovnaná doba co se týče pevností, jeden den to měla jedna frakce, druhý zase ta druhá.
Právě ta vyrovnanost a snaha každé frakce předehnat tu druhou způsobila na serveru asi nejvíc toxic dobu E3, kdy byl banhunt asi nejvíc rozšířený, doslova 80% hráču natáčelo ostatní jestli nemají hacky atd., provokace v té době byla z každé strany téměř za jakékoliv příležitosti. Sverrir určitě nebyl ten kvůli, kterému ta komunita byla toxic...byl jen další člověk co přihazoval do ohně ( A to nemluvím o tom jak ho neustále provokovala druhá strana vším čím se dalo.. např. bug mountu žeo? )

No a Sverrirovo chování k AT :D
Sverrir se snažil vždy ze serveru udělat lepší místo, bohužel nestávalo se moc často, že by volil správnou cestu jak s AT komunikovat... Musím, ale uznat, že pravdu občas skutečně měl, ale občas to také byla úplná blbost.

Já jsem PRO ať už kvůli tomu, že sverrir má ban za totální blbost, nebo kvůli tomu, že vím jaký je to člověk a rozumu má víc než ostatní lidé na tom serveru.
+1 Dávám pro
cron