Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Žádost o unban - Crusher

#1
Zdravím všechny hráče a hráčky,
momentálně je to přes dva měsíce od mého banu, a proto jsem se rozhodl, že je největší čas si podat žádost o UB, jelikož jsem si během těchto dvou měsíců uvědomil, jak moc mi chyběla atmosféra hraní na Epesu, ale co mi chybělo, tak nejvíc ze všeho byli to mí přátelé, které jsem poznal díky serveru.
Na serveru jsem hrál několik měsíců a bohužel za tuto krátkou dobu, už jsem dostal svůj první trest na serveru. Byl jsem natolik hloupý a neohleduplný vůči ostatním hráčům, že jsem si stáhl script, jenž mi dovoloval rybařit automaticky (Autofish).

1) Za co jsi dostal ban?
Ban jsem dostal za využívání programu Autofish.

2) Popis situace
Dozvěděl jsem se, že rybolov tady na serveru vynáší pozitivní finanční růst, a jelikož jsem člověk netrpělivý a ke všemu líný, tak jsem si hledal způsoby, jak si ulehčit tuto činnost. Bohužel jsem zjistil, že si budu muset stáhnout externí program, abych si mohl ulehčit práci. Byl jsem si jistě vědom rizika, že tohle neférové jednání bude mít nepříjemné následky. Samozřejmě, že jsem byl naivní a doufal jsem, že se na tento podvod nepřijde. Bohužel opak je pravdou, a byl jsem přistižen členem AT (_col_) při používání zakázaného programu.

3) Datum a čas banu
29. března 2020 v 19:11
Viz: http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=4869

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban

5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Osobně si myslím, že za tu dobu mého působení na serveru jsem neudělal žádné jiné potíže , nemám žádný jiný trest nebo kick za chování a myslím si, že jsem se všemi za dobře.

Co se týče tohoto prohřešku, jsem si vědom, že byla chyba začít využívat tento program k mému prospěchu. Bohužel v tu dobu jsem si neuvědomil, že budu přistižen a vesele jsem používal program. Ale říká se, že se chybami člověk učí. Z této zkušenosti jsem si odnesl cennou lekci, a to že se na každého přijde dříve či později. V mém případě to nebyl ani týden od mého prvního použití zakázaného programu.

Doháněl mě stres z maturit, ale vůle hrát na epesu byla pro mě bohužel na stejné úrovni jako učení se na maturitu. Takže jsem si chtěl spojit učení s epesem a bohužel z toho vzešlo toto.

Za těch pár měsíců na Epesu 3 jsem se nestačil divit, ke kolika změnám došlo z minulého serveru, nemluvím jen ohledně mechanik Epesu, ale také o hráčích, se kterými jsem si nemyslel, že bych mohl být někdy v kontaktu. Ale náhle po pár dnech psaní jsem našel partu lidí, se kterými mě ten Epes začal o dost více bavit a začínalo se objevovat více a více možností při vstupu do frakce DarkGods, už to nebyla jen nějaká běhačka po městech s questama a kdejakým zabíjením questového npc, už to pro mě byl starý dobrý Epes, kde jsem od desíti večer s Marexem běhal místo měst po průsmyku a farmil hodiny a hodiny válečníky, abych nebyl úplně na škodu. Tohle je asi ta část, která mě mrzí nejvíc. Chybí mi ten čas, kdy jsem si mohl v klidu sednout a strávit tolik času jen farmením a kecáním o všelijakých věcech s ostatními. Pokud víte o čem mluvím, tak je vám asi jasné, že zrovna z tohohle jsou ty nejlepší vzpomínky na epes, o které nechci kvůli mé hlouposti přijít a rád bych naopak získal nové, pokud budu mít tu možnost.

A na konec žádosti bych se chtěl omluvit samozřejmě celému Admin teamu za potíže, které jsem způsobil mojí nerozvážností a doufám, že si budu moct v blízké době zkusit Chimerský update a strávit tam zase nějaký ten čas, na který budu moct vzpomínat.

Děkuji všem moc za přečtení této žádosti, pokud máte nějaké dotazy, budu se snažit odpovídat co nejdříve, snad se vám tahle žádost líbila a těším se na vaše reakce. Crusher

Re: Žádost o unban - Crusher

#2
Ale jo.. Myslím si, že by sis šanci zasloužil. Žádost je fajn, přece tě asi neznám.. ale každý si zaslouží druhou šanci. PRO

SooTCB :twisted:

Re: Žádost o unban - Crusher

#3
Hromada lidí dostala o Vánocích ban za stejnou věc, v chatu pořád běží upozornění, ale stejně to pořád budete používat, že?
Za mne uběhla moc krátká doba, počkej si ještě pár měsíců a pak možná změním názor. Zatím PROTI. ;)

Re: Žádost o unban - Crusher

#4
Pokoslav píše:
11 čer 2020 08:58
Hromada lidí dostala o Vánocích ban za stejnou věc, v chatu pořád běží upozornění, ale stejně to pořád budete používat, že?
Za mne uběhla moc krátká doba, počkej si ještě pár měsíců a pak možná změním názor. Zatím PROTI. ;)

Re: Žádost o unban - Crusher

#5
Crusher je člověk, u kterého si strašně vážím, že jsem se s ním zase začal bavit. Znám ho už jako člověka z e2, se kterým jsem se docela bavil, ale bohužel on náhle skončil a už jsem s ním nadále nebyl v kontaktu. Ale když jsem se dozvěděl, že zase začal hrát, hned jsem si s ním začal psát, zašli jsme na discord a bavili jsme se x hodin denně. Strašně cením jeho osobnost, jelikož je to člověk, kteří se snaží řešit věci v klidu a s nadhledem, bohužel udělal chybu, která ho stála hraní na epesu a jsem si jistý tím, že ho to neskutečně mrzí, protože už mi tak měsíc zpátky psal o novinkách na epesu nebo kdy by si mohl podat unban, že už to asi nevydrží. Proto u této žádosti není ani taková lhůta čekání, jelikož ho to prostě na ten server tak moc táhne, že nedokáže tak dlouho čekat. Jak říkám, je to hodně friendly člověk, který udělal chybu, kterou neskutečně lituje a já doufám a věřím, že si zaslouží nadále hrát na epesu i přes jeho chybu.

Re: Žádost o unban - Crusher

#8
CzechMinerCZ píše:
Eskaron píše:
11 čer 2020 10:21
Nedávno dostala spousta lidí UB za Auto-fish, nevidím tedy důvod, proč bys ho neměl dostat taky PRO
momentálně je to přes dva měsíce od mého banu,
Zde je důvod. PROTI
Yayboi_ píše:
Pokoslav píše:
11 čer 2020 08:58
Hromada lidí dostala o Vánocích ban za stejnou věc, v chatu pořád běží upozornění, ale stejně to pořád budete používat, že?
Za mne uběhla moc krátká doba, počkej si ještě pár měsíců a pak možná změním názor. Zatím PROTI. ;)
Dle mého nezávisí na době banu toho hráče, myslím si, že jde spíše o to, zda se ten člověk z toho banu poučil nebo ne, já jsem byl jednodušše nerozvážný a udělal chybu, kterou bohužel už zpět nevrátím, i když si to přeju. Myslím si, že jsem se z banu dost poučil a příště žádnou takovouhle blbost neudělám. Názor vám samozřejmě změnit nemůžu, jen tu chci říct, jak to vidím já.

Za ostatní kladné odpovědi moc děkuji.

Re: Žádost o unban - Crusher

#9
Dle mého 2 a půl měsíce úplně stačí, protože i při poslední žádosti hráče TheWhite měl sice ban 5 měsíců, ale přitom ty 2 měsíce z toho obcházel a unban stále dostal.
Za mě tedy jisté PRO.

Re: Žádost o unban - Crusher

#10
CoolMonster667 píše:
11 čer 2020 10:48
Dle mého 2 a půl měsíce úplně stačí, protože i při poslední žádosti hráče TheWhite měl sice ban 5 měsíců, ale přitom ty 2 měsíce z toho obcházel a unban stále dostal.
Za mě tedy jisté PRO.
cron