Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban - Crusher

#14
Crusher píše:
11 čer 2020 10:40
CzechMinerCZ píše:
Eskaron píše:
11 čer 2020 10:21
Nedávno dostala spousta lidí UB za Auto-fish, nevidím tedy důvod, proč bys ho neměl dostat taky PRO
momentálně je to přes dva měsíce od mého banu,
Zde je důvod. PROTI
Yayboi_ píše:
Pokoslav píše:
11 čer 2020 08:58
Hromada lidí dostala o Vánocích ban za stejnou věc, v chatu pořád běží upozornění, ale stejně to pořád budete používat, že?
Za mne uběhla moc krátká doba, počkej si ještě pár měsíců a pak možná změním názor. Zatím PROTI. ;)
Dle mého nezávisí na době banu toho hráče, myslím si, že jde spíše o to, zda se ten člověk z toho banu poučil nebo ne, já jsem byl jednodušše nerozvážný a udělal chybu, kterou bohužel už zpět nevrátím, i když si to přeju. Myslím si, že jsem se z banu dost poučil a příště žádnou takovouhle blbost neudělám. Názor vám samozřejmě změnit nemůžu, jen tu chci říct, jak to vidím já.

Za ostatní kladné odpovědi moc děkuji.
Čím delší doba, tím déle můžeš přemýšlet. A obávám se, že ti nikdo do hlavy nevidí, tudíž asi těžko můžeme posoudit, zda jsi se poučil nebo ne.

Re: Žádost o unban - Crusher

#15
Jirka2003 píše:
11 čer 2020 11:51
CoolMonster667 píše:
11 čer 2020 10:48
Dle mého 2 a půl měsíce úplně stačí, protože i při poslední žádosti hráče TheWhite měl sice ban 5 měsíců, ale přitom ty 2 měsíce z toho obcházel a unban stále dostal.
Za mě tedy jisté PRO.

Re: Žádost o unban - Crusher

#17
Crushera znám dlouhou dobu, už od e2 a vždy byl poměrně bezproblémový a choval se v pohodě. Věřím, že se poučil a když chce dál ztrácet mládí na epesu, tak ať. PRO

Re: Žádost o unban - Crusher

#19
Ta první várka Autofisherů má ban hlavně za to, že tu ten script používaly desítky lidí, ale potrestáni nebyli a pak se to prostě začalo řešit a pobanovali je. Teď už Crusher věděl, že za to ten ban mít bude a i tak to použil.

2,5 měsíce mi zas tak dlouhá doba nepřijde a ta žádost taky není bůhvíjaká. Jo, pár lidí dostalo unban za podobně dlouho, ale nutný připočítat, že ti se ještě navíc snažili v amnestii, která jim nevyšla. To bylo jejich +

Zatím Proti

Re: Žádost o unban - Crusher

#20
Airax píše: Plno lidí dostalo ban před ním, věděl do čeho jde. Od banu uběhla krátká doba. PROTI :o
ArkenThas píše:
12 čer 2020 14:32
Ta první várka Autofisherů má ban hlavně za to, že tu ten script používaly desítky lidí, ale potrestáni nebyli a pak se to prostě začalo řešit a pobanovali je. Teď už Crusher věděl, že za to ten ban mít bude a i tak to použil.

2,5 měsíce mi zas tak dlouhá doba nepřijde a ta žádost taky není bůhvíjaká. Jo, pár lidí dostalo unban za podobně dlouho, ale nutný připočítat, že ti se ještě navíc snažili v amnestii, která jim nevyšla. To bylo jejich +

Zatím Proti
Ano, byl jsem si plně vědom toho, zda-li budu přistižen při činu, budu takto potrestán, ale jak jsem již zmiňoval dříve, touha byla tak obrovská, že ani myšlenka na to, co mohu ztratit, my nezabránila v tom to používat. Jediné co na svojí obranu mohu říct je to, že teď jsem si plně vědom toho, jakou hloupost jsem provedl a můžu slíbit, že už se o nic takového nepokusím a budu si vážit další šance, jestli vůbec nějakou dostanu.
Vím, že si lidé přilepšili amnestií, nebo počkali ten měsíc navíc, ale já mám takový pocit, že byla ta správná chvíle to dát teď a doufat v to nejlepší.
cron