Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [domca105] žádost o unban

#11
Ice_Vortex píše:
07 čer 2020 06:58
Ty si žádáš o unban i po tom všem co jsi udělal?
TŮDLE NŮDLE, jasný Proti!
Co jsem se doslyšel od Vortexe.. a četl jsem pár případu o tobě jak lidi okrádáš... tak PROTI


SooTCB

Re: [domca105] žádost o unban

#12
ArkenThas píše:
07 čer 2020 11:33
No, počkal sis hodně dlouho, ale také jsi svůj slib o poslušnosti již porušil, slíbil, že se nic nestane a pár týdnů po unbanu jsi dostal ban další.

Každopádně, neměl bych problém Ti dát Pro, kdyby ta žádost byla trochu o něčem. Tohle je fakt málo.


Proti

Re: [domca105] žádost o unban

#13
Struage_ píše:
07 čer 2020 12:52
ArkenThas píše:
07 čer 2020 11:33
No, počkal sis hodně dlouho, ale také jsi svůj slib o poslušnosti již porušil, slíbil, že se nic nestane a pár týdnů po unbanu jsi dostal ban další.

Každopádně, neměl bych problém Ti dát Pro, kdyby ta žádost byla trochu o něčem. Tohle je fakt málo.


Proti

Re: [domca105] žádost o unban

#14
Nerozumím jedné věci, ty dostaneš původně trest za podvodné jednání, 1. žádost ti nevýjde a 2. ano (obě žádosti nic moc)
viewtopic.php?f=20&t=1237&p=10717&hilit=domca105#p10717
viewtopic.php?f=20&t=1373&hilit=domca105

Pak ale samozřejmě dostaneš znovu ban, protože si se nepočutil. Po čase podáš 2 žádosti o unban za porušení pravidel unbanu. (Tyto žádosti jsou o něco málo lepší)
viewtopic.php?f=20&t=1585
viewtopic.php?f=20&t=1756&p=15858#p15858

Nevýjde ti ani jedna a později si napíšeš žádost na amnestii, která byla na amnestii nedostačující, nicméně lepší než předešlé žádosti a pak napíšeš toto (naznačuji, že ta žádost je špatná) a nejspíše doufáš, že ti to snad výjde.

Poradím ti, projev trochu snahy u příští žádosti (pokud ti tato nevýjde), vysvětli nám za co si původně dostal první ban (abychom se dozvěděli o tvé minulosti něco více), proč si dostal ban znovu, osvětli mi, proč máš 3 účty na forku (a nejspíše i ve hře), protože tato žádost mě osobně příjde trošičku chaotická a nepřesná.
(Proti)

Re: [domca105] žádost o unban

#15
Plejmen píše:
07 čer 2020 16:28
Nerozumím jedné věci, ty dostaneš původně trest za podvodné jednání, 1. žádost ti nevýjde a 2. ano (obě žádosti nic moc)
viewtopic.php?f=20&t=1237&p=10717&hilit=domca105#p10717
viewtopic.php?f=20&t=1373&hilit=domca105

Pak ale samozřejmě dostaneš znovu ban, protože si se nepočutil. Po čase podáš 2 žádosti o unban za porušení pravidel unbanu. (Tyto žádosti jsou o něco málo lepší)
viewtopic.php?f=20&t=1585
viewtopic.php?f=20&t=1756&p=15858#p15858

Nevýjde ti ani jedna a později si napíšeš žádost na amnestii, která byla na amnestii nedostačující, nicméně lepší než předešlé žádosti a pak napíšeš toto (naznačuji, že ta žádost je špatná) a nejspíše doufáš, že ti to snad výjde.

Poradím ti, projev trochu snahy u příští žádosti (pokud ti tato nevýjde), vysvětli nám za co si původně dostal první ban (abychom se dozvěděli o tvé minulosti něco více), proč si dostal ban znovu, osvětli mi, proč máš 3 účty na forku (a nejspíše i ve hře), protože tato žádost mě osobně příjde trošičku chaotická a nepřesná.
(Proti)
Dobře díky za rady a abych se ve vyjádřil k uctum na fóru tak si sám nepamatuju proč jich mám tolik ale tenhle je primární
Pokud by tahle žádost nevyšla což už s tým teď počítám tak použiju tvoje rady pro budoucí zadosti

Re: [domca105] žádost o unban

#16
Blackusage píše:
07 čer 2020 00:23
jediná věc kdy jsem pomohl a-teamu byla na začátku epesu 3 kdy jsem pomohl vyřešit xray resourse pack už i na epes 2
Jen taková vsuvka,- Měl jsi zmínit to, že jsi ten x-ray využíval pouze ku svému prospěchu aniž bys ho nahlásil. Byl to Epes kdo na tebe přišel a dal ti milost za donucenou spolupráci. Kdyby na tebe nepřišel milosrdný Epes ale třebas plejmen, dostal bys permu hned na začátku E3 a tvé hvězdné kariéře by ses obloukem vyhnul ještě před tím než začala.
Možná to není nikde evidovaný trest, ale furt je obrovský černý puntík v tvé minulosti i když jsi ho pomohl vyřešit.

Za mě určitě ne, unban sis nikdy nezasloužil, nezasloužíš ani nebudeš zasluhovat. Důvodů je vypsáno dost, netřeba je opakovat.
cron