Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[domca105] žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Porušení pravidel unbanu
2) Popis situace
Začalo to tak že po nějaké době od mého unbanu jsem se rozhodl začít provozovat hazard pod záminkou rychlého a lehkého zisku po několika hodinách hazardu jsem začal první kauzy která se týkala toho že jsem říkal nižší cenu než za kterou šlo koupit meč to byla první záminka kdy se do toho začal a-team starat druhá záminka byla když jsem TheDarkLord173 scamnul o 100K
a když se můj hazard začal víc řešit tak jsem z hazardu přešel na války skladů za stejnou záminkou vydělat zisk po několika skladech jsem i s tým přestal protože jsem měl vyděláno a rozhodl se začít shánět novou zbraň což byla silverie po chvilce shánění jsem našel hráče youaredead který mě řekl že mi silverii prodá za částku kterou jsme měli domluvenou bohužel kvůli mé blbosti jsem byl scamnut a začal jsem to řešit jelikož jsem neměl dostatek důkazů jsem neměl nárok na vrácení částky a vyřešení konfliktu a tak jsem byl naštvaný začal jsem nadávat a spamovat nadávky na rodinu a další slova tomuhle podobný a po banu na serveru začal jsem spamovat do soukromých zpráv na discordu.
3) Datum a čas banu
April 23, 2019, 19:10
4) Druh banu:
PermaBan
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Je to už přes rok co jsem naposledy hrál tahle část byla pro mě nejtěžší část snažil jsem se inspirovat ale nenašel jsem žádnou část kterou bych mohl pro sebe použít nikdy jsem nepomohl a-teamu vyřešit závažný bug ani nic opravit jediná věc kdy jsem pomohl a-teamu byla na začátku epesu 3 kdy jsem pomohl vyřešit xray resourse pack už i na epes 2 jsem si prošel bany a ostatními problémy znepřátelil jsem si spoustu hráčů a taky si uvědomuju že jsem již šanci dostal a nevyužil a spoustu hráčů si myslí že když dostanu unban tak hned za chvíli začnu dělat problémy ale opravdu nezačnu za rok jsem se hodně změnil a chci to dokázat doufám že mi dáte šanci znova si zahrát na serveru kvůli kterému jsem ještě na epesu 2 vstával dřív abych mohl jít famit do elgrimu před školou.
Děkuji za přečtení domca105

Re: [domca105] žádost o unban

#2
Já jsem PRO,přeci jen jsme lidi a lidi dělají chyby,s dominikem jsem se setkal na nejednom serveru dokonce jsem se s ním i párkrát bavil a chová se normálně.
A mezi námi unban dostali i lidi za horší věci navíc rok je dost na ponaučení.
Držím ti palce Nerv

Re: [domca105] žádost o unban

#3
Pro Potkal jsem tohoto člověka na jiném rpg serveru a nescaml mě a to mám nejlepší věci na server takže si myslím že se změnil a unban by si zasloužil

Re: [domca105] žádost o unban

#4
Proti, byl jsem jeden z hráčů, kterého tento loupežník okradl, sice ne o moc, ale furt okradl.
Hráče jako ty nechci na serveru vidět.
Omlouvám se, ale Proti.

Re: [domca105] žádost o unban

#5
Jirka2003 píše:
07 čer 2020 01:09
Proti, byl jsem jeden z hráčů, kterého tento loupežník okradl, sice ne o moc, ale furt okradl.
Hráče jako ty nechci na serveru vidět.
Omlouvám se, ale Proti.
Chápu v hazardech jsem okradl spoustu hráčů a ještě víc si jich znepřátelil

Re: [domca105] žádost o unban

#10
No, počkal sis hodně dlouho, ale také jsi svůj slib o poslušnosti již porušil, slíbil, že se nic nestane a pár týdnů po unbanu jsi dostal ban další.

Každopádně, neměl bych problém Ti dát Pro, kdyby ta žádost byla trochu o něčem. Tohle je fakt málo.


Proti